Şimdi Ara

Rünlerde Büyü nufuzu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Plat çıktığım günden beri ( 1 ay ya oldu ya olmadı... ) Karşıma gelen midlerin rünlere dikkat ediyorum. Adamlar genelde büyü nüfuzunu kullanmıyorlar, bunun yerine ekstra yetenek gücü veriyorlar ve ekstra büyü direnci, zırhlarıda tam dengede oluyor, anlamadım ben bunun mantığı nedir? Gerçi banada büyü nüfuzu rünlerde gereksiz gibi geliyor siz ne düşünüyorsunuz ?

Adam karşımda 45 yetenek gücü 46 büyü direnciyle oynuyor zırhdan kışmış dicem zırhda 40... Earlyde çok avantajlı oluyolar pek anlam veremedim. Bu sıralar mide özel rüne başladımda o yüzden bu olay kafama takıldı, büyü nüfuzunun rünlerde pek bi işe yaradığını düşünmüyorum, sizin görüşleriniz ?

• Birisinin profilinden run sayfasinin resmini atsana bana merak ettim bende degisik seyler deniyorum runlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Birisinin profilinden run sayfasinin resmini atsana bana merak ettim bende degisik seyler deniyorum runlerde.

fotoğraf almadım hiç karşıma 4 5 kişi geldi böyle, bidaha yakalarsam paylaşırım. Şuanda ben yeni rün diziyorum zaten kafamda belli bişey belirledim çoğu bitti, eger fayda alırsam onuda faylaşırım
  • buyu nufuzu early game de cok yararli bence. hele ki yuksek base damage e sahip herolari oynuyorsan lux gibi falan param varsa ilk donusta mpen botu alirim lane e geldigimde vurdugum damage muazzam oluyor true damage vuruyorum nerdeyse.
  • Büyü nüfuzu önemlidir. Bazı herolarda çok işe yarıyor. O yüzden Teemo Lux gibi herolara ilk büyü nüfuzu bot çıkılıyor ama dediğin şey pek mantıklı gelmedi 40küsür mr normalde olur zaten 45 yetenek gücü + 40 küsür zırh mümkün değil
  • gereksiz, mpen olmadan başlarsan rakibin alcagı 500 goldluk mr itemi bile hasarının %50 sini siler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

Büyü nüfuzu önemlidir. Bazı herolarda çok işe yarıyor. O yüzden Teemo Lux gibi herolara ilk büyü nüfuzu bot çıkılıyor ama dediğin şey pek mantıklı gelmedi 40küsür mr normalde olur zaten 45 yetenek gücü + 40 küsür zırh mümkün değil

valla ben anlamadım bende mümkün değil dedim kestiremedim bi türlü :D
  • Yetenek gücü oranı fazla olan şampiyonlara 3 eşyadan sonra çok iyi gidiyor o rünler. Koridor aşamasından çok orta/son oyun için kullanılıyor.

Morello rabadon hiçlik çıktığımızı varsayalım, büyü nüfuzu kullanılan rünlerden daha fazla bi hasara sahip olunuyor oyunun orta ve sonlarında. Rabadonun yüzdesel ekstra yetenek gücü vermesi sayesinde 3 eşyadan sonra kabataslak daha iyi bi hasara sahip oluyorsunuz.

Twisted Fate, Orianna, Katarina gibi şampiyonlarda iyi
  • büyü nüfuzu, zırh delmenin büyücüler için olanı gibi bişey değil mi neden gereksiz olsun? zaten ap heroların itemlarının hasarı çok yüksek ek büyü hasarına gerek duyulacağını pek sanmıyorum ki zaten büyü direnci kastıklarında o ek büyü hasarı yerine büyü nüfuzuna ihtiyacınız olucak ki şuan tank metasındayız büyük ihtimal ile de kasacakları için büyü nüfuzu gerekli diye düşünüyorum ben
  • Nerf yemediği sürece hep büyü nüfuzu kullanılacak
  • Büyü nüfuzunu bırakta çin nüfusu arttı baya

• 81 ap rün takılıyorum ben.

yada 20 mp 9 armor.
  • AP mid şampiyonlar için bu aralar 2 tane rün sayfası dizilimi kullanılıyor

Büyükler = AP
    Kırmızılar = Büyü Nüfuzu
    Sarılar = Seviye başı can

Fark yaratan olay bu metada maviler. Ya 'Seviye başı AP' alıyorsun ya da 'Seviye başı CDR'.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irrelevance -- 23 Mayıs 2015; 3:45:20 >
  • Yarın alıntılarsan ve heroyu söylersen atarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.