Şimdi Ara

Yardımcı olacak birileri varsa sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar belki tanıyan olur geçenlerde yine bi bronz konusu açmıştım.Kendimi sürekli geliştiriyorum geliştirmeye çalışıyorum en azından şuan sadece mid oynayarak taşıyabiliyorum bi duom olursa daha rahat lig atlayabiliceğime inanıyorum kazanıp kazanıp epey yükseliyorum sonra tekrar aşağı çekiyorlar yeterine iyi oynayamadığım için olacakki bazen elimden gelmiyor bişey sözün özü bana yardımcı olabilicek birileri varsa bu konuda yardımlarını talep ediyorum iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deus Vult -- 23 Mayıs 2015; 1:08:42 >

• Hocam siz geçen bronz konusu açmıştınız hatırladığım kadarıyla pre bulursanız daha rahat yükselirsiniz
  • Evet açmıştım :D oyundan pre bulmak bikere çok sıkıntı oluyor çevremde de yok kimse oyundan bulduğum prelerde komik olabiliyor bazen o nedenle fazla girmiyorum eğer burdan arkadaşlar olursa daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakarayt26

Evet açmıştım :D oyundan pre bulmak bikere çok sıkıntı oluyor çevremde de yok kimse oyundan bulduğum prelerde komik olabiliyor bazen o nedenle fazla girmiyorum eğer burdan arkadaşlar olursa daha iyi olur

Normal oyun gir uyumlu olduğun biri bulursan pre girersin
  • Normal oyunlarımı genelde arkadaşımın gold hesabından giriyorum bulunduğum elodaki normal oyunların hepsi trol oluyor en azından derecelilerde biraz zevk alabiliyorum oyundan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakarayt26

Normal oyunlarımı genelde arkadaşımın gold hesabından giriyorum bulunduğum elodaki normal oyunların hepsi trol oluyor en azından derecelilerde biraz zevk alabiliyorum oyundan

Tr de çok kullanmadığım unranked hesap var, birkaç oyun atabiliriz

• Bronz iyidir iyi. ;)

• dostum oyun oyna, metayı takip et tek başın bronzdan rahat çıkarsın zaten.probuilds.net e falan bak ne item kasıyorlar hangi şampiyonlar revaçta.Hangi mid heroları bu sıralar oynanıyor.En güçlü heroları seçmeye çalış.Bir iki heroya yoğunlaş.İyi oynuyorsan tek başına rahat taşırsın bronzda.Yok ille de duo diyorsan.İyi oynayan adamların profillerine bak, kdaları nasıl , sadece o oyun mu iyi oynamış, yoksa genel olarak iyi oynuyorsa ekle, onunla gir.Birlikte kazanıyorsanız ne ala memleket.Yok kaybediyorsanız, başka iiyi oynadığını düşündüğün arkadaşlarınla gir.Bol şans.

Hero bakımından önerim hem kolay, hem de güçlü olan.Şu aralar annie, diana, chogat önerebilirim.Kendime güveniyorum iyi oynarım diyorsan azir, ahri, lb.
  • Normal oyundan ya da girdiğin dereceli oyunlardan elosuna göre iyi oynadığını düşündüğün bir pre bul. Ben birçok preyi öyle buldum.
  • Sağolun tavsiyeler için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.