Şimdi Ara

ÇOK KAPSAMLI MESSİ & RONALDO KARŞILAŞTIRMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen objektif olacağıma söz veriyorum.Sonuçta bu bir spor.

FİZİK GÜCÜ: MESSİ 7 RONALDO 9

TEKNİK MESSİ 10 RONALDO 7

OYUN ZEKASI MESSİ 10 RONALDO 5

HAVA TOPLARI MESSİ 6 RONALDO 9

DAR ALAN GÜCÜ MESSİ 9 RONALDO 4

FRİKİK= İkisi de 5 kuruş etmez.

BÜYÜK MAÇLAR MESSİ 9 RONALDO 6

JOKER OYUNCU MESSİ 9 RONALDO 5

SONUÇ MESSİ 8.57 RONALDO 6.42

not: Ribery Robben 5'lik Bale 3'lük oyuncu gözümde..Diğerleri 2 civarı benim için

• https://m.youtube.com/watch?v=aoScYO2osb0

Ronaldonun oyun zekası 5 ten sonrasını okumadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrteren

https://m.youtube.com/watch?v=aoScYO2osb0

Ronaldonun oyun zekası 5 ten sonrasını okumadım

linki açtıktan sonra konudan çıkma kararı aldım
  • ya bu adam futboldan anladığını sanıp hergün konu açıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikola_Teslaa

Tamamen objektif olacağıma söz veriyorum.Sonuçta bu bir spor.

FİZİK GÜCÜ: MESSİ 7 RONALDO 9

TEKNİK MESSİ 10 RONALDO 7

OYUN ZEKASI MESSİ 10 RONALDO 5

HAVA TOPLARI MESSİ 6 RONALDO 9

DAR ALAN GÜCÜ MESSİ 9 RONALDO 4

FRİKİK= İkisi de 5 kuruş etmez.

BÜYÜK MAÇLAR MESSİ 9 RONALDO 6

JOKER OYUNCU MESSİ 9 RONALDO 5

SONUÇ MESSİ 8.57 RONALDO 6.42

not: Ribery Robben 5'lik Bale 3'lük oyuncu gözümde..Diğerleri 2 civarı benim için

Teknik ve dar alandan sonrasını okumadım boşa yazmışsın troll.

• Messi'nin frikikleri kötü diyeni ilk kez gördüm. Hadi Ronaldo hep deniyor da Messi'nin gol atma oranı gayet yüksek.
  • Ben Messinin daha iyi bir futbolcu düşünüyorum ancak. Ronaldonun oyun zekası düşük olsaydı sıradan bir futbolcu olurdu.
  • Ronaldo'yu yerden yere vuracam diye yırtınmana gerek yok.

Bu sezon lig istatistiklerine bakarsan hem gol hemde asist krallığında ilk iki sırada messi ve ronaldoyu görürsün.

Madem ronaldonun oyun zekası oyun görüşü bu kadar dar nasıl oluyor da asist krallığında 2.oluyor...

Ronaldonun en büyük zaafiyeti büyük maçların adamı olmamasıdır.
  • Messi ronaldo karsilastirmasi diye birsey yok, o katsilastirmayi yapanlar maalesef 18 yasin altindaki youtubeci genclik. Ronaldo nun youtube deki videolarini izleyip izleyip gaza geliyorlar.

Ronaldo gercekten cok saygi duydugum bir oyuncu, cunku inanilmaz bir calisma azmi var, calisarak kendini cok ama cok gelistirdi, dunyada kendine bu kadar dikkat eden bu kadar calisma azmi olan ender oyunlardan biridir, o yuzden ronaldo calismanin urunudur.

Messi ise saf yetenektir, yeryuzunde faal olarak futbol oynayan hicbir oyuncuda messinin yetenegi yok, tamamen tanri vergisi. Bunu real madrid fanlari ronaldo fanlari her ne kadar kabul etmesede durum bu.

Ronaldo calismanin urunu, messi ise saf yetenektir. Messi acikara dunyadaki faal futbolcular arasinda en iyi futbolcudur bu net.

