Şimdi Ara

525d xd yi nasıl bilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler mevcut olarak kullandığımız audi a4 var birde bmw x5.

x5 kalacak. A4ü satmayı düşünüyoruz. Audi a6 almak isterdim ama 4 çeker 3.0 motor vergisini düşünemiyorum
    525 alırsam 2.0 motorda 4 çeker kullanacam. Audi gibi konfor,teknoloji malzeme kalitesi vs beklemiyorum zaten bu araçtan.

Araç iyimidir ? daha önceki 320d miz vardı almaz olaydım dedirtmişti. 525in öyle yapacağını zannetmem ama sorunları var mıdır ?

M paket alacaz alırsak. koltuklar siyah yerine bej alacaz. Sıfır almayı düşünüyoruz. Full donanım 320 bin lira iyi mi ? 388 bin quattro a6.

• Iyi iyi 388 ise guzel fiyat

388 verdikten sonra 500 verip Ferrari dusunmez mısınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    388 i almayacağımı söyledim zaten size. 320 bin pazarlıksız indirimsiz 525xd fiyatı. 290a inerse hemen alırım hiç düşünmeden.

Para benim kafama eserse 300e 525 alırım canım isterse ferrari de alırım. tabi 500e ferrari ne zaman çıktıysa 2015 model.
  • Maşallah.
    Ne iş yapiyorsunuz?
    Aylik geliriniz ne?

• Salvodor_07 kullanıcısına yanıt
    İnşaat-Nakliye+Dükkan ve evlerin kirası

Sahibindende 2. el dolular o para. Size göre 290-300 bin lira mı çok yoksa 525 gibi bir arabaya mı çok ?
  • Makyajsız kasada turboda problem vardı ama sanırım makyajlı kasada aşıldı.

Bu arada 4 çeker şartsa Suv düşünülebilir sürüş dinamiklerinden ödün verilip Audi Q5 gibi.

Bir de Volvo S80 düşünülebilir onunda Awd modelleri var ama bir Xdrive zevki verir mi bilmem?

• Automobilista kullanıcısına yanıt
    Bir tanıdıktakı volvo aracı 4 defa turbo arızası verdikten sonra volvo düşünmem hocam.

4 çeker zaten x5 var hocam. Otomobili heryerde günlükte kullanıyoruz o yüzden günlük hayatta biryere giderken patinajla uğraştırmasın diye awd düşünüyoruz.
  • İyi biliriz paran varsa düşünmeden M Paketi göm al.
  • BMW alıyosan arkadan itsin. Hem daha az yakar hem daha zevkli olur
  • Unutmadan S Lıne bir A6 bence daha tercih edilebilir bir araç alttaki arac süper duruyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2015-190hp-doguscik-hemen-teslim-s-line-matrix-led-far-elk.bagaj-211939090/detay
  • Daha once soyledik yine soyleyelim.Bi arabaya 350-400bin lira vericek cok forumdasim yoktur burda.Onun icin burda tavsiye istemek mantiksiz.Bayilerde bu arabayi test edin,hangisi icinize siniyosa onu alin.Madem 0 km dusunuyosunuz.Gidin bi Dogus veya Borusan bayisine,test edin.En mantikli yolu bu.

• Ne saçma forum arkadaş, adam gibi konu açıp yardım almak istiyor, abuk sabuk yorumlar yapmışlar, yok ferrari yok ne iş yapıyorsun. Bu tiplerden dışarıda da bol bol var. Bir çekememezlik, kıskançlık. Yardım etmeyeceksenız barı konuyu kirletmeyın, belki cidden alıcak imkansız mı bu araçları almak ? Nedir bu yorumlar.

• http://forum.donanimhaber.com/m_86389138/tm.htm

Şu konuyu bir okuyun isterseniz.
  • Bir arabaya hayatta 300 400 vermem.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hava-araclari-ucak-cessna-172-r-model-satilik-ucak-203583190/detay

O paraya bunlardan var.

• Her paraya göre araç var.1 trilyona bile var.arkadaşa hayırlı olsun yeni aracı Gül'e Gül'e binsin.yanlız sakın lada Samaracıların oraya girip bu araçlar 25 Yaşında ekonomik ömrünü bitirmiş artık hurdaya ayrılmaları Lazım filan demeyin çok kızıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardesim hasta misin sen hali hazirda kullandigin araci bize nasildir diye soruyorsun??

imzanda yazan araclar gercekse senin bindigin kullandigin arac degil mi bu.. altindaki x5'in motoru baska motor mu?? 4 ceker sistemi baska sistem mi?? x5 icin konusuyorsak icindeki malzeme on gogus kapi kollari herseyi f10 5 serisi ile ayni degil mi?

ayni motor ayni sistem ayni yuruyen araca bir 300 bin daha baglayacaksin? bence sen bize guzelce once neden gundelik hayatinizda 2014 x5 2.5d varken f10 525xd istedigini anlat, biz ondan sonra ona gore konusalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemUsUs -- 23 Mayıs 2015; 1:26:36 >
  • 388 bin lira arabaya verecek olsam buralarda ne uğraşırım siz iyi misiniz arkadaşlar,gider bayiye çayımı kahvemi kurabiyemi yer biraz araçla turlarım sonra karar veririm yarım trilyondan bahsediyoruz hiç inandırıcı gelmiyor bu tarz konular
  • Konu fake gibi.Yani 400 bin lira verecek adam fikir almaz gider test eder kendi seçer.Mantıklı sorulara herkes yardımcı olur burada.Fakat 388 vericem hangisini alıyım demek mantıksız çünkü o kadar parayı veren adam başkalarının değil kendi düşüncesiyle gider alır.

• 10-EMRE kullanıcısına yanıt
    Dostum oradaki tepkin yanlıştı Ekonomik ömrü bitirmiş veya Hurda demek kullanıcılarını küçümsemek kimseye birşey kazandırmaz herkez maddi imkanları doğrultusunda seçim yapıyor imkanları olsa emin ol onlarda senin veya benim aracıma sahip olmak ister bence bu konuyu daha fazla uzatmamalısın
  • X5 aracınız var 525 alsam mı sorusunu şahsımca yadırgıyorum...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.