Şimdi Ara

Samsung M3 2 TB 2.5 Harici HDD 169 TL+ Bedava kargo (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
16
Favori
14.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PTT kargo olması da , yurtdışından direk sizin adresine gönderileceğini düşündürüyor.
  • 4 tane aldik bakalim basimiza be gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: publicengineer

linki burdadan alın diye vermedim,
    böyle bir fiyat böyle bir ürün yok
    sen gittigidiyordan alacaksın bu şahıs aliexpressten alıp sana yollayacak, (öyle planlamış)
    aliexpressdeki deki satıcı gittigidiyordaki satıcıyı, gittigidiyordaki satıcı da sıcak fırsatlardaki alıcıları

Toplum mühendisi olmana daha çok var, ben sen yönlendirdin mi dedim. Sağol link paylaştın sana katılıyorum buradan bir yerden alıp gönderecek demek istediğinin farkındayım sende leb demeden anla. Ama o satıcı bile güvenilir değil henüz dedim.
    Söylediğin gibi bu fiyata bu ürün yok.
    Teslim alan olur inşallah da bizde faydalanırız bir yolunu bulup.

• KEŞKE BENİM OLSA.....
  • red_wine R kullanıcısına yanıt
    hâlâ teslim alan olur inşallah bizde faydalanırız diyorsun
    bu fiyata böyle bir ürün yok dolayısı ile alamazsın, faydalanamazsın.
    bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok.

ayrıca senin de şarap olmana daha çok var, meşe bir fıçıya konup mahzende uzunca bir süre yıllanman lazım,
    şuan üzüm suyu gibisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi publicengineer -- 22 Mayıs 2015; 21:55:42 >
  • arkadaşlar biz aldık siz almayın konuyu da kaldırın. bu fiyata imkansız. zaten mesajlarıma cevap da vermiyor.
  • yaw arkadaşlar ürün niye bu kadar olay oluyor anlamadım.Tek yapacağımız aliexpresten aldığımız gibi ürün geldiğinde kargocunun gözü önünde açıp aynı zamanda kargonun açılışını videoya çekmek, hepsi bu.Ters bi durum varsa kargocuya tuttur tutanağı, video ile birlikte at gittigidiyora, paranı verip üyeyi de dolandırıcılıktan banlarlar
  • Merakla sonuc bekleniyor...

• Beyler kendinizi kandırmayın. Bu fiyata vermesi çok zor. Uğraşmak isteyen alsın
  • Kargocu nezaretinde paketi açarım videoya çekerim beğenmezsem iade ederim vs diye boşuna hayallere dalmayın derim, ptt kargo mağduru biri olarak bu saydıklarınızın hiçbirini yapamayacaksınız... Ptt kargonun elini sürdüğü hdd'den de hayır gelmez zaten, onu da göz önünde bulundurun. Ürünün fake olma ihtimalinin çok yüksek olmasından bahsetmiyorum bile. Çok boş vaktiniz varsa, uğraşacak iş arıyorsanız bulaşın derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: publicengineer

hâlâ teslim alan olur inşallah bizde faydalanırız diyorsun
    bu fiyata böyle bir ürün yok dolayısı ile alamazsın, faydalanamazsın.
    bunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok.

ayrıca senin de şarap olmana daha çok var, meşe bir fıçıya konup mahzende uzunca bir süre yıllanman lazım,
    şuan üzüm suyu gibisin

Aferim devam böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosark

quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Satıcı ürünü yurtdışından gönderdiğimiz için fiyat uygundur diye mesaj attı. Eliniz iptal butonunda olsun beyler her türlü bit yeniğe karşı.

iptal butonu nedir nerdedir? adam 2 saattir mesajlarıma cevap vermiyor. çok pis tufaya geldik.

Ürün kargoya verildiğinde çıkar. Beklenen günde gelmezse alırız paramızı. Gelirse videoya çekeriz yine alırız. Biz onay vermeden paramız gitmez kaygılanma gerek yok

• Ya işlemi olmayan adamdan urunmu alinir zaten hatali fiyati da alemsiniz

• Maceraya gerek yok.
  • Alınabilir ama maceraya gerek yok gibi duruyor.
  • Yaklaşık 3 hafta önce n11 de 257 lira idi. nuvo ve tictoc kombosu ile 157 liraya mal ettim. Ama benim aldığım orjinal faturalı ve garantili. Bu gg deki fiyat gerçekten şaka gibi. Bu fiyata imkansız bence. Çok araştırdığım için biliyorum fiyatları. Amahttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/seagate-expansion-2-tb-2-5-usb3-0-syh-stbx200040-169249445 linkindeki seagate daha gerçekçi duruyor ayrıca fiyatı da çok iyi eğer orjinal ve garantili ürün ise.
  • Adama adresini filan sorun cevap verirse ben nevsehirde oturuyorum yakınsa bi uğrar kontrol ederim

• Ben iki adet aldım arkadaşlar. Mesaj attım geri dönüş yapmis.

10 güne yakin muhleti var. Olmadı iptal ettiririm yıllarım gittigiyorda geçti sizi bilemem ama kimse beni dolandiramaz. K.kartına bu ihtimal için taksitte yapmadım tek slip gectim.

• Meşhur hdd konusu aklıma geldi :) aylar sonra hâlâ geleceğini zanneden arkadaşlar vardı :) Dolar bu seviyelerde iken bu fiyattan ürün satması çok zor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdıışından gelecek ise en az 10 gün sürer elinize ulaşması. Ancak gittigidiyor üzerinden zamanında kargo ulaşmadı diye itiraz etseniz, durum ne olur acaba? Belki ürün +30 günde gelecek. gittigidiyor parayı geri ödemesi gerek. Bir de ürün gelirse bu gittigidiyor satıcısı arada kalacak. Çok sakat bir işe giriyor bu satıcı. Hakkımdır çünkü 10 gündür elime ulaşmayan ürüne itiraz etmem
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.