Şimdi Ara

Bruma 2015 Sezonunda Ne Yaptı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vk;
    http://vk.com/video268194766_171289330

1882 dakikada(21 maç) 3 gol 5 asist.Seneye yeni transferimiz olucak.İnşallah hem fiziksel hem zihinsel açıdan çok iyi yerlere gelecek bu yaz.

• Bu adam mental olarak destek almalı her şeyden önce.Yoksa seneye yine balon diyenleri görürüz.

Bu çocukta hayvan gibi yetenek var ama sinek kadar yürek yok.Birde sindirmişler top ayağına gelince biri bir şey diyecek mi demekten top oynayamıyor.

Galatasaray'a ilk spor psikoloğu lazım yazın.
  • Acayip hız ve yetenek var ama sahada onlar yeterli olmuyor işte ama geçen seneye göre fiziği daha iyi bence yazın çok iyi çalışırsa seneye beklediğimiz patlamayı yapabilir henüz 20 yaşında vazgeçmek umudu kesmek için erken bence.

Kimse Ronaldo Messi olmasını beklemesin biz bunu istiyoruz o yüzden gözümüze sönük geliyor ama yinede büyük futbolcular arasına adını yazdıracak bence.
  • şimdi kızan olacak ama terim olsaydı bu adam daha farklı yerlerde olabilirdi. Şu açıdan söylüyorum , bu adama gerekli gazı ve yüreği verebilirdi , ayrıca korkmadan oynatacak tek kişide odur. Ondan sonra gelenlerin kaçı bu adamı ciddi ciddi oyanattı?
  • krailık verilmeli ingiltere veya ispanya ya
  • Orama koma Bruma ko
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

krailık verilmeli ingiltere veya ispanya ya

Hollanda ya da İngiltere en uygunu olur heralde hocam.Hollanda'da maç başı gol ortalaması 4 5 zaten nerdeyse :)
    İngiltere'de de takımlar genelde cesur oynadıkları için boş alanlarda kendisini geliştirme imkanı olabilir.
  • Malagadan Ambaratı alalım Brumayı yollayalım(kiralık) duruma göre seneye Amrabatı verip geri alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sitroen Saxo

Orama koma Bruma ko

Cevap vericektim de aslında forum adminleri gerekli cevabı vermiş sana 1 hazirana kadar :)
  • Hem bizim için hem kendisi için kiralık gitmeli hollanda olur ingiltere ispanya olur artık nereye gidebilirse, iyice sinmiş durumda kafa olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Malagadan Ambaratı alalım Brumayı yollayalım(kiralık) duruma göre seneye Amrabatı verip geri alırız

Ispanya,ingiltere liglerinden birine kiralanmali.Sunderland ilgileniyordu bi ara,piyasasi olan bi futbolcu kiralarken zorlanacagimizi da dusunmuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Malagadan Ambaratı alalım Brumayı yollayalım(kiralık) duruma göre seneye Amrabatı verip geri alırız

Ispanya,ingiltere liglerinden birine kiralanmali.Sunderland ilgileniyordu bi ara,piyasasi olan bi futbolcu kiralarken zorlanacagimizi da dusunmuyorum.

Piyasası olan bir oyuncu olduğunu zannetmiyorum ama inşallah kiralayabileceğimiz sık sık 11 başlayabileceği bir takım bulunur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vesalius

Hem bizim için hem kendisi için kiralık gitmeli hollanda olur ingiltere ispanya olur artık nereye gidebilirse, iyice sinmiş durumda kafa olarak

Son hafta oynanacak Rize maçında %100 eminim 11 başlayacağına ve Hamza hoca istediği kadar özgürlük tanıyacaktır.Zaten ŞAMPİYONuz.Sineye çekilmiş olan Bruma'nın neler yapabileceğiniz görücez haftaya :)
  • Bruma kendisini gelistirebilecek bir takima kiralik gitmeli. Lazio, Benfica, Porto, PSV olabilir.
  • Daha önce de dedim sahada takım adına zerre yararlı hareketi bulunmayan Umut bile ota boka bu çocuğu azarlayabiliyor ve kimse de bir şey demiyor. Çocuğu öyle ezersen tabi top oynayamaz biri bir şey diyecek mi korkusuyla.
  • Bilhassa sakatlığından sonra geriye gitti falan eyvallah da kendine olan özgüveni kayboldu be, bunun da başlıca sorumlusu Umut ve Burak'tır. Paşazadelerimiz dağa taşa yolladıkları, bir halta yaramadıkları anları unutup istisnasız her pozisyonda çocuğu azarlarsa sonuç bu şekilde olur malesef.
  • Psv'ye depay yerine bir yıllık kiralasak efsane olur be

• hamza hoca tellesdende brumdanda vazgecmedi risk aldi oynatti hep.

akhisarda niasseyi hatirlayanlar olacaktir .bruma bu takimin en önemli yapitaşi olacaktir herkes sabirli olsun.

bruma gibi 4 5 oyuncumuz olsa cl yi bile aliriz 3 yil sonra.

• Yattı..
  • Bütük bi sezon çöp, balon gibi bi performans gösterdi, Hamza hocaya bana gelecek sezon için güvenme mesajı verdi.

Şampiyon olduk neticede ve sonuçta iyi kötü onunda bi katkısı olmuştur, bu takımın bi parçasıdır. Ama büyük oyuncu ışığı maalesef yok Bruma da.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.