• Ronaldo'nun 275 frikiği ve 18 golü var. Her duran topun başına geçmese onun yerine Kroos veya James kullansa şuan Madrid daha iyi bir konumda olurdu. Ayrıca dünya kupalarında 72 şutu ve 3 golü var. Şahsen bana bu kadar şut atma fırsatı verilse 3 kat daha iyisini yaparım.

Messi zaten sadece ben diyen egoist bir tip değil. frikikleri Xavi'ye İniesta'ya son zamanlarda Rakitic'e bırakıyor. Keza penaltılarda geçen hattrick yapma fırsatı varken penaltıyı Neymar'ın kullanmasını istedi.

Ibrahimovic'le bile şu Ronaldo'yu kıyaslamam. İbo en azından 3 şut atıyor 1'i gol oluyor, her attığı gol jenerik. Ronaldo mahalle maçlarını cıvıtan abiler gibi aldığını vuruyor, penaltılarda hemen beyaz çizgiye koşuyor. Attığı gollerin çoğu boş kale son dokunuş.

ÇOK KAPSAMLI MESSİ & RONALDO KARŞILAŞTIRMASI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 25 Mayıs 2015; 16:55:35 >

• Bu kadar karşılaştırmaya gerek yok,tartışmasız MESSİ daha iyi ve gelmiş geçmiş en büyük futbolcu kendisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OYUN ZEKASI YOK

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

OYUN ZEKASI YOK

Gülün beyler ayıp olmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

OYUN ZEKASI YOK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Nemesis. -- 25 Mayıs 2015; 16:12:30 >

• OFOFOFOF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Nemesis. -- 25 Mayıs 2015; 16:08:38 >
  • @bogota

çalım yetenek işidir. ha selçuk'un önüne düşmüş pozisyona has doğru işler yapmış gol atmış. burda oyun zekasından bahsediyoruz. adam sahanın en uzak noktasındaki adama ters ayakla 50 metrelik pas atıyor al da at diye. oyun görüşüdür bu. çalımla bir alakası yok. he aynen hüseyin cimsir > ronaldo bu arada

gidip bir de messi videosu koymuşsun. bana ne messi'den? messi yeteneksiz, zeki değil falan mı dedik? messi dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından birisi. konu ronaldo'nun oyun zekasına laf edilmesi. frikiğine de laf etmiş bir şey dedik mi? ama durmanız gerektiği yeri de bilin bir zahmet. hiçbir vasfı olmayan bir adam 6 senede 310 gol atıyor. sırf fiziği güçlü diye he mi

zaten ben bu forumda bi ronaldo seveni ya da real madrid taraftarı görmedim ki messi'ye düşman olsun. ama barcelonalılar ekseriyetle barcelona maç konusunda ronaldo'ya saldıracak kadar ronaldo düşmanı. sorsan ronaldo messi'yle karşılaştırılamayacak kadar kıytırık bir adam ama barcelona-bayern maçında bile ronaldo konusuyorsunuz. messi'ye düşman bir grup olsa anlayacağım etki-tepki diye.

bırakın la şu adamın peşini, madem bu kadar kıytırık uyduruk bir topçu, boşverin saldırmayı uğraşmayın artık. hayır nefretlik bir adam olsa anlayacağım. ne biriyle kavga eder ne bir şey yapar. e messi de çok üstün madem. düşün adamın yakasından biraz messi'nin olgunluğunu örnek alın. bırakın bu uyduruk adamı ve takımını karalamayı

• Ronaldo videolarla, reklamlarla şişirilmiş iyi düzey bir futbolcudur.
    Messi ise safkan yetenektir, süperstardır, gelmiş geçmiş en iyi futbolcudur.

• Tamam Messi daha iyi tartışılmaz da, Ronaldo dar alan 4 nedir??

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Tamam Messi daha iyi tartışılmaz da, Ronaldo dar alan 4 nedir??

kac beklıyordun ?Ronaldoyu son zamanlarda izlemiyorsun galiba .Bak 1 dakika düşününce bile dar alanda ronaldodan iyi olan bi kaç futbolcu geldi aklıma robben ribery müller neymar hazard lewandowski vs
  • Messi daha yetenekli fakat premier lig de top oynayamaz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.