Şimdi Ara

Samsung M3 2 TB 2.5 Harici HDD 169 TL+ Bedava kargo (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
16
Favori
14.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: search in vain

quote:

Orijinalden alıntı: mateuss

Adam mesaj attim cevap yazmis ürünlerin aliexpressle alakası yoktur yurtdışından gönderildikleri için kargo süresi yaklaşık 17 gündür.bu isin sonu hayır değil bence

yahu şaka gibi şu yurtdışından nerden gönderiyor yazsada bilsek, amazonda dahi yok bu fiyata ha aliexpress menşei çin sitelerinde var ürün ama onlarda harddisk görünümlü kalıp sabun olarak geçiyor stokta

kuzey ıraktan katırların sırtında geliyor

hadi ya dikkat edin f16 lar patlatmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BatuKır B kullanıcısına yanıt
    ben nolur nolmaz diye 1 sipariş geçmiştim unnado'dan. o da patlamış işte. teslimatı olan arkadaş ss koymuş muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mateuss

Adam mesaj attim cevap yazmis ürünlerin aliexpressle alakası yoktur yurtdışından gönderildikleri için kargo süresi yaklaşık 17 gündür.bu isin sonu hayır değil bence

geçmiş olsun
  • çok iyi fiyat
    edit: yurtdışından mı geliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 23 Mayıs 2015; 10:16:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosark

ben nolur nolmaz diye 1 sipariş geçmiştim unnado'dan. o da patlamış işte. teslimatı olan arkadaş ss koymuş muydu?

4 farklı hesaptan birer sipariş geçtim
    5 incisinide veriyordum kodları kaldırmışlardı
    prima bez stoklamaya çalıştım

• Bu macera filminin sonunu merak ediyorum. Almadım ama meraklardayım. 📌

• Satıcının ürünü kaldirılmış onun için inceleyemedim ama bundan 2 ay kadar evvel buna benzer bir satış vardı.Muhtemelen aynı üründür.

Ürün yurtdışı ürünü fatura kesmiyordu.Ama 1 yıl yurtdışı garantili diyordu.
    Hiçi biri ürünü göndermedi.Alıcıları arayıp önceden para onayı istiyordu.GG hesabımdaki mesajlar dursa onları da yapıştıracağım.Ama silinmiş.

Kısaca boşuna sipariş geçilmekte.
  • quote:

Oh be iptal etmiş. Bi daha bulasmam.

Nasıl iptal ettirdin?

• Macera lazımdı dün aldım bitene. Gg ye güvenirim iptal de zora sokmaz. Sorun olursa tabi.

• Urunlerimiz yurtdisindan gonderildigi icin kargo sureleri buna bagli olarak degismektedir demiş bana da
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    mesaj atarak
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    http://puu.sh/hXlPI/b0d3aed7a9.png
    hocam valla o kadar yüklendim gece gece adamlara sinirlenip üç beş bi şey yazdım şimdi baktım ki hiç ikiletmeden yüklemişler 60 lirayı çok ayıp oldu
  • 2. grupanya olayına aday

• seedless kullanıcısına yanıt
    selim samur nevşehir kapadokya'da okuyor facebook adresine göre. Tamam doğruluyor , ancak birisini zan altında bırakmak için de yapmış olabilir eğer dolandırıcılık amaçlıyor ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackSea14 -- 23 Mayıs 2015; 11:57:31 >
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Satıcıya tek onay veren kişi Busesahin35 12 mayısta gg'ye üye olup 13mayısta ürüne onay verebilmiş. kendisini ve satıcıyı tebrik ederiz, çok hızlılar.
    Tamamen göz boyamak için yapmışlar bu satışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea14

Satıcıya tek onay veren kişi Busesahin35 12 mayısta gg'ye üye olup 13mayısta ürüne onay verebilmiş. kendisini ve satıcıyı tebrik ederiz, çok hızlılar.
    Tamamen göz boyamak için yapmışlar bu satışı

Hocam dediklerinizi dün bende dile getirdim. Satıcıya soru sorup, sorusuna binayen bende 2 adet aldım. Ha beni ya da burada ki hiç kimseyi kazıklayamaz.

Bana kalırsa forumdan intikam almaya çalışan bir troll.

Adamın bu işten bir zararı yok. Gittigidiyor hesabı kapatılacak, herkese ücreti iade olacak.

Artık insanları dolandırmak o kadar kolay değil. Hele hele internette aktif, internet alışverişi yapan insanları. Ha o beni dolandıramaz ama ben onu dolandırırım.

Birazdan gittigidiyoru arayıp durumu izah edeceğim. Bende 2 adet aldım ama troll, dolandırmaktan ziyade zaman kaybı olmaya aday biri.

• quote:

mesaj atarak

Satıcıya mı gg. Mı attın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: publicengineer

aliexpressten alıp yollayacak muhtemelen
    aliexpressi keşfetmiş yurdum müteşebbisi
    çindeki de üç kağıtçı görünüyor,
    aşçı bahçıvana, bahçıvan uşağa mevzusu
    http://www.aliexpress.com/item/100-Original-SAMSUNG-M3-2TB-2-5-USB3-0-2-0-External-Portable-Hard-Disk-Drive/32351181564.html

(verdiğim linke bakıp da, daha ucuzmuş buradan alayım demeyin bu satıcı üç kağıtçı alım tavsiyesi değildir.)

Aynen. Zaten başkasına y. Dışından geliyor demiş. Ptt kargo da cabası. Yaklaşık %60 kar ile aracılık yapıyor arkadaş.
    Normal fiyatı 44 dolar.
    60 lira iyi para. Kargo teslimat süresi de 60 gündür eminim.

Dolandırıcılık değil belli ki. Sadece kar amacı güden aracılık tüccarlığı. Bekleyin bence 1 aya gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRaKaN -- 23 Mayıs 2015; 14:11:31 >

• Beyler ben 4 tane alip sanal.kartla odedim, simdi gg da kart bilgilerini dogrulamam gerekiyormus, oyle bir uyari aldim..
    Ben almaktan vazgectim simdi nasil iptal edebilirim

• hala 1 aya gelecek diyenler var bu milleti dolandirmak harbiden cok kolay yaw.

bu arada bende reklam yapayim o zaman 2 hacamata 1 cin cikarma bedava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superBULUT -- 23 Mayıs 2015; 14:30:49 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.