Şimdi Ara

Vw polo 1.0 mı Seat ibiza 1.4 stylemi yardım lütfen!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 aydır 2. El araç bakıyordum ve yıldım.piyasadq hiç temiz araba yok.en iyisi sıfır alayım dedim 40 bin tlelik araçlarq bakıyordum.vw polo ve seat ibiza arasında kaldım polonun az yakması göstergesinin güzelliği ve ekranın olması büyük artı.seatında performansı güzel.çok kararsız kaldım pazartesi kısmetse alıcağım aracı.yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle Ibiza
    Hem donanım olarak hem motor olarak çok daha iyi.
    1.0 motor beş para etmez ve trendline polo cidden bomboş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

Kesinlikle Ibiza
    Hem donanım olarak hem motor olarak çok daha iyi.
    1.0 motor beş para etmez ve trendline polo cidden bomboş.

arabada hız arayan biri değilim biraz konfor olsun yakıt tüketimi vergisi az olsun yeterli hocam.yıllardır 2005 model palio kullanıyorum

• 1.25 fiesta ve i20 lere baktınız mı

• Polo ne yakıyor bilmiyorum Ama lpg de ibiza çok çok az yakar...

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

1.25 fiesta ve i20 lere baktınız mı

Ford ve hyundai düşünmüyorum bu iki model arasında kaldım hocam

• baz donanım ibiza alın,lpg attırın tertemiz.
  • Bosline polo ve ibiza nın testleri var bi bakın hangisi hoşunuza giderse onu alın

• Polo testi

https://m.youtube.com/watch?v=7zPoTW1spiU

İbiza testi

https://m.youtube.com/watch?v=YYgxSH9v5SE

Polonun 1.2tsi dsg testi (yardımcı olur)

https://m.youtube.com/watch?v=Em1lVVGLpNg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 24 Mayıs 2015; 1:26:18 >

• Saınırım poloya karar kıldım pazartesi gidip iki aracıda test edicem ama videolardanda içim poloya daha çok attı.

• 1.0 motor fabia alın, poloyla aynı motor + start-stop ve gündüz led farlar var. İç kalite olarak daha iyi duruyor. Üstelik yakıt olarak sizi üzmez. İbiza uygun ama yakıt ve kalite olarak bence üzecek bir araç. Performans olarak da memnun kalırsınız. Şu an dediğim aracı kullanıyorum. Hiç bir şikayetim yok. Tavsiye ederim. Görünce de zaten hak verirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: latsbell

1.0 motor fabia alın, poloyla aynı motor + start-stop ve gündüz led farlar var. İç kalite olarak daha iyi duruyor. Üstelik yakıt olarak sizi üzmez. İbiza uygun ama yakıt ve kalite olarak bence üzecek bir araç. Performans olarak da memnun kalırsınız. Şu an dediğim aracı kullanıyorum. Hiç bir şikayetim yok. Tavsiye ederim. Görünce de zaten hak verirsiniz.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.ticaretle uğraştığımdan dplayı 2. El piyasayıda göz önünde bulunduruyorum.yinede ilginize tesekkürler

• 2. elde de rahatlıkla elden çıkarabileceğiniz bir araç. Belki poloya göre daha rahat bile denebilir. Vw ikinci elde her zaman daha iyidir. Ama bence polo 1.0 için öyle değil. 1.2 tsi alcaksanız tabiki polo derim. Ama 1.0 motorda 2 veya 3 senelik kasası şu an 20 tane ilan vardır sahibinden'de. Üstelik uzun süre kullanacaksanız 2. el farkını yakıttan çıkarır diye düşünüyorum. Aynı motor olsalar bile yakıt tüketiminde farkları var.
  • 1.0 polo almaya karar verdim çok saolun arkadsşlar.kayseride araç yokmuş.haziran sonu geliceğni söylüyolar.adapazarında buldum mecburen ordan alıcqğım

• POLO al bir kaç sene kullandınmı tamamdır. Hayatımda 1.0 araba kullanmadım demezsin.
  • şuan kullandım araba 2005 model 1.4 fiat palio onuda sıfır almıştım 10 sene goturdu.bakalım artık fiyat olarak 38.8 bıraktı bayi son.

• 1.2 ilanlarına tıklamıyorum bile 1.0 motor ile siz nasıl rahat edeceksiniz bilmiyorum. Ben olsam bunun yerine 1.25 fiesta tercih ederdim Ford istemediğinizi düşünürsek tek seçenek ibiza oluyor. Üstelik dolu paket 1.4 ibiza. Bu araç dururken sizi polo almaya iten Özellikler nedir? Cidden merak ederek soruyorum benim görmediğim ne var acaba diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Google Chrome

1.2 ilanlarına tıklamıyorum bile 1.0 motor ile siz nasıl rahat edeceksiniz bilmiyorum. Ben olsam bunun yerine 1.25 fiesta tercih ederdim Ford istemediğinizi düşünürsek tek seçenek ibiza oluyor. Üstelik dolu paket 1.4 ibiza. Bu araç dururken sizi polo almaya iten Özellikler nedir? Cidden merak ederek soruyorum benim görmediğim ne var acaba diye.

Akşama doğru vw ve seat bayine gittim vw tip olarakta genişlik olaRaktanda ibizadan daha çok hoşuma gitti.hız yapan biri değilim 1.0 motor yeter diye düşünüyorum

• 1.25 trend x fiesta varken bu araçlara hayatta bakmazdim. Hele ki trendline polonun içi kalitesi tamamen enkaz.

İbiza ikinci elde zaten kuvvetli değil. Dolayısıyla esp li hillholder li yol bilgisayarlı hız sabitleyicili karartilmis camlı fiesta trend x ten daha iyi bir araç göremiyorum bu fiyatlara b sınıfında. 1.25 motor harika bir ünite hem az yakıyor hem de sorunsuz. Yine de karar sizin ama 1.0 polo da ikinci elde öyle pekte tutulan bir araç olmayacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.