Şimdi Ara

Vw golf 1.6 TDI HİGHLİNE DSG Mİ AUDİ A3 1.6 TDI OTOMATİK Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle biz aile küçük araba sevdiğimiz için bu iki araç arasında kaldık. Dizel otomatik olması bizim için önemli. Sizce hangisini tercih etmeliyiz? Yardım ederseniz sevinirim başka önerilerede açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kriteriniz ne amacınız ne hiçbir şey yazmamışsınız nasıl fikir belirtelim ki? Biz birini deyince paraya vs bakmadan direkt onu alabilecekseniz A3 alın geçin.
  • A3
  • A3 derım. Dsg alıp paranızla rezıl olmayın.

• Golfü seçmek için en azından kanatları olması uçması filan lazım. Onun haricinde a3 tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

A3 derım. Dsg alıp paranızla rezıl olmayın.

isimleri farklı sadece yoksa aynı şanzıman var iki araçtada, golf leondan a3 te golften iyi bir araç para varsa düşünmeye gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: thedumbcusin

quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

A3 derım. Dsg alıp paranızla rezıl olmayın.

isimleri farklı sadece yoksa aynı şanzıman var iki araçtada, golf leondan a3 te golften iyi bir araç para varsa düşünmeye gerek yok

Aynı sanzıman degıl dostum. Forumda bırısı acıklamıstı ancak bulamadım o mesajı.

• Tercihim A3 olurdu kesinlikle bu karşılaşmada. =)
  • Bencede A3

Yalniz bazi arkadaslarin A3 teki sanzimani farkli zannettiklerini gordum

Audi deki Stronic ile Vw deki Dsg aynidir.

Sadece isimleri farkli

Zaten arastirirsaniz iki sanzimanin da benzer sorunlar verdigini gorursunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizele günümüzde artık gerek kalmadı.

Verimli ve az yakan 1.4 TSI Comfortline Manuel araç işinizi rahatlıkla görecektir. Üstelik arkası da Bağımsız Süspansiyonludur.

Golf için sırf Dizel ve Otomatik diye boşuna fazla para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 22 Mayıs 2015; 15:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Dizele günümüzde artık gerek kalmadı.

Verimli ve az yakan 1.4 TSI Comfortline Manuel araç işinizi rahatlıkla görecektir. Üstelik arkası da Bağımsız Süspansiyonludur.

Golf için sırf Dizel ve Otomatik diye boşuna fazla para vermeyin.

Golfe dizel diye fazladan bir dünya para vermeyin.

Benzinli golfler ikinci elde çok zarar ettirmiyor ama dizel ve otomatikler çok zarar ettiriyor. 1.2 tsi ilanlarına bakıyorum 1 yaşında olanlar liste fiyatına yakın ama dizel otm ler 10 - 15bin daha uyguna gidiyor liste fiyatından. 2 yaşındaki dizel otm highline golfe kim verir 75 80 bin? 2 yıldaki zararı 12-17bin lira!!

İkinci el dsg araçlar çok tutulmuyor ikinci elde. 2 yaşında dizel otm golf alacağına gider sıfır başka marka model alır ya da aynı golfün 1.2 olanını alır.

İki araç da bu fiyatlara alınacak araçlar değil.

Pug 308 dizel otm bu sınıfta en iyi seçenek. Alternatif olarak yeni i30, kia ceed gibi modellerle pazarlık yapılabilir. 15bin civarı paranız cebinizde kalır, ikinci elde, serviste de daha az zarar edersiniz.

Golfün kasası da eskimeye başladı artık, yakında makyajlarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Tercihim A3 olurdu kesinlikle bu karşılaşmada. =)

Benim de tercihim dediğiniz gibi a3 olurdu ama günlük eksinizi verdim, kusura bakmayın.

• K E N kullanıcısına yanıt
    Istem disi ben de eksi veriyom ya la

Sevindiriyom saniyom heral...

• Konu sahibi: "hemen a3 almaya gitmeliyim"

• Bende bmw 1.16 d alirdim

• A3 alınabiliyorsa alınır.

• Başka seçenek hakkı varsa...

Volvo V40ı inceleyin derim. Hatta bir sürün. İkisindende üstün bir araç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepinize teker teker çok teşekkür ederim vw bayiisine gittik peder orda passatı çok beğendi dizel otomatik bi hatchback e 90 milyar para mı vericem dedi ordaki satıcıda biraz konuşunca paasat variant almaya karar verdik 1.4 Tsı comforline. annem küçük arana araba istiyordu park etme sorunu olduğu için ama nasıl oldu da station bi arabaya karar verdiler hala anlamadım sanırım tasarım çok etkiledi. Umarım iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Yumurtlu sucurta

Arkadaşlar hepinize teker teker çok teşekkür ederim vw bayiisine gittik peder orda passatı çok beğendi dizel otomatik bi hatchback e 90 milyar para mı vericem dedi ordaki satıcıda biraz konuşunca paasat variant almaya karar verdik 1.4 Tsı comforline. annem küçük arana araba istiyordu park etme sorunu olduğu için ama nasıl oldu da station bi arabaya karar verdiler hala anlamadım sanırım tasarım çok etkiledi. Umarım iyi olur

ben de gundelik hayatimda variant passat kullaniyorum ama b7 olsun b8 olsun bir passatin en son etkilenilecek yeri tasarimidir.

orada bir yanlislik var baska bir seyden etkilenmis olmalilar.

ve sehir icinde golf a3 boyutlarinda bir aracla mukayesede gercekten buyuk bir arac. yakin zamanda almayi dusundugunuz aractan alacaginiz araca gectim oradan biliyorum. insallah zorlanmazlar.

saglikli gunlerde kullanilsin.

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle teşekkürler yorumunuz için. Herkesin zevki farklıdır bence paasat çok güzel görünüyor variant ı da normalide. Ama normali ile uzunu arasında pek fiyat farkı olmadığı için biz variant tercih edeceğiz muhtemelen

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.