Şimdi Ara

sezon 5 kan alan vlad buildim ( mid ) 3.5 yillik vlad oyuncusu icerir. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
7
Favori
4.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightspunk

Meta çok bok yav.
    Vlad mid nedir arkedeş.
    Fizz Master(ap) Kassadin garanti banlardık aah ah.

Low elo mu sayılır bilemem de şuan ap fizz ile 4 win streak yaptım 6dan önce zonelayıp 6da 500 600 hp ise alıyorum rahatça.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi hoş oraya tecrübeni, spelleri ve itemleri yazmışsın da oynayış hakkında hiç bilgi vermemişsin be hocam. Üst koridorda ne durumda, orta koridorda ne durumda. Oyun başı farm odaklı mı dürtme odaklı mı oynanmalı, pasif oynanacaksa şayet hangi itemden sonra takaslara girilmeli. Güzel bi rehber olmasını istiyorsan şayet bunları ve bunlar gibi birçok maddeyi de eklemelisin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi First Premolar -- 23 Mayıs 2015; 22:47:03 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    ŞİMDİ GİRİYORUM OYUNA, SONUCU YAZARIM
  • Konu dışı: hangi skini daha çok seviyorsun?

Bence marqi en iyisi.
  • Farkettim de cdr veya flat ap karşilaştirmasinda şöyle bir şekilde tartışılmış sanki vlad flat ap gidince hiçbir getirisi olmuyor evet cdr fazlasiyla etkili 2 side farklı buildler haklısınız hepsinin bir güzelliği var ama birde şöyle bakmak lazım. 1 saniye geç atiyoruz o q yu 1.5 kat daha fazla vuruyor adama 2. q atmak için cdr gerekmesi gibi direk olarak fazla vurmakta önemli yani 2.q ya gerekte kalmayabilir aynı zamanda, ikiside çok farklı şeyler ama vlad için çok fazla opsiyonel build var hepsi uygundur aynı kayle jax gibi ne kassan iş yapiyor tercihine kalmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tylolhot Lannister

ŞİMDİ GİRİYORUM OYUNA, SONUCU YAZARIM

WİN
     sezon 5 kan alan vlad buildim ( mid ) 3.5 yillik vlad oyuncusu icerir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tylolhot Lannister -- 23 Mayıs 2015; 23:37:42 >
    vlad pure ap depil mutlaka ap tank çıkılmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naberabi

vlad pure ap depil mutlaka ap tank çıkılmalı.

mid vladimir oynuyorsan tank cikman takimi geriye goturur. Her ne kadar aslinda tanky mage te olsa mid icin ap burst damage e ihtiyacin var. mid icin tanky gidip sustain amacli oynarsan karsi taraf m resist almaz 1 mres itemiyle senin damage i oldururler.
  • Bilgisayardayken atacaktim unuttum telefondan atayim.verdiğin taktikleri kullandım

Malphite kolay bi lane vlad için .rahat rahat farm yapabiliyorsunuz.(benim farm biraz özürlü gerçi)

• quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

Bilgisayardayken atacaktim unuttum telefondan atayim.verdiğin taktikleri kullandım

Malphite kolay bi lane vlad için .rahat rahat farm yapabiliyorsunuz.(benim farm biraz özürlü gerçi)

nasil peki build sence ne dusunuyorsun yazarsan sevinirim. kafamdakilerle uyusuyor mu onu merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

Bilgisayardayken atacaktim unuttum telefondan atayim.verdiğin taktikleri kullandım

nasil peki build sence ne dusunuyorsun yazarsan sevinirim. kafamdakilerle uyusuyor mu onu merak ediyorum.

