Şimdi Ara

Jungle da Golemlerden başlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı oyuncular Blue ve Frog yerine alttaki Golemlerden başlıyolar.Goleme smite atmak her 4 aa vuruşta bir canavarlara stun atıyor onu biliyorum.Ama öyle başlayınca da sustain eksiği olmuyor mu? Yani çok az healtim kaldı raptorlara ölüyodum.Blue dan başlamak veya Golemlerden ikisinin farkı nedir?

• Bi cevabım yok ama kurbağadan başlayınca kurbağa ve rede çarp atıp canın bi kısmını doldurup rahat bi şekilde bir kamp daha temizleyebiliyorsun. Ne zaman kayacıllardan başlasam hep geri düşüyorum.
  • Kurbaga, kurbagaya yakin olan buff, diger buff, mide ya da topa gank, ifritler, base. Oyundaki ilk 5 dakikam boyle geciyor benim.

Golemler gereksiz fazla dmg vuruyorlar earlyde bence. Ya da bana oyle geliyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lee sin de başlıyorum golemden. Her 4 aa da stun atıyor. Lee nin pasifi her skillde 2 vuruşluk as veriyor. skillerde 2 kez kullanıldığı için(q atıp tekrar q ile uçmayı kastediyorum. Pasifini yeniliyor.) çok kısa sürede stun atıyor rede. O yüzden golem daha mantıklı geliyor lee sin oynarken.

• Bot lane hangi taraftaysa ordan başlıyorum

• Golemden başlamanın mantıksızlığı şurada: Golem+ red yapıp base atacağından red buff ı çöpe gidecek. Fakat maviden başlarsan kırmızıyı gank için kullanabilirsin
  • Teşekkür ederim cevaplar için hepsini değerlendireceğim.
  • Toptaki geri kalmamasi icin bottan basliyorum genelde

• AS veren skili olan herolarda veya as rün ile girdigimde golemden basliyorum.

• Artık fb almak daha kolay fiddle hariç çoğunun az canı kalıyor

• Rengar ve leede daha rahat oluyor

• Golemden başlayın ardından red ardından yampiri yengeç(bedava can ve görüş) ardından keskin gagalar ardından gank ardından blue her türlü canın var

• Lee sin veya j4 gibi herolarla (biliyorum eski meta ) yada solotopunuz ifrit baslicaksa golem red artinda. Yengec hemen gang . Erken bi flash aldirir.

• golem daha rahat bence digerine gore. canın gitmiyor nerdeyse ve golemden sonra rede donersen o zaman zorlanırsın. golemden ifrite sonra rede sonra nehirdeki o totem seysini alıp b atıyorum ben
  • Daha çok düz vuruşlar ile orman temizlenen şampiyonlarda kayacıllardan başlamak iyidir. Zaten bu şampiyonlara da saldırı hızı rünü ile girersin. Skiller ile kestiğin tank şampiyonlarda ise kurbağadan başlarsın. Kurbağanın verdiği özellikle ormanı dönmen daha rahat olur.
  • Herkes bişey yazmış. Ya hepsini ingilizce yazın yada türkçe. ne bu yamalı gibi
  • Ben genelde junglede çok gank atmam. Blue başlarım. Elimde lee ya da rengar varsa (kha da da oluyor ) kurbağaya dalıp blue sonra kurtlar sonra red sonra golem sonra şu 4 yaratığı keserim. Ejder önündeki böceğide alıp base atarım. Adam gibi item dizip gank atmaya başlarım. Eğer elimde junglede bu kadar tutunanileceğim herolar yoksa (mesela reak ya da try) rede kadar giderim yine. Red e kadar alıp base atarım. Top a çıkar gank atarım. Tabi eğer top ittiriyorsa redi orda almam anlamsız oluyor ama boş bi lane vardır elbet. Yoksa ormana devam.

Geçen ilk defa master yi alıp redden başladım. E skili ile birlikte acayip kolay kestim canavarları. Biraz mana azaldı ama yinede dayandı. Sonra blueyi alınca rahatladı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: reaktonis

Toptaki geri kalmamasi icin bottan basliyorum genelde

botun geri kalmasi cok daha kotu degil mi botta. resmen 2 level avantaji snowball a bagliyor top lane en fazla geri cikar 2 minyon kacirir bot lane hayattan bezdirir kill bile verebilir gec 2 oldugu icin

• Golem başlayınca red buff base için boşuna gidiyor bence o yüzden gromp ve blue başlıyorum

• Hala bikac kamp kesip base atan lowlar var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.