Şimdi Ara

6 Galatasaray taraftarını denize attılar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaşlı bir grup Üsküdar'da küfürlü tezahürat yapan 6 Galatasaray taraftarını denize attı. Denize atılan taraftarları zabıtalar kurtardı.

https://twitter.com/Amkspor/status/602951358317199361

• Neden 6?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Neden 6?

Çünkü 6-0 yendiniz ondan XDD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Neden 6?

Adamları denize atmışlar. Ettiğin lafa bak. Yazık. Ne hale geldiniz hasetten fesattan.
  • Güldüm ne yalan söyliyim
  • Kesin küfürlü tezahürattır.Yoksa Beşiktaş taraftarının yapacağı iş değil.BJK taraftarı pırıl pırıldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Kesin küfürlü tezahürattır.Yoksa Beşiktaş taraftarının yapacağı iş değil.BJK taraftarı pırıl pırıldır.

Küfür edince o arbede denize düşmüşler

• O adamlardan 1 i yuzme bilmese nolurdu acaba valla milletce dusunmeden hareket ediyoruz

• Arda ML kullanıcısına yanıt
    Yahu manyaklar vardır elbette bizde kutladık şehirde kimse Beşiktaş'a küfür etmedi.Herkes düzgünce eğlendi.Küfür edecek olsalar Fenere Aziz Yıldırım'a ederler.

Şimdi herkesi genellemek doğru olmaz elbet ama şampiyonluğu kaybeden takımın taraftarının çekememezliği mi daha gerçekçi yoksa şampiyon takımın taraftarının küfür etmesi mi ?

Belki de olay doğrudur fakat hiç sanmıyorum.
  • quote:

Yahu manyaklar vardır elbette bizde kutladık şehirde kimse Beşiktaş'a küfür etmedi.Herkes düzgünce eğlendi.Küfür edecek olsalar Fenere Aziz Yıldırım'a ederler.

Şimdi herkesi genellemek doğru olmaz elbet ama şampiyonluğu kaybeden takımın taraftarının çekememezliği mi daha gerçekçi yoksa şampiyon takımın taraftarının küfür etmesi mi ?

Herşeyi geçtim denize atmak nedir ha ağır küfür etmişlerse çıkan arbedede denize düşenler olmuş olabilir bencede..

• Emre olayında küfürlü tezahürat yapıp Emre yi tahrik eden BJK li taraftarları haksız bulduğum gibi, GS taraftarı da eğer küfürlü bi şekilde BJK lileri tahrik edercesine kaşındılarsa haketmişler denize atılmayı.

Küfür etmeyeceksin, efendi gibi sevineceksin ve kutlmanı öyle yapacaksın. Çevreye zarar vermeden, insanların damarlarına basmadan efendi gibi ,GS taraftarına yakışır şekilde, görgüsüz, görmemişler gibi değil.
  • Benim bildiğim denize yunanlılar dökülür.

• quote:

Bir galatasaraylı neden aziz başgana küfretsin ki?
    18 yılda 9 şampiyonluğumuzu gördü adam. Hangi başkanımız 9 şampiyonluk gördü?
    Change.org da aziz aday olmasın diye kampanya başlatmışlar. Resmen korktum.

• Kufurse kufur olur oyle fevri hareketler ne olacak sanki yazik degil mi ya biri bogulsa deger mi yani hadi can kaybi yaralanma olmasin telefonlar simdi dunyanin parasi duymazdan gel gec git tipinden tirstigin bi tinerci sarhos vs gelse kufur etse onuda mi denize atcan arkani doner uzaklasirsin ayni seyi yap. He kufur ettilerse haklilar demiyorum ama yanlis yanlisi duzeltmez yani

• Kesin 1453 Kartalları atmıştır taraftarları denize, Beşiktaş taraftarı yapmaz öyle şeyler; çok sempatik, anarşik, gezici, muhalif, hümanist, tatlı çocuklardır onlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de Fransız ları deneyelim demişler
  • afferim aynen böyle devam etsinler. bu gün galatasaray taraftarları bjkliler tarafından denize atılır, yarın tenhada sıkıştırılan bir grup bjkli sopalarla hastanelik edilir, diğer gün birileri bıçaklanır, öbür gün birileri vurulur, hala da bunun taraftarlık olduğunu iddia edenler olur.

şiddetin taraftarlığı, takımlığı olmaz arkadaşlar. kaldı ki olayın anlatıldığı şekline göre orada birileri de ölebilirmiş. bu durumda kim suçlu olacaktı? futbol altı üstü eğlence. daha fazla anlamlar yüklemek açıkçası çok acınası
  • quote:

Neden 6?

6 Galatasaray taraftarını denize attılar.
  • ülkede bunlar var, küfürlü tezahurat yapanlar muhtemelen sarhoştur çok içmişlerdir kendilerini kabadayı sanmışlardır iyiki donsuz atmamışlar denize yine iyilermiş denize atanlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.