Guzel bu itemler varken uzerimde karşı adcye q +4stack e ile öldürdüm :D

Zhonyayi 2.item çıktım zaten gördüğün gibi malphite morgana seju kombosu efsaneydi :D.açıkçası top mid için en iyi build bu şu anlik.uzerimde ki bu itemlerle 717 ap vardı.

tabi ama mid için değil takımda damage vuran yoksa bunu demen gerek.damage atan varsa mide ap tank çıkılmalı.hele ruh gömleği çok kritik vlad için.
  • Sen hala yaşıyor musun
  • Bu tanky metada mobilitesi olmayan her mid zorlaniyor. Vlada bu itemlari dizerseniz niye tek yedim diye aglarsiniz ama denenebilir

• Kabiliyet sayfanın SS ini atabilir misin

• Vladla oynarken rumble karşısında zorlanıyorum sence nasıl oynamalı lane kazandıgım oluyor ama genel olarak cok zorlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

asagi yukari 1 aydir bu build ile oynuyorum muazzam birseye donusuyor vlad.

bide ap elixir alirsaniz ap oluyor 9xx pasiften gelen hp 1.3k. 900 ap ile tek Q 1.2k-1.3k vuruyor ludens ile. sadece Q nun doldurdugu can 300. buna wota dan gelen spell vamp eklenince muazzam damage vurdugunuz icin tek Q ile 600-700 hp kadar can dolduruyorsunuz.

Neden rylai ve liandry yok ? Meta tank metasi ve vlad anti tank bir hero. butun tanklari mekaniksek olarak counter liyor sana attiklari damage ten daha fazla can dolduruyorsun bu yuzden top ta shen ve malphite in olumcul dusmani zaten. birde ne kadar tank metasi da olsa bildiginiz gibi m resist item leri sinirli bu yuzden void staff yeteri kadar m resist dusuruyor devamina gerek kalmiyor. onceden olsa ludens yerine visage alirdim ama ludens ile o kadar fazla damage vuruyor ki visage in verecegi %20 lik pasif bonusundan daha fazla can dolduruyorsunuz bu yuzden hicbir defansif itemi almadan full ofansif bir build yaptim.
    hatta bu build tamamlandiginda elde edeceginiz damage o kadar fazla oluyor ki buna ornek - 5v5 yaparken ulti-q-e ile karsi carry yi silebiliyorsunuz. Denemesi bedava deneyin gorun. ludens eco mukemmel oluyor late game de ap gitmis bir vladimir ile.

rune olarak

9x mpen
    9x flat hp/armor/hp per level
    9x flat ap / ap per level / m resist
    3x movement speed / 3x spell vamp

rune ler size kalmis yukarda yazdiklarim en verimlileri. m resist lb,diana,akali,swain gibi rakiplere karsi guzel olabilir. ben mesela her oyun ap-hp per level girerim sebebi ise genelde lvl 9 a kadar hic aksiyona girmem sakin sakin farm yaparim. movement speed rune ile girdiginizde %7 de luden den geliyor uzerine ghost bastiginizda ucup gidiyorsunuz zaten tf larda istediginiz sekilde pozisyon alabilirsiniz.

baslangic kesinlikle 4 pot 1 bot.

masterieses page olarak tabiki de standart 21-9.

İd nizi alabilir miyim oyunlarınızı izlemek istiyorum

• Riven oynarken karsima ne zaman Vlad gelse eziyorum 1-2 levelde agresif oynayip.Acaba Riven`a karsi taktigin var mi özel olarak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O degilde bu heronun e skili verimli olarak nasil kullaniliyor??

• Onu bunu bırakta karşına geldiğinde "aha şimdi yandım" dediğin bir hero varmı

Irelia almıştım keserim ben bunu diye, gittim doran blade ile başladım bir güzel feedledim
    Flask +3 pot başlasam belki daha iyi olurdu tabi bu olayın üzerinden bi 5 ay geçti.

Geçen blink pick olarak girmiştir arkadaşlarla Jax aldım kılıç + 3 pot başladım. Bil bakalım ne oldu. Yine feedledim.

Ranged bir hero olması ve sınırsız sustaine karşı koyamadım bir türlü.

En iyi counterı Xin zhao diyorlar hiç almadım top lanede oynamak için ama birde senin fikrini almak istedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.