Şimdi Ara

Beklenen Cezalandırma Sistemi Duyuruldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem şu anda kuzey amerikada test ediliyo.Sıkıntısı olmazsa tüm servelara gelicek.

Artık türkiye serverında hiç bir report sinir atmak dışında bir işe yaramaz iken hakaret reportu bir işlev kazanıcak ve leaver buster dışındada oyunculara ceza veren bir sistem olucak.

Hadi gene iyisiniz artık karşıya report diye ağlayınca boşa ağlamamış olucaksınız

Sistemin işleyişi şu şekilde. İlk olarak küfür ve kötü söz olarak algılanan kelimeler arşivleniyor. Sonrasında bu kelimeleri oyun sırasında kullandığını tespit ettiğiniz oyuncuyu Riot’a rapor ile bildirdiğinizde sistem otomatik olarak karşılaşma sırasındaki sohbet kısmını araştırmaya başlıyor ve arşivde yer alan kelimeleri tespit ederse kullanıcıyı cezalandırıp oyundan banlayabiliyor.Kelimelerin ve yapılan rahatsızlığın boyutuna ve ağırlığına göre iki haftalıktan başlayacak kalıcı banlamaya kadar sistem otomatik olarak bu işlemi gerçekleştirebiliyor. Banlama işleminden sonra sistem kullanıcıya bir mail atarak yaptığı hatayı içeren bilgileri gönderiyor.Bu bilgiler arasında ettiği küfürde gönderilirse itirazda edemez.Ama kelimelerin içinde bulunan heceleride küfür olarak algılarsa itiraz edersiniz.

Biraz zorbalıkla wifi kıranların taktiğini almışlar ama neyse

Hemen sistemin bugunu da söylüyüm
    Bundan sonraki küfürlerde biraz karışık küfür edin aralara rakam yada başka harfler yazın ban atmaz sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 22 Mayıs 2015; 16:54:34 >

• Bizim millet akıllı abi küfürü başka kelimeye çevirirler inan bana. Mesela anaya küfür eden bi adam ananı seveyim diyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

Sistem şu anda kuzey amerikada test ediliyo.Sıkıntısı olmazsa tüm servelara gelicek.

Artık türkiye serverında hiç bir report sinir atmak dışında bir işe yaramaz iken hakaret reportu bir işlev kazanıcak ve leaver buster dışındada oyunculara ceza veren bir sistem olucak.

Hadi gene iyisiniz artık karşıya report diye ağlayınca boşa ağlamamış olucaksınız

Sistemin işleyişi şu şekilde. İlk olarak küfür ve kötü söz olarak algılanan kelimeler arşivleniyor. Sonrasında bu kelimeleri oyun sırasında kullandığını tespit ettiğiniz oyuncuyu Riot’a rapor ile bildirdiğinizde sistem otomatik olarak karşılaşma sırasındaki sohbet kısmını araştırmaya başlıyor ve arşivde yer alan kelimeleri tespit ederse kullanıcıyı cezalandırıp oyundan banlayabiliyor.Kelimelerin ve yapılan rahatsızlığın boyutuna ve ağırlığına göre iki haftalıktan başlayacak kalıcı banlamaya kadar sistem otomatik olarak bu işlemi gerçekleştirebiliyor. Banlama işleminden sonra sistem kullanıcıya bir mail atarak yaptığı hatayı içeren bilgileri gönderiyor.Bu bilgiler arasında ettiği küfürde gönderilirse itirazda edemez.Ama kelimelerin içinde bulunan heceleride küfür olarak algılarsa itiraz edersiniz.

Biraz zorbalıkla wifi kıranların taktiğini almışlar ama neyse

Hemen sistemin bugunu da söylüyüm
    Bundan sonraki küfürlerde biraz karışık küfür edin aralara rakam yada başka harfler yazın ban atmaz sistem

hatırlıyorum da bir oyun vardı, kelimenin arasına istediğin kadar boşluk koysanda kelimeyi küfür algılayıp *** koyuyordu. böyle bir sistem olsa ki zaten report edildiği anda sohbet inceleniyor. her türlü anlaşılır. iyi oldu bu bravo rito

• küfür yine birşeymi şuandaki iki başlıca sorunumuz
    bilerek besleme
    drop
  • Sistemi insan değil bilgisayar inceliyo işde.Her türlü kandırılır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hikaruzz

küfür yine birşeymi şuandaki iki başlıca sorunumuz
    bilerek besleme
    drop

Bilerek beslemeden asla ban atılmaz.Atılamaz, öyle bir dünya yok yani.Adam ben oyunu bu şekilde oynamakdan zevk alıyorum der çıkar işin içinden,Resmi bir dava olsa her türlü riot kaybeder.YEMEZ

Drop olayına gelince yok öyle bir şey

Şunu şöyle şuraya atıyım ve daha hiç drop ve ddos yemedim diyerek bırakıyım.

You've spent about 3219 hours on League of Legends which means 134 days of your life

You are 1.102th on Turkey servers and 95.333th in the world.

Edit:Vurmayın aga gerçekler bunlar kimse kimseyi kandırmasın,Ben ddos yedim, yada riotun bilerek beslemeden banladığı ilk kişiyim diye.
    Edit2:Eksiliyenler ddosun maliyetini bilmiyenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 22 Mayıs 2015; 18:13:32 >

• worldlist hazırlıgına baslamıstır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

bilerek besleme
    drop

Bilerek beslemeden asla ban atılmaz.Atılamaz, öyle bir dünya yok yani.Adam ben oyunu bu şekilde oynamakdan zevk alıyorum der çıkar işin içinden,Resmi bir dava olsa her türlü riot kaybeder.YEMEZ

You've spent about 3219 hours on League of Legends which means 134 days of your life

Afedersin ama Riot'a neyin davasını açıyorsun? İmzaladığın sözleşmeye göre Riot, hesabını hiçbir sebep göstermeden dahi silme hakkına sahip.

• quote:

quote:

bilerek besleme
    drop

böyle sacmalıkmı olur bir düşün sen oyunu yaptın yöneticisin oyuncuların oyununu mahveden birileri var ve sen sırf onun zevki için birşey yapmayacakmısın riot elbette senin gibi düşünmüyor sadece ne yaptıklarını biliyoruz böyle sacmalıkmı olur
    drop yok he

ayrıca oyunda BİLEREK BESLEME KARŞI TAKIMA DESTEK seceneği boşuna değil online oyunu oynarsan oyna bir oyuncu başka bir oyuncunun oyununa müdahale rahatsız edici durumda bulunamaz
    ayrıca ne davası?? banla gitsin ne uğraşcan?
    sen milletin oyununu mahvet sonra gel ben haklıyım hesabımı ver
    ciddi olamassın bro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hikaruzz -- 22 Mayıs 2015; 17:29:13 >

• Hacı işde o iş uygulamada öyle olmuyo

ben çok hatırlıyorum ezilip 0-5 gittiden sonra koy verip 0-10 oyun bitirdiğimi:D

uygulamada öyle bir şeyi ayır edemezler.Böyle bir banlama sisteminede kalkışamazlar.Oradaki report sistemide sadece var yani gözüküyo.Göz korkkutmak için yapılan bir şey.Kandırmayın kendinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 22 Mayıs 2015; 17:36:16 >
  • quote:

Hacı işde o iş uygulamada öyle olmuyo

ben çok hatırlıyorum ezilip 0-5 gittiden sonra koy verip 0-10 oyun bitirdiğimi:D

uygulamada öyle bir şeyi ayır edemezler.Böyle bir banlama sisteminede kalkışamazlar.Oradaki report sistemide sadece var yani gözüküyo.Göz korkkutmak için yapılan bir şey.Kandırmayın kendinizi

seni anlamakta zorlanıyorum dostum özellikle 2. cümle bu arada oyun inceleniyor hic duydunmu riottan desteğe at yardımcı olurlar

• Sonunda geliyor ama bu seferde adam kamyoncu çocuğu falan der yine işin içinden çıkılır :)

• quote:

quote:

seni anlamakta zorlanıyorum dostum özellikle 2. cümle bu arada oyun inceleniyor hic duydunmu riottan desteğe at yardımcı olurlar

Zorlanılcak bir şey yok.Sadece realist birisiyim.

Riot kendilerine hile kullanan bilerek besleme yapan yada buna benzer şeyleri yapan kişilerin videosunu falanını filanın atılmasını istemiyo ki yaptırım uygulasın.Riot forumunda konu açdığın da konunu siliyolar üsttüne birde ceza yiyosun.Destek sisteminde kategorisi bile yok be, Sen çok yanlış yerdesin kısacası.

Biz farkındayız diyolar.Önlemimizi alıyoruz falan filan diyolar söylenemenize gerek yok diyolar.Report sistemini kullanın diyolar.İçlerinden de unutma biz biliyoruz sende yaptın bunları diyolar

Edit:Tekrarlıyorum kandırmayın kendinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 22 Mayıs 2015; 17:50:27 >

• Westte Gragasla ejder çaldım diye karşısı report dedi böyle yapan adamlar nolcak
  • txt dosyalarına destek versek hallederiz aslında. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

worldlist hazırlıgına baslamıstır.

Hocam direk dünya listesi mi yoksa "word" yani yasaklı kelime listesine mi başlamışlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

worldlist hazırlıgına baslamıstır.

Hocam direk dünya listesi mi yoksa "word" yani yasaklı kelime listesine mi başlamışlar ?

U mad bro ?
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    eğer betadan geçerse her sunucu için hazırlanır.

benim de anlatmak istediğim engellenen kelimelere bizlerde bir şey ekleyelim :)
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Bir yasaklı kelime listesi olur ama sanırım kodlarlar birde o listeyi, normal kelimelerin içindeki küfürleri falanda algılamasın diye.Yada sistemin ban dediği kişinin banı atılmadan önce bir riot çalışanı 10 saniye gözden geçirir banı ona göre onay verir yoksa karışır yani ortalık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 22 Mayıs 2015; 18:06:18 >
  • quote:

Toxic oyuncusun yani ? Blok.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.