Şimdi Ara

Logitech G302 Özel Fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
3.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karşınızda indirimli fiyatı ile Logitech G302 Deadalus Prime Gamer Mouse!
    - Altı adet programlanabilir tuş
    - Oyun sırasında DPI değiştirme
    - Dayanıklı ve Hafif
    Ürünü detaylı incelemek için ;http://www.gameekstra.com/Logitech-G302-Deadalus-Prime-Gamer-Mouse,PR-4309.html

https://store.donanimhaber.com/f0/4c/9e/f04c9ead2fd29bf141493919f9cfab4c.jpg
     Logitech G302 Özel Fiyat

• Bunu almayı düşünüyorum bu fiyata daha iyisi varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 de daha ucuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

N11 de daha ucuz.

link?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

N11 de daha ucuz.

kontrol ederek bakmıştım halbuki :( N11 de daha pahalı
  • Girip aratırsanız 123 tl ye kargo ücretsiz.
    Yeni üyeye zaten 11 tl çek var.

• bence şekilsiz bir mouse, elime aldığımda tam olarak oturmamıştı.
  • İki elle de kullanımı olan fareleri sevmiyorum elime oturmuyor. Sağ el kullanıyorsanız bence böyle bir fare almayın, sağ baş parmağınızı tutundurabiliceğiniz sağ el farelerinden alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Bunu almayı düşünüyorum bu fiyata daha iyisi varmı

ben bundan sipariş verdim yorumlarına bakarak.

http://www.aliexpress.com/item/3200-DPI-7-Button-LED-Optical-USB-Wired-Gaming-Mouse-Mice-For-Pro-Gamer-Free-Drop/1899378590.html

kötü diyen çıkmamış nerdeyse. sadece kargo hizmeti için yıldızı düşük verenler var. ekserisi memnun ve bedava demiş. bence alıp denemelisiniz. elbette kulvarı farklı ama 1/10 fiyatına. 15 nere 120 nere...

• quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

quote:

http://www.aliexpress.com/item/3200-DPI-7-Button-LED-Optical-USB-Wired-Gaming-Mouse-Mice-For-Pro-Gamer-Free-Drop/1899378590.html

kötü diyen çıkmamış nerdeyse. sadece kargo hizmeti için yıldızı düşük verenler var. ekserisi memnun ve bedava demiş. bence alıp denemelisiniz. elbette kulvarı farklı ama 1/10 fiyatına. 15 nere 120 nere...

Hocam kaç gün oldu sipariş vereli ne zaman gelir ve gelince ufak bir değerlendirme yapabilir misiniz acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

quote:

quote:

Hocam kaç gün oldu sipariş vereli ne zaman gelir ve gelince ufak bir değerlendirme yapabilir misiniz acaba

Cihazı dün sipariş geçtim. Tabii bilgilendirmesini yaparım ancak biri ağır olduğu hakkında uyarmış. Bakalım 2 hftaya inşallah elimizde olur.

• leogregory kullanıcısına yanıt
    g402 var mı?
  • FaRaKaN kullanıcısına yanıt
    o aldığın mouse u g302 ile mi karşılaştırdın? Aldığın mouse çöp.
  • hakkikarahan H kullanıcısına yanıt
    Kullandın mı?
    Kapak, kilit, kullanıcı çöp!
    Ayrıca okuma yazma öğrenmen dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 27 Mayıs 2015; 10:42:38 >
  • Çöp kampanya sıcak bir tarafı yok. =)
  • quote:

quote:

quote:

Cihaz bugün geldi. Tek kelimeyle mükemmel. :))
    Kıytırk bişey bekliyordum ama şaşırdım resmen. 20 lira kadar yapıyor 7 dolar. Ama herifler iyi uğraşmış. 5 dpi ayarı var. Her ayarda renk değişiyor başlangıçta sonra yanıp sönüyor ki zaten dpi değişikliğini direkt oldukça iyi hissediyorsunuz. Renkleri de ayrı keyif veriyor.
    Eksilere geçelim.
    Çok kaliteli malzemesi yok yan tuşlarda. Pek kullanışlıda değil ileri geri tuşu yapmışlar. Tek tuş yapmışlar tek klikli. Basılı tutsan da anlık vuruş yapmışın gibi hisseden. Kullanım yeri çok ters. Aslında benim ellerde erkeğe göre ufak :).
    En önemlisi de bana biraz ağır geldi ama yine de piyasadaki 80-100 liralık mallar kadar iyi hatta alanların hışmına uğrayabilirim ama
    Daha iyi :))

• g300 kadar ergonomik değil. Ben sol elle mouse kullanan bi insanım yaşadığım trajediyi kimse yaşayamaz heralde fps oyunlarında.

50 liraya falan g300 alacağım üretimi bitti etti ama iki elede uygun tek mouse o sanırım hoşuma gidiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Cihaz bugün geldi. Tek kelimeyle mükemmel. :))
    Kıytırk bişey bekliyordum ama şaşırdım resmen. 20 lira kadar yapıyor 7 dolar. Ama herifler iyi uğraşmış. 5 dpi ayarı var. Her ayarda renk değişiyor başlangıçta sonra yanıp sönüyor ki zaten dpi değişikliğini direkt oldukça iyi hissediyorsunuz. Renkleri de ayrı keyif veriyor.
    Eksilere geçelim.
    Çok kaliteli malzemesi yok yan tuşlarda. Pek kullanışlıda değil ileri geri tuşu yapmışlar. Tek tuş yapmışlar tek klikli. Basılı tutsan da anlık vuruş yapmışın gibi hisseden. Kullanım yeri çok ters. Aslında benim ellerde erkeğe göre ufak :).
    En önemlisi de bana biraz ağır geldi ama yine de piyasadaki 80-100 liralık mallar kadar iyi hatta alanların hışmına uğrayabilirim ama
    Daha iyi :))

vatanda aynı mouse everest olarak satılıyor 20 tl ye almıştım geçen ay. Mouse vasat heryerde çalışmıyor beyaz mouse padde sıkıntı çıkartıyor mesela fazla hafif solaksanız zaten alınmayacak bir mouse :)

• FaRaKaN kullanıcısına yanıt
    İlk aliexpress alışverişlerim sırasında yiğenlere aldım birer adet. Aynı ürün vatanda da 27 liraydı indirimde. Şuan 49 falan olması lazım. Yalnız ürün aşırı vasat buna 20 tl vereceğime kablolu a4tech alsam daha uzun ömürlü olurdu. Piyasadaki en dandik 100 liralık ürün bile bundan 10 kat dayanıklıdır. Kablo kablo tutucularla sabit durduğu masaüstünde bile temassızlık yaptı hemde 1 hafta gibi bir sürede. Ucuza ürün aldım diye de göklere çıkarmanın anlamı yok sonuçta şirket sizin değil kasmayın bu kadar

• Ucuz olanın Vatan linki: (27 TL)
    http://www.vatanbilgisayar.com/everest-sm-770-gaming-mouse.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperturgay -- 20 Haziran 2015; 12:18:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.