Şimdi Ara

LG NB5540, LAS650M, LAS750M hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
7
Favori
9.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG NB5540, LAS650M, LAS750M arasında kaldım. Aklımda LG NB5540 almak vardı fakat araştırdıkça 2015 model ürünlerinde çıktığını gördüm acaba acaba hangisi daha iyidir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• guguk kullanıcısına yanıt
    LG5540 799 liraya düştü teknosada ama teşhir temizini bulursan kaçırma LA650M en ucuz 1199 lira dinlemedim ama LG5540 dan pek bi fark olacagını sanmıyorum fiyat avantajı ve performansından dolayı kesinlikle LG5540 diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenksa

LG5540 799 liraya düştü teknosada ama teşhir temizini bulursan kaçırma LA650M en ucuz 1199 lira dinlemedim ama LG5540 dan pek bi fark olacagını sanmıyorum fiyat avantajı ve performansından dolayı kesinlikle LG5540 diyorum.

Hocam gittim lg5540 almaya ama orada las950m hs9 modelini dinledikten sonra 5540 ı dinleme gafletine düştüm ve 5540 dan istediğim sesi alamadım nasıl oldu bilmiyorum ama en son las950m hs9 modelini arabaya yüklemiş gidiyordum yardımlarınız için teşekkürler
  • abi çok para ya o cihaz bende dinledim o cihazı ama apartman dairesinde oturdugumuz için fazla fazla gereksiz kendi adıma konusursam.Bide sistemleri aşırı büyük alanlarda dinlediğimiz için ses dağılıyor ve sanki sistem yetersiz gibi duruyor eve gelip dinlediğinde aldıgım cihaz bumuydu diyorsun.Neyse hayırlı olsun bilgi verirsin zamanla tecrübelerinle cihaz hakkında.
  • Hocam haklısında bu cihaz dehşet evde de aynı sesi alıyorum salonum bayagı geniş 50 60 m2 de çok iyi ses veriyor özellikle filmlerde hayran kaldım müziklerde ayrı bir olay playstation 4 de de çok doyurucu oyunlar artık öyle zevkliki bir anda yerinden zıplatıyor ama tvde tam performans alamadım digiturk var ama tam istediğim sesi alamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ev toplam 90 m2 oldugu için LG5540 benim için biçilmiş kaftan bağlatılar ile ilgili şu forumu bir incele istersen aynı dertten müzdarip arkadasları vardı bu forumda. http://forum.donanimhaber.com/m_83289199/mpage_23/tm.htm
  • arkadaşlar merhaba

iki ürün arasında kalmış bulunuyorum
    yorumlarınız varsa rica ediyorum
    fiyatları aynı diyebiliriz. 5540 teşhir olabilir ama temiz ise alınabilir.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_LG-LAS650M-BTURLLK-320-W-Kablosuz-Soundbar-Ev-Sinema-Sistemi,103452,502976,2023253.html?langId=-14

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-nb5540a-soundbar-ev-sinema-sistemi-320w-usb-hdmi-bluetooth.html

• aynı ürün bir farkı yok sadece LAS650 yeni seri fiyat farkı hangisi ucuzsa onu al teşhir olmaması ilk tercihin olsun teşhir bulursan da herşeyini kontrol et çizik ezik olmasın.
  • Aslında fark var; las serisinde music flow diye bir özellik geçiyor ve sonradan da ilave edebileceğin kablosuz hoparlörler ile evi multiroom ses sistemine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlar ile de kontrol edebileceğin aplikasyonu mevcut. Mediamarkt ta las650m 999 tl gibi cazip bir fiyata satılıyor. Ben ordan aldım tavsiye ederim.

• guguk kullanıcısına yanıt
    HS9 bende de var. En fazla birkaç saniyeliğine 50'ye kadar açabildim sesi. Sonuna kadar açsam sinemadan farksız olmayacak galiba. Gerçekten çok güçlü ama öyle 7.1'e filan aldanmamak lazım. Surround ses yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

HS9 bende de var. En fazla birkaç saniyeliğine 50'ye kadar açabildim sesi. Sonuna kadar açsam sinemadan farksız olmayacak galiba. Gerçekten çok güçlü ama öyle 7.1'e filan aldanmamak lazım. Surround ses yok.

Hocam Ben yanlışlıkla 100 e getirdim ve ev yıkılıyordu heryer oynadı valla izlerken 20 25 lerde izliyorum ses sistemi çok kuvvetli ve sesi hiç bozmuyor. Özellikle flac müzikleri dinlemeni tavsiye ederim mp3 ile çok fark var ek olarak surround sesi ben bir tek internetten indirdiğim dts li filmlerde alıyorum ve arkama dönüp ne oluyor bu ses ne dediğim de oldu transformersı kensinle dtsli olarak izleyin öyle 1-2 gb lık filmleri demiyorum 15-20 gb lık filmleri bulup indirin arada çok fark var. Birde subwofer bende tv yanındaydı pek performans alamadım ama oturduğum koltuğun yanına koyduğumda işte ozaman budur demiştim bence sizde yerini iyi ayarlarsanız çok güzel sesler alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: tornavida

Aslında fark var; las serisinde music flow diye bir özellik geçiyor ve sonradan da ilave edebileceğin kablosuz hoparlörler ile evi multiroom ses sistemine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlar ile de kontrol edebileceğin aplikasyonu mevcut. Mediamarkt ta las650m 999 tl gibi cazip bir fiyata satılıyor. Ben ordan aldım tavsiye ederim.

Merhaba las650m i tavsiye edermisiniz? Ses gücü, kalitesi filan nasıldır. Otomatik kapanma (tