Şimdi Ara

Bağımsız 2.0 - Bölüm 36

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Robotları dövüştürdük, kuzeye kışı getirdik, grafikleri değiştirdik, beklentiyi yükselttik. Sizler için yine en yeni bağımsız yapımları konuk ettik!

• umbra gerçekten çok hoş

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Evoland'in ilk oyunu güzeldi, Evoland 2 de güzel olucak gibi duruyor, Little Devil Inside'da gösterdiği şeyleri yapabilirse, benim gibi farklı mekanları gezip, keşfetmeyi seven oyuncuları tatmin edicektir en azından, oynanışı da hoş duruyor, göreceğiz bakalım.Umbra'da gayet ilgi çekici, Jotun'unda tanıtım çok hoş duruyor ama çok da bir şey yok tanıtımda.Ama grafik tarzı ve konusu ilgi çekici.
  • Konya'dan Afrika'ya :)

• Ben de bu Sheltered oyununu 1-2 ay önce görmüştüm ama nerede gördüm hatırlamıyorum.

• sheltered başka oyundu ya hayvanlı bişeyler yavrularına falan bakıyordun ben mi yanlış hatılrıyorum

• bir oyun vardı şelter diye ama oyunu konusu çok farklı bir hayvanı yönetiyorduk ve yavrularımız koruyor ve hayatta kalmaya çalışıyorduk

http://store.steampowered.com/app/244710/?l=turkish oyunu burdan bakabilirsiniz

• Sheltered'ı daha önce tanıttınız. Hatta ben Greenlight'ta 13 nisanda takibe almışım. Büyük ihtimalle bikaç bölüm önceydi.
  • bekliyoruz talha abi :)

• Sayenizde güzel bağımsız oyunları steamde istek listesine ekliyorum.Çıkış yapanları alıyorum.
    Talha'nın dediği oyun adı gelmese de sanki askeri üst gibi bir yerdeydik seçimlere göre adamları filan öldürüyorduk

• Son oyun This War of Mine = Pixel versiyonu
  • 7:45 te Gokhan abinin bahsettigi oyun Toribash arkadaslar steamde ucretsiz deneyebilirsiniz.

• Eski playerde video otomatik başlamasın deyince başlamıyordu ama yeni playerde işe yaramıyor.

• Eskiden geçen bölümdeki yorumları da koyuyordunuz.Neden kaldırdınız onu?

• Bende mi sorun var yoksa video çalışmıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunbilgini57

Bende mi sorun var yoksa video çalışmıyor mu ?

bende de açılmadı video
  • sheltered diye bahsettiğiniz oyun önceden bağımsız olarak geliştiriliyordu ve siz onu bir bağımsız programında tanıttınız. (şöyle linkini de vereyim;http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Bagimsiz_20__Bolum_14-10102.htm ) ardından oyunun isim hakları worms'un yapımcısına satıldı.

ek olarak little devil inside aşırı hoşuma gitti. umbra'yı zaten bir-iki hafta önce görmüştüm, o da takip listemde. umarım bu iki oyun bizim heyecanımızı boşa çıkarmaz.

• Abi kaçta çektiniz bunu ya valla uykum geldi izlerken, az uyuyun abi ya.:)

• 7.45'teki oyunun adı Toribash

• video yine açılmıyor geçen başka bi videoda da böyle olmuştu o sonradan düzeldi playerda sıkıntı var sanırım?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.