Şimdi Ara

Turkiyeden g302 mi, Amazondan g303 mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar G302 burdaki mağazalarda alırsam 125 tl ye alabiliyorum. Ama Amazondan g303 alırsam kargoyla birlikte 55 dolara geliyor (150 tl) bu aradaki fiyat farkına değer mi? Birde logitech yurtdışından alınan urunlere garanti vermiyormuş doğru mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazondan g303, amazon garantisi Türkiye'deki garantilerden daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wizard Bard

Amazondan g303, amazon garantisi Türkiye'deki garantilerden daha iyidir.

Anazonun sitesinde add 3 year warranty 3$ diyor. Şimdi ben 3 dolar vermezsem yinede garanti olacak mı yada nasıl bişey olacak?

• O garanti türkiyeye satılmıyor maalesef, ama yinede G303 al derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikraker

quote:

Orijinalden alıntı: Wizard Bard

Amazondan g303, amazon garantisi Türkiye'deki garantilerden daha iyidir.

Anazonun sitesinde add 3 year warranty 3$ diyor. Şimdi ben 3 dolar vermezsem yinede garanti olacak mı yada nasıl bişey olacak?

İlk 30 gün içinde ürünü gönderip paranı geri alabiliyorsun.
  • Şimdi amazondan aldım ben bu fareyi ama 3-5 ay sonra bi sorun oldu fare bozuldu diyelim. Fareyi yine amazona göndersem tamiri yapılır mı?

• Amazon logitech'e iletir logitech duruma göre tamir/değişim verir ve size geri yollarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Amazon logitech'e iletir logitech duruma göre tamir/değişim verir ve size geri yollarlar.

Kargoyu onlar karşılıyor dimi ?

• O konuda kesin bilgim yok ama support'a sorabilirsiniz, normalde siz yollarsınız sonra parayı hesabınıza geri verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

O konuda kesin bilgim yok ama support'a sorabilirsiniz, normalde siz yollarsınız sonra parayı hesabınıza geri verirler.

Yarın bi hesap açıp herşeyi canlı desete sorıyım o zaman :) Yardımlarınız içinde teşekkür ederim
  • Rica ederim.
  • Beyler merhaba ,

Bende g303 veya roccat kone pure military almak istiyorum ,ama amazondan hiç almadım ne kadar sürede geliyor biraz klasik olucak ama ggümrük de takılma gibi sorunlar varmı
  • Prometheus # kullanıcısına yanıt
    10-15 gün civarı geliyor ve 75€-100$ üstü değilse vergiye tabii tutulmuyorsun, zaten gümrükte kalmaması için gümrük tutarı gerektiren ürünlerde amazon gümrük bedelini satış sayfasında senden alıyor (ödemeden ürünü alamıyorsun)
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    siz daha önce aldınız mı beni satan kullanıcya yönlendirme şansınız varmı birde neye dikkat etmem lazım bilgi verebilirmisiniz.
  • Prometheus # kullanıcısına yanıt
    Ships from and sold by Amazon.com. Gift-wrap available.

Yazmasına dikkat edin (bu amazon'un sattığını gösterir, diğer satıcılardan almayın göndermeyebilirler)

Daha önce alışveriş yapmadım ama yapma aşamasına kadar geldiğim ve araştırdığım için az çok biliyorum
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    peki teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.