Şimdi Ara

Şampiyonluğunuz hayırlı olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şampiyonluğunuzu canı gönülden tebrik ederim. Dördüncü yıldızınız hayırlı olsun. Şampiyonluk sevinci yaşayan arkadaşlara bu mutluluğunun daimi olmasını diliyorum. Umarım hayatınız boyunca bu heyecanınız dinmez.

Türk futboluna kardeşlik ruhunun hakim olsun. Avrupa'da hep beraber başarılardan başarılara koşalım inşallah. Futbol çok güzel bir oyun ve rekabet ortamı futbolu daha güzel kılan bir detay. Ebedi dostluğumuzu ezeli düşmanlığa çevirerek bundan nemalanan insanlar futbolumuzdan çekilsin. Taraftarlık yaparken insani duygularımızı kenara bırakmayalım.

Derbi maçını bir Galatasaraylı dostumla beraber bir statta veya bir mekanda izleyemiyorsam bu hepimizin düşünmesi gereken bir tatsızlık diye düşünüyorum. Türk futbolunun durumu ortada. Birbirimize çelme takmak yerine destek olmalıyız. Süperlig'in küresel bir marka olmasını futbol aşığı bir ülke olarak hak ediyoruz hatta geç bile kaldık.

Biz bu vatanın çocuklarıyız. Yurduma, topraklarıma, değerlerime her daim göz dikmiş insanları birbirimize tercih etmeyelim. Dostluğumuz dillere destan olsun.

not: Fenerbahçe'ye olan sevdam kayıt tarihine bile yansımış bir taraftarım. Şampiyonluğu kaybetmiş bir takım taraftarı olarak elbette üzgünüm ama bu durum sizin mutluluğunuzla mutlu olmamı engellemiyor. Futbol güzel bir oyun, bu oyunun güzelliklerini yaşayalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

6S YI TEBRIK ETMIYORUM BU SIZIN SON YILDIZINIZDI LEAVEMEALONE BUNDAN SONRA TUM YILDIZLAR FENERBAHCENIN SAMPIYON FENERBAHCE

TEKE TEKTE FENERBAHCE ALIR

GS NIN TUM RAKIP TAKIMLARINI TUTUYORUM INSALLAJ AVRUPAYA GIDEMEZLER AMIN

• quote:

Orijinalden alıntı: florenz

Merhaba arkadaşlar,

Şampiyonluğunuzu canı gönülden tebrik ederim. Dördüncü yıldızınız hayırlı olsun. Şampiyonluk sevinci yaşayan arkadaşlara bu mutluluğunun daimi olmasını diliyorum. Umarım hayatınız boyunca bu heyecanınız dinmez.

Türk futboluna kardeşlik ruhunun hakim olsun. Avrupa'da hep beraber başarılardan başarılara koşalım inşallah. Futbol çok güzel bir oyun ve rekabet ortamı futbolu daha güzel kılan bir detay. Ebedi dostluğumuzu ezeli düşmanlığa çevirerek bundan nemalanan insanlar futbolumuzdan çekilsin. Taraftarlık yaparken insani duygularımızı kenara bırakmayalım.

Derbi maçını bir Galatasaraylı dostumla beraber bir statta veya bir mekanda izleyemiyorsam bu hepimizin düşünmesi gereken bir tatsızlık diye düşünüyorum. Türk futbolunun durumu ortada. Birbirimize çelme takmak yerine destek olmalıyız. Süperlig'in küresel bir marka olmasını futbol aşığı bir ülke olarak hak ediyoruz hatta geç bile kaldık.

Biz bu vatanın çocuklarıyız. Yurduma, topraklarıma, değerlerime her daim göz dikmiş insanları birbirimize tercih etmeyelim. Dostluğumuz dillere destan olsun.

not: Fenerbahçe'ye olan sevdam kayıt tarihine bile yansımış bir taraftarım. Şampiyonluğu kaybetmiş bir takım taraftarı olarak elbette üzgünüm ama bu durum sizin mutluluğunuzla mutlu olmamı engellemiyor. Futbol güzel bir oyun, bu oyunun güzelliklerini yaşayalım.

Inşallah artık insanlar futbolu bir spor olarak görür ve kavgalar olaylar biter senin içten dileklerin için çok teşekkür ederim benim tek temennim inanın FB nin de CL ye kalması bu ülkenin buna ihtiyacı var dostluk kazansın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen mesajı atıyorsun ikinci mesaj hakaret, bunu gs, bjk, ts vb... gibi yapanlarda var. Futbol benim için zevktir ayrıca rakip takımı tutan arkadaşlarımla atışmalardır, küfürsüz, hakaretsiz. Bunu istemeyen bir azınlık var sürekli şiddet olmasını isteyen, bu azınlık dostluk isteyen büyük çoğunluğa hakim oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

6S YI TEBRIK ETMIYORUM BU SIZIN SON YILDIZINIZDI LEAVEMEALONE BUNDAN SONRA TUM YILDIZLAR FENERBAHCENIN SAMPIYON FENERBAHCE

TEKE TEKTE FENERBAHCE ALIR

GS NIN TUM RAKIP TAKIMLARINI TUTUYORUM INSALLAJ AVRUPAYA GIDEMEZLER AMIN

Beter olun inşallah
  • Akl-ı selim birini görmek sevindirici. Teşekkür ederiz, beraber nicelerine inşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.