Şimdi Ara

SAMSUNG E250 <<FaN CLUB-PAYLAŞIM TOPİĞİ>>... (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.222
Cevap
4
Favori
569.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ayarlar d500 ve x700 ile aynı yanılmıyorsam. operatörden bu modelin ayarlarına bakıp aynen uygulayabilirsiniz. mesela turkcell için "wap x700" yazıp 2222'ye sms atın, ayarlar gelecektir...
  • oski19 dostum o analog saat ve duvarkağıdı d900 e has bir sistem diyelim şöyleki kadıköydesin bir duvarkağıdı var eminönüne geçtiğinde değişiyor ve sadece d900 de var ,
    bvgra dostum ekranda sürekli görebilme imkanın yok...
  • arkadaşlar yaklaşık bu teli 3 haftadır kullanıyorum gayet güzel hiç bi sorun çıkmadıama bu benim ilk samsungum oluşu nedeniyle kulnmasında zorlandım zorlandım derkn int ve bu dosyaya klit koyma meselesini anlamadım klit koyma yerini gidiyorum şifre istiyo ne şifresi anlamadım çok denedim çıkmadı bide arkiler ben tr telsim ile kullanıyorum telsim kullanırken int girermi bide (msn) yüklenebiliyormu deneyen oldumu bide sanırım çok uzun vidioları oynatmıyo ben bikaçtane klp attım oynatmadı ama mp4 oynatıyor bikaçtane gaffur yükledim oynadı çizilme olayıda hiçbişekilde yok seskalitesi normal şarj meseleride 2 gün ortalama sölemeden gemeyim yani mp3 dinlerseniz radyo dinlerseniz faln filan 2 günm ortalama denilebilir 2.5 günede çıkıyo :)
  • dostum ilk sifre sekiz tane sıfır "00000000" bunu yazıyorsun sonra istediğin sifreye değiştirebiliyorsun,nete girebilirsin msn yüklendiğini duydum ama denemedim...
  • çok sagol kardeşim ben int bile giremiyorum ya ayrlarını yaptıracam çok sagol
  • arkadaşlar e 250yede d500e takılabilen hoparlörden takılıyormu acaba bu konuda bilgisi olan varmı?
  • arkim ben takılıyor diye biliyorum ama yuvaları aynı yane takıldıgı yerler aynı amahiç denemedim okulda bi arkide vardı 15 tatil girince bakamadık ama o giriş yuvası aynı dedi oluyordur zaten oluyorsa ben alacam
  • birşey değil kardeş yardımcı olabildimse ne mutlu bana...
  • gelde delirme arkadas yaaa...

dun bana 07.02.2007 de siparisiniz kargoya verilicekdir dediler bu saat oldu hala kargoya verilmedi cildiricam yaa.....

bide simdi site kisa sure onarimda diyor...

tepem attı atıcak yaaa!!!!
  • telefon rehberi ve sim rehberi seçilemiyo her isimden 2 tane var sadece tel hafızası seçilemiyormu bu alette nası bişi bu ya çözemedim eğer gerçekten bunun bir yolu yoksa samsunga ;

ama bu tel kadar estetik ve karizma tel daha piyasada yok

• arkadaşlar d600 için vermiş olduğunuz cvplar için teşekkürlerimi sunarım.
    Bir sorum daha olucak izninizle
    Bu d600'e tema yükleniyormu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: machiavelli

bu tel 300e duser mı arkadaslar,duserse ne zaman duser
    ayrıca suankı fıyatının hakkını veren bı tel mı
    yoksa 100ytl verılıp e390 mı alınmalı
    ya da 50ytl verılıp d520 mı alınmalı
    kafam karıstı sabah sabah

kardeş yakın zamanda düşeceğini sanmıyorum. cunkuwww.ereyon.com 'dan salı günü aldım. carsamba gunu zam gelmişti. zaten telefoncuların hepsinde yok bu telefon olanlar da kazıklamaya calısıyor resmen. adam bana peşin 420'ye bırakayım dedi. ama ben 12 taksitle 380 ytl ye aldım. acizane tavsiyem eğer almaya karar verdiysen cok zam gelmeden al.

• quote:

Orjinalden alıntı: oski19

bence e250nin çektiği foto daha iii
    tabii bu benim görüşüm
    herkeze saygı duymak gerekir

katılmamak adil olmaz e250 daha bi net geliyo gözüme ama tabi resim boyutu biraz daha büyük olsa e250 küme düşer n70 in yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onebadboy -- 7 Şubat 2007; 17:29:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shotokan

arkadaşlar e 250yede d500e takılabilen hoparlörden takılıyormu acaba bu konuda bilgisi olan varmı?

hayır takılmaz arkadaşım o sadece d 500 e özel bir alet birde diğer sayfalarda arkadaş sormuş e 250 de imzamdaki msn çalışıyor deneyebilirsiniz
  • ya msn indirecemde çalışıomu e250 de yaaww allah aşkına cevaplayın
  • oski19 çalışıyor diyor hemen üstünde farukk görmedinmi çalışıyor dostum çalışıyormuş yüklee sen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutlay1

oski19 çalışıyor diyor hemen üstünde farukk görmedinmi çalışıyor dostum çalışıyormuş yüklee sen...

evet arkadaşalr farukk anlattıgı gibi yukleyin diğer yöntemlerler olmuyor şuanlık bildiğim kadarıyla
  • hhmmm sorry onu okumamışım saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: oski19

bence e250nin çektiği foto daha iii
    tabii bu benim görüşüm
    herkeze saygı duymak gerekir

gerçekten banada e250'ninki daha iyi geldi
  • bu arada e250 hepsiburda.com'da stoklara girmiş haberiniz olsun
    galiba birisi demişti burayı bekliyorum diye
    bilgi olsun dedim
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.