Şimdi Ara

A4 Tech Bloody Serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bloody serisinden klavye olarak Bloody B210 (105 TL) alacağım fakat mouse'a karar veremedim

Gameekstra'dan alacağım için bloody mouselerine baktım v2,v3,v5,v8 hepsi aynı fiyat nedense bende anlamadım aralarında fark yok mu acaba ?
    Normalde v8 alacaktım fakat küçük diyorlardı benimde elim büyük olduğu için Bloody A9 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yorum yapabilirler mi nasıl bir mouse merak ediyorum veya önereceğiniz başka mouse var mı bütçem 95 TL

• ayrıca bloodynin makro ayarları için para gerektiğini biliyorum zaten makroları kullanmayacağım çok saçma
  • G400S + G105 daha mantıklı bir seçim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

G400S + G105 daha mantıklı bir seçim.

Hocam öyle fazladan çok tuş olsun istemiyorum o yüzden logiteche bakmamistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman lazım olacağı belli olmaz, kullanmazsanızda fazla tuş göz çıkarmaz bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Ne zaman lazım olacağı belli olmaz, kullanmazsanızda fazla tuş göz çıkarmaz bence.

Peki neden logitech önerdiniz yani bloody kötü mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensör kalitesi, bloody ofis tipi, yani çağdışı ve oyun kelimesiyle bağdaştırılamayacak optik sensörleri kullanıyor, logitech ise günümüzde kullanılan ve yaygın olan optik sensörleri kullanıyor aradaki fark bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 24 Mayıs 2015; 3:02:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.