Şimdi Ara

75 GB sınırına ulaşmadan AKK doldu ve internet yavaşladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün steam'den GTA V aldım ve indirmeye başladım, 44 GB indirdiğimde internet yavaşladı ve müşteri temsilcisi 75 GB AKK sınırını aşmışsınız dedi.

Bilgisayarda bu ay sadece CS:GO ve Knight Online oynandı, download yapılmadı.

Kesinlikle AKK dolmadan benim hızım yavaşlatıldı. Ben zaten normalde bir ay zorlasam 10 GB doldurmayan biriyim, kesinlikle TTNET'in burada kasıtlı olarak AKK dolmadan hızımı düşürdüğünü düşünüyorum.

3 senelik müşteriyim ve ilkkez büyük bir indirme yapıyorum, 3 senede bir işim düştü ve TTNET tabiri caizse ağzıma s*****ı.

75 GB sınırına ulaşmadan AKK doldu ve internet yavaşladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ø -- 23 Mayıs 2015; 17:49:33 >

• ttnet tek şifre de kullandığıbız kota nr kadar gözüküyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 MB/S mi?
  • 75GB geçmediyseniz,

büyük ihtimalle "modemi uzun süredir kapatıp açmadığınız görülüyor onun için hızınız düşmüş" diyecekler.
  • .:DONANIMHABER:. kullanıcısına yanıt
    İlk başta onu dediler, modemi 10 dk dinlendirdim garanti olsun diye ama düzelmedi. Bu sefer 75 GB olan AKK sınırınızı aştınız dediler. 75 bir yana dursun 50 GB sınırını bile aşmış olmam imkansız. CS:GO ve Knight Online oyunları bir ayda toplam 2-3 GB internet harcıyor. Yani kesinlikle TTNET'in burada yanlış yaptığını düşünüyorum.

Keşke bol seçeneğimiz olsada bu TTNET'e mecbur kalmasak.
  • 99.84 GB diyor. 75 GB sınırından sonra toplam 15 GB indirme yaptım. 75+15=90 yapması gerekirken burada yine yanlış yapmış ve 99.84 GB göstermiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.