Şimdi Ara

SAMSUNG E250 <<FaN CLUB-PAYLAŞIM TOPİĞİ>>... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.221
Cevap
4
Favori
569.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: birebirdeetkili

cihazın öncelikle giri rengi gelecek...256 mb hafıza hediye eediliyor..diğer renklerde gelecek.satış fiyatı 390 ytl 12 aytaksit olacak...bu cihazdan ekranından ve fotosundan fazla bir şey beklemeyin..zaten ara model bir telefon..her yeni çıkan ürün en özellikli cihaz olacak diye bir kural yok...bu ürün orta halli alıcılara hitap eden mp3 çalan,radyosu olan,hafiza kartı destekli,bluetoothlu,arayan kişiye foto-video atabildiğin,tasarımı oldukça şık bir telefon...390 liraya alınacak en iyi telefon bence...

öncelikle bilgiler için sağol...
    256 mb hafıza hediye ediliyor diyosun, acaba kutunun içinde mi geliyor ???
    yoksa sadece satıcıya mı bağlı...
  • Bencede güzel tel arkadaşlar.Gri renklisi daha şık duruyor hem de.Kamera istemeyenler için çok uygun.
  • Benim merak ettiğim şey, bu model mpeg4 video oynatabiliyor mu?

Tam Motorola L7 almak üzereydimki bu telefona rasladım internette. Radyo dışında özellikleri nerdeyse aynı. Motorola L7'nin fiyatı 300 civarında piyasada. Samsung E250'nin şarj süresi daha iyi görünüyor özellik listesinde. Bi de mpeg4 oynatabiliyosa şarj süresi ve şıklığı için aradaki fiyat farkını verip E250'yi tercih edebilirim.
  • Bu telefon benim de kafamı karıştırdı. Bir an önce yakından görüp incelemek istiyorum, ısınırsam alacağım sanırım :)

@dumur33: Özelliklerde mpeg4 yok görünüyor. Ancak daha sonra çıkabilecek versiyonlarla ilave edilir mi bilemiyorum.
    L7 den artı bir özelliği daha Edge olması.
  • quote:

Orjinalden alıntı: amyleeva

@TuĞraNz arkadaşım fotoğraflar nefis. bunları gördükten sonra gri renkli olan daha güzel göründü gözüme. acaba siyahı beklemesemmi

galiba haklısın, ama sonuçta ikiside birbirinden hoş duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 7 Ocak 2007; 17:21:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuĞraNz

quote:

@TuĞraNz arkadaşım fotoğraflar nefis. bunları gördükten sonra gri renkli olan daha güzel göründü gözüme. acaba siyahı beklemesemmi

gri rengin tek düşündüren yanı deformasyonu daha belli etmesi. siyah renk daha güvenilir bu konuda. bir de bu telefonun malzeme kalitesi nasıl acaba? telefonculara gelsede incelesek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakamo

Bu telefon benim de kafamı karıştırdı. Bir an önce yakından görüp incelemek istiyorum, ısınırsam alacağım sanırım :)

@dumur33: Özelliklerde mpeg4 yok görünüyor. Ancak daha sonra çıkabilecek versiyonlarla ilave edilir mi bilemiyorum.
    L7 den artı bir özelliği daha Edge olması.

Yurtdışı siteden gördüğüm kadarıyla var ayrıca edge de var
    Multimedia
    Skins
    mp3/aac files as a call melody
    Integrated video and audio player (MPEG4, H.263, МР3, ААC, ААC+, е-ААC)
    Java (MIDP 2.0)

Connectivity
    Integrated mail client (SMTP/POP3/IMAP4)
    GPRS/EDGE class 10
    WAP 2.0/xHTML
    Bluetooth 1.2
    MMS
    Synchronization with PC (USB, Bluetooth)
    PictBridge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barce -- 7 Ocak 2007; 18:06:54 >

• Her site kafasına göre yazıyor sanırım mpeg4 olması iyi tabi. Yalnız benim gördüğüm sitede bluetooth v2.0 yazıyor. Samsung'un sitesinde ise telefonla ilgili bilgi yok henüz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TuĞraNz

quote:

gri rengin tek düşündüren yanı deformasyonu daha belli etmesi. siyah renk daha güvenilir bu konuda. bir de bu telefonun malzeme kalitesi nasıl acaba? telefonculara gelsede incelesek.

gerçekten metalik gri ise pek sorun olmaz, eğer değilse sen haklısın...

• Acaba Siyahı ne zaman çıkar ???
  • Süper alet acaba ekranı ne kadar kötü olabilir??
  • arkadaslar ben telefonu ıkı gun once aldım 400ytl ye telefonda kamara aramayanlara kacırmayın derım d900 alana kadar onun farkıyla dıgıtal foto makınesı alırsınız benım gıbı daha guzel ceker hem kamerası 6600dan daha ıyı zoom var radyo mp3 cok guzel bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: zılfoaga

arkadaslar ben telefonu ıkı gun once aldım 400ytl ye telefonda kamara aramayanlara kacırmayın derım d900 alana kadar onun farkıyla dıgıtal foto makınesı alırsınız benım gıbı daha guzel ceker hem kamerası 6600dan daha ıyı zoom var radyo mp3 cok guzel bence

İnceleme yapıp daha ayrıntılı yazarsan ve çektiğin fotoları koyarsan sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arda Türkmen

quote:

arkadaslar ben telefonu ıkı gun once aldım 400ytl ye telefonda kamara aramayanlara kacırmayın derım d900 alana kadar onun farkıyla dıgıtal foto makınesı alırsınız benım gıbı daha guzel ceker hem kamerası 6600dan daha ıyı zoom var radyo mp3 cok guzel bence

+1 ayrıca malzeme kalitesi hakkında yorumlarınıda bekliyoruz.

• quote:

quote:

quote:

bede Telefon almak istiyorum ama kararsız kaldım şimdi gönlüm E900 den yana ama fiyatı çok düşündürüyor,ona n yakın olaak E250 güzel bir seçenek duruyor.E250 nin mp3 kalitesi nasıl onu öğrenmek istiyorum.

• quote:

quote:

quote:

+1905

MP3 ve Radyonun ses kalitesi, Ekran, Kamera, Malzeme Kalitesi, Pil Ömrü, Genel izlemin, vs.

Alan arkadaşlar ayrıntılı bir inceleme bekliyoruz...

• Arkadaşlar telefonu 2 saat önce aldım ve eve yeni geldim şimdi şarja koydum.
    Öncelikle telefonu kadıköyden aldım 400-430 arası satıyorlar (işin gerçeği kime ne yedirirlerse).Dikkat edilmesi gereken en önemli şey micro sd kartını sormak,çünkü ısrar etmezseniz bu partide çıkmıyor filan diye sallıyorlar.Neyse sonunda bir yerde buldum sd kart yok dediler ısrarla var diyince tamam ben sana veririm dedi.Akabinde 256 lık çıkmayınca 512 liği aldım toplam bana 6 taksite 420 ytl ye mal oldu.Yalnız telefonculara bir hareket gelmiş ve anladığım kadarıyla peynir ekmek gibi satıyor.Neyse gelelim dış malzemeye d900 gibi bekliyorsanız hiç beklemeyin çünkü sert plastik malzeme kullanılmış.Malzeme hoş değil ama inanılmaz hafif.Ekran büyük olduğu için (şarja takarken gördüm) çok hızlı ve canlı geldi.Detaylı incelemeyi ilerleyen günlerde yaparım.Bu arada şarjı ne kadar bekleteyim adam 10 saat dedi ? Bu konuda fikri olan varmı o kadar bekletmeye gerek varmı ? Eğer varsa yarın sabah yine diğer telefonu kullanacağım.Kayar kapak mekanizması fena değil ama malzemeyi resimlerdeki gibi beklemeyin fakat bu fiyata bence iyi gibi geldi bu telefon.
    Resimleri aşağıda ekliyorum.

SAMSUNG E250 <<FaN CLUB-PAYLAŞIM TOPİĞİ>>...

• hocam hiç kurcalamaya vaktin olmadımı acaba? en azından bir mp3 falan atmak gibi bir fırsat malzeme kalitesi pek ii değil sanırım.
  • Şu anda bluetoothdan bir şarkı indirdim.Ses 14 e kadar çıkıyor.14 e kadar geldim kötü değil.Çok süperde değil ama diyorum ya bu fiyata iyi.Bu arada biraz önce gece çekimi bir fotoğraf çektim ekliyorum.

• @ Barce:

açmdan tam şarjı beklemekle en iyisini ve en zorunu yapıyosun... bilirim, elektronik alet alınca insan hemen kurcalamak istiyo :)

min 10 saat yeterlidir. hatta "doldu" dese bile fişi çıkarıp tak. bunu birkaç kez tekrarla.

ilk bir ay şarj süresinin yerine oturma süreci. önce birkaç gün gider, sonra yavaş yavaş artar performans. yeni aldığın telefonu 10 saat açmadan bekleyebiliyosan, eminim pili de iyi korursun sen :)

cihazı birkaç hafta kullandım, kullanım olarak D900'den pek farkı yok. Ancak ekran 64K olduğu için D900'e göre biraz "gösterişsiz" gelebilir. Ancak birkaç gün sonra göz alışıyor. Hatta açılış-kapanış animasyonlarında 65K renk olmasından dolayı, daha yüksek renklilere göre bariz bir hızlılık var diğer kaliteli telefonlara göre, ilk tepkim "vaaay" olmuştu :)

foto olayı da ideal seviyede bence. cepten çekilecen fotoları kaçımız pc'ye atıp arşivliyoruz ki? belki ilk zamanlar... daha sonra çektikleriniz telefonda kalıyo, telefon ekranından bakıyosunuz. o küçücük ekrandan gördüğünüz resim de VGA olsa nolur, 10 MP olsa ne olur ;)

menüde gezinti gayet hızlıydı hatırladığım kadarıyla, seni hiç üzmeyecektir.

son olarak hayırlı-uğurlu olsun diyelim. bi de birden fazla sim kart kullanmıyosan mobil izleyici'ni ayarlamayı unutma ;)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.