Şimdi Ara

Prizden 238V geliyor sorun çıkarmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dün ölçtüm.Prizden 230 ile 238 v arası değişen bir bir akım geliyor.Bu prize takılan cihazlara bir zarar verirmi onu sormak istiyorum.Ve evde sıksık ampüller patlıyor ve 5senelik laptobumun güç kaynağı yandı(Bunu bataryasız kullanmama bağlamaktayım).Ve telefonlara aşırı akım gelerek bataryasının ömrünü azaltabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musalimx -- 23 Mayıs 2015; 17:47:02 >

• Ne ile ölçüm yaptın değişir o düşükte çıkabilir eşyaların bozulması ampullerin devamlı patlaması ev içi tesisatta problem var demektir topraklama - nötr hatlarını kontrol ettirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VDSL

Ne ile ölçüm yaptın değişir o düşükte çıkabilir eşyaların bozulması ampullerin devamlı patlaması ev içi tesisatta problem var demektir topraklama - nötr hatlarını kontrol ettirin.

Volt metre ile ölçtüm . Sizce sorun yapar mı onu söyleyin.birde şu ana kadar laptop dışında bi şey bozulması.Milletin 220 zor geliyor bizde 220üstü sorun teşkil etmezse birsey yapmayacağım yaratır düşürücü mü almalıyım
     Prizden 238V geliyor sorun çıkarmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• musalimx kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz o aletler sasirir arada degisir o yogunluga gorede takma kafaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.