Şimdi Ara

SAMSUNG E250 <<FaN CLUB-PAYLAŞIM TOPİĞİ>>...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.221
Cevap
4
Favori
569.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  SAMSUNG E250 <<FaN CLUB-PAYLAŞIM TOPİĞİ>>...

Yakında samsungun Türkiyedede satışa çıkartacağı bu yeni model d900 ün nerdeyse birebir dizayn anlamında aynısı özelliklerine gelince artı olarak radyo eklenmiş eksik yönü ise kamerası ve ekran çözünürlüğü düşük fiyatıda tahminen 500 ytl civarında olacakmış, d900 ün 950 civarında sattığını düşündüğümüzde bir 3.2 mp foto olayına ekstradan 400-450 ytl ödediğimizde bu modelle ortaya çıkmış gözüküyor neyse belki ilerde türkiyedede daha makul fiyatları görmeye başlarız. sonuç olarak kamerayla fazla işi olmayanlara için ideal bence...

GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
    Announced 2006, October
    Status Available
    Size Dimensions 99 x 50 x 13.9 mm
    Weight 80 g
    Display Type TFT, 65K colors
    Size 128 x 160 pixels, 2.0 inches
    Ringtones Type Polyphonic (64 channels), MP3
    Customization Download, order now
    Vibration Yes
    Memory Phonebook 1000 entries, Photocall
    Call records 20 dialed, 20 received, 20 missed calls
    Card slot microSD (TransFlash), buy memory
    - 10 MB shared memory
    Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
    HSCSD No
    EDGE Yes
    3G No
    WLAN No
    Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
    Infrared port No
    USB Yes
    Features Messaging SMS, EMS, MMS, Email
    Browser WAP 2.0/xHTML
    Games Yes + Downloadable, special offer
    Colors Silver
    Camera VGA, 640x480 pixels, video(QCIF)
    - Java MIDP 2.0
    - MP3/AAC/AAC+ player
    - T9
    - Organizer
    - Built-in handsfree
    - Voice memo
    Battery Standard battery, Li-Ion 800 mAh
    Stand-by Up to 250 h
    Talk time Up to 4 h
    Stereo fm radyo
    http://www.telpa.com.tr/?s=gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 8 Şubat 2007; 11:05:16 >

• Bende internetten bu modeli inceliyordum şık telefon fiyat bence fazla kaçmış.O paraya nerdeyse 2mp li telefon alınıyor ayrıca şarjı yine az gidecek gibi.Allah için şık ve kibar bir telefon.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Barce

Bende internetten bu modeli inceliyordum şık telefon fiyat bence fazla kaçmış.O paraya nerdeyse 2mp li telefon alınıyor ayrıca şarjı yine az gidecek gibi.Allah için şık ve kibar bir telefon.

hocam haklısında zaten benim değindiğim konulardan biride bu, buna 3.2 mp kamerayı ekleyince fiyat 900-950 oluyor d900 örneğinde birde bunda radyo var bu işler bizde biraz garip, bu eğer 500 olursa fiyat çok düşük olmaz ama biryerde makul olur ama esas d900 ün fiyatı gereğinden fazla yüksek olduğu ortaya çıkmazmı sizce yanılıyormuyum, bilmiyorum...
  • Yine de 500 lira bu telefon için fazla gibi...
    Gerçi bu tarzda Samsung rakipsiz.
  • Onca telefon kullandım artık hazmı aldım bilinmez fakat ani bir dönüşle kamerasız telefonlara döndüm.Zaten süper verim alınması beklenemez kameralı telefonlardan diye düşünüyorum.Şıklık,şarjın uzun süre gitmesi,hızlı menü benim aradığım özellikler olarak çıktı.Samsungun özellikle d900 vb.modellerini şık bulmakla beraber rakiplerine göre fiyatını haketmediğini düşünüyorum.Daha doğrusu samsungu biraz pahalı buluyorum.Mesela k790i ve n73 e göre fiyatı pahalıydı fakat şu aralar fiyatı biraz daha oturdu.d500 ve x210 da bana göre pahalı.İşin ilginci Samsunglarda fiyatta ne hikmetse düşmüyor fakat ikinci elde fiyatlar yarı yarıya.Tenzilat konusunda sony ericsson rakipsiz .Şimdi piyasadaki telefonları düşünürsek üç aşağı beş yukarı bu fiyattaki telefonların özellikleri aynı gibi.500 YTL verip bu telefonu almak bana pek mantıklı gelmiyor.Tamam şık ve kibar bir telefon ama çok az bir fark ödeyerek 2mp ve şarjı daha fazla giden telefon bulmak mümkün.aynı ofiste çalıştığım 2 arkadaş samsung kullanıyor.d820 ve x210 nerdeyse şarjları ile beraber gezecekler.Belki bu topic bunu tartışma yeri değil ama hakikaten samsunglar bence piyasaya göre pahalı.Sizce haksızmıyım ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Barce

Onca telefon kullandım artık hazmı aldım bilinmez fakat ani bir dönüşle kamerasız telefonlara döndüm.Zaten süper verim alınması beklenemez kameralı telefonlardan diye düşünüyorum.Şıklık,şarjın uzun süre gitmesi,hızlı menü benim aradığım özellikler olarak çıktı.Samsungun özellikle d900 vb.modellerini şık bulmakla beraber rakiplerine göre fiyatını haketmediğini düşünüyorum.Daha doğrusu samsungu biraz pahalı buluyorum.Mesela k790i ve n73 e göre fiyatı pahalıydı fakat şu aralar fiyatı biraz daha oturdu.d500 ve x210 da bana göre pahalı.İşin ilginci Samsunglarda fiyatta ne hikmetse düşmüyor fakat ikinci elde fiyatlar yarı yarıya.Tenzilat konusunda sony ericsson rakipsiz .Şimdi piyasadaki telefonları düşünürsek üç aşağı beş yukarı bu fiyattaki telefonların özellikleri aynı gibi.500 YTL verip bu telefonu almak bana pek mantıklı gelmiyor.Tamam şık ve kibar bir telefon ama çok az bir fark ödeyerek 2mp ve şarjı daha fazla giden telefon bulmak mümkün.aynı ofiste çalıştığım 2 arkadaş samsung kullanıyor.d820 ve x210 nerdeyse şarjları ile beraber gezecekler.Belki bu topic bunu tartışma yeri değil ama hakikaten samsunglar bence piyasaya göre pahalı.Sizce haksızmıyım ?

Haklısın, gerçi garip şeylerde olmuyor değil bazende yüksek beklediğin tel düşük çıkabiliyor, biraz arz talebe bağlı gibi..

• siyah rengi yokmu bunun acaba? aslında fena bi makina değil ama şarj sorunu düşündürmüo değil. kamerayla ilgilenmeyenler için gayet şık bi telefon. nedense kameralı telefonlar artık bana tat vermio. eskiye dönüş yaşıorum sanki.
  • hangi renkleri türkiye'ye gelir bilmiyorum ama şöyle bi durum var:

• siyahı ii olur die düşünmüştüm ama sanki grisi daa bi çekici duruo. tabi samsungun türkiye stratejisi ne gösterir bilinmez ama sanki ilk olarak gri renkle giriş yapacak gibi duruo.
  • bencede d900 ü siyah ile çıkardılar bunu gri ile piyasaya sürerler
  • o kasaya o donanım yakışmıyor samsunga sirocco gibi birşey olmalı o kasa yahu neyse nokiada aynı şeyleri yapıyor vardır bir bildikleri
    bildiğim kadarıyla sirocco da kamera bile yok neyse..

bu arda rockerdem bizim gerçek zaöanlı gösterim işi ne durumda var mı bir gelişme(e900 hatırlatayım.)
  • şekile kimsenin lafı yok ama özellikleri çok fazla kısmışlar...
    vga kamera koyacaklarına hiç koymasalarmış bence...
  • d900'ü beğenip de pahalı bulanlar için birebir bence. 400 YTL civarında filan olursa fena olmaz di mi ;)
  • Bunu da inceledin mi rockerdem nasıl resim açması hızlı mı yoksa bunun da e900 gibi mi?
    (Bir çiviyle çakmadığım kaldı ya neyse belki smilaeylerde vardır çivi çakma bir ara onu da yaparım...)
  • @ ardicli

o dediğin işi halledicez kardeş. bu tip şeyleri toplu halde iletmek daha mantıklı, biriktiriyoruz. haber veririm...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockerdem

d900'ü beğenip de pahalı bulanlar için birebir bence. 400 YTL civarında filan olursa fena olmaz di mi ;)

hocam iyi diyosunda ne olur yani azcıkda özellikli olsa en azından ekranı ve kamerası biraz daha iyi olabilirdi, yoksa bende senin gibi düşünüyorum, ayrıca son zamanlarda samsungun tr piyasaındaki tutumu bence iyi değil bazı telleri çoktan getirtmeliydi trye i300,310 z710 v.b gibi, vardır samsung türkiyenin bir bildiği herhalde...
  • Bizleri bu telefon hakkında bilgilendirdiğin için sağol.........
  • yalan oldu galiba bu model.
  • VGA kamera yakışmamış!
  • almanya da bu tel 195 avro civarı türkiyeye geliş fiyatında pek değişen büyük fark olmaz diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.