Şimdi Ara

45.000 TLye Alınabilecek En İyi Araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şu an başlıkta da belirttiğim gibi 45 bin tl bütcem var . max 50 bin. Bir kaç araba modeline baktım Ford focus felan ama sizlerinde görüşünü almak istedim. Alabileceğim arabalar nelerdir?

• Bence 1.6 mjet veya 1.4 multiair Fiat Bravo Sport style.Gayet dolu bir araç ve iki motorunda performansı gayet yeterli sınıfına göre ve yakıt tüketimi de araştırdığım kadarı ile yüksek değil.

İkinci eli pek kuvvetli değil tutulmadığı için.Neden tutulmadı bilmiyorum açıkçası bence gayet güzel bir araba.Şuan araç alacak olsam ilk tercihim olurdu bu fiyat aralığında.

Bir diğer seçenek ise Astra J 1.4T sport veya cosmo donanım.Performansı bravoya göre daha kötüdür fakat yol tutuş, güvenlik ve genel kalite bakımından bir tık daha önde bir araç.

Yakıt tüketimi yüksek olduğunu söylüyorlar ama forumda az yakıyorum diyen kişiler de var o yüzden kullananlara sormanız daha mantıklı olur tüketim konusunu.İkinci eli ise Bravoya göre daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fhistle-X -- 22 Mayıs 2015; 18:14:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır ise 1.33 Yaris
    2.el ise dizel mazda 3 bakılabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda civic elegance 2010-2011 model arası,
    Opel astra h 1.3 dizel
    Hyundai i30 1.6 benzinli belki dizel
    Renault Megane 3 1.5dizel
  • arkadaşlar dediğiniz arabalara baktım ama hatchback modelleri düşünmüyorum. Bundan önceki adam ford focus 2009 sedan kasaydı. bagaja bazen malzeme yüklüyorum lazım oluyor
  • Kasa değişimi sorun değilse 0 astra alıp keyfinize bakın :)

• 2012 dizel megane 3 alınır
  • Renault Fluence 1.5 dCi

Bu fiyatlara alınabilecek en iyi sedan araç bence. Az yakar. Performansı yeterlidir. İkinci elde peynir ekmek gibi satar.

Tek sıkıntı düşük kmli temizini bulabilmek.

• Civic, focus, i30, 308, bravo

• Alman arabasından şaşma

• Navigasyonlu cam tavanlı dizel megan coupe kmde 20 krş yakıyo tipi güzel içide dolu
    Hiç kaçırma derim

• 50 bine 2012 1.6 TDCİ 95 215 FOCUS bakabilirsin Veya HB olucaksa benzinlide 2011-2012 1.4 140 ASTRA SPORT veya 1.5 dCi 110 240 megane 3 hb dynamic 2010-2011
  • Sunroofsuz Leon 1.4 Tsı veya 48-49 civarına Fr alabilirsin ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Montaana -- 22 Mayıs 2015; 21:45:49 >
  • 2011 toyota corolla 1.4 d4d comfort extra. Beyaz ve ic renk bej olursa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.