Şimdi Ara

Iron Man temalı Galaxy S6 Edge modeli önümüzdeki hafta duyurulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iron Man temalı Galaxy S6 Edge modeli önümüzdeki hafta duyurulacak 

Samsung'un yeni popüler telefonları Galaxy S6 ve S6 edge geçtiğimiz günlerde 10 milyon barajını geride bıraktı. Satışlara aynı hızla devam etmek isteyen şirket bu konuda farklı girişimlere imza atıyor. Iron Man temalı Galaxy S6 modeli hazırlanacağı bir süre önce şirket tarafından da doğrulanmıştı.

Yeni bi gelişme ise Güney Koreli şirketin Facebook sayfasından duyuruldu. Paylaşılan görselde Galaxy S6 Edge modelinin arka kapağında Iron Man maskesinin yer aldığı görülüyor. Fotoğrafın üst kısmında ise cihazın önümüzdeki hafta duyurulacağı bilgisi yer alıyor. 

Cihazın fiyatlandırması hakkında bir bilgi henüz bulunmuyor. Ancak temalı ürünlerin hem Galaxy S6, hem de Galaxy S6 Edge modelleri için hazırlanacağı söyleniyor.

• O değil de turkuaz renkli S6 ne zaman çıkacak acaba...

• Ergen telefonu..

• Ya ben bi telefona 2500 lira veriyorum.
    Napıyım arkasında iron man var mı yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spiderman ile superman bu durumdan hoşlanmayacak.
    Ne yaparlarsa yapsınlar satış hedefleri tutmayacak gibime geliyor.
  • https://www.youtube.com/watch?v=ExVdnT1wqVk
    şu videodaki gibi bir temayla gelirse iyi olur.

• Battal gazi çıkarsa alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: VICTOR 23

Battal gazi çıkarsa alırım

Ben gorusmelere basladim. Yakinda arkasinda benim fotografimin oldugu S6 cikacak. Hadi gene iyisin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Ergen telefonu..

Bunu yazmak için girmiştim Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz oda ayrı.
  • Bu kadar popüler bir karakter üzerinden bir kaç ufak farklılıkla tekrar S6 reklamı yapacaklar. Hedef Iron Man hayranlarından çok internette oluşturacağı tepkiler, kullanıcı yorumları ve çıkacak olan haberler. Şuan bile gündem de tutuyorlar cihazı. Dişe dokunur özellikler ekleneceğini sanmıyorum ama her zaman farklı olmak isteyenler olduğu için böyle hamleleri mantıklı buluyorum.

• Samsung bu tarz saçma hareketlerle bence kalitesini düşürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla optimus prime temalı bir telefon gelirse ilk gün elimde olur.her ne kadar ergen işi derseniz diyin,alan kişi memnunsa diğerlerinin ne düşündüğü kimin umrunda?

• ıron man de bizi görecek mi

• Bunu yapacagina cihaz icin kisisellestirilebilir kapaklar yapta insanlar sikildikce kapaki degistirebilsinler

• Hedefledikleri satış rakamına ulaşmak adına ne yapacaklarını şaşırdılar iyice kusura bakma samsungcum zamanla o beklentileri aşağı çekmen gerekecek

• R.T.E Edition gelmeden almam. :)

• Koskoca firmalar ergen ergen işler yapıyorlar
  • Pazarda satılan 1 tllik oyuncak telefonlar gibi şu samsung apple gibi politika yapsa alırım bu mevzuda apple ve sony 1 numara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobu

ıron man de bizi görecek mi

Göreceğimi sanmıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

Bunu yapacagina cihaz icin kisisellestirilebilir kapaklar yapta insanlar sikildikce kapaki degistirebilsinler

O nasıl ingilizce karakterde yazımdır arkadaş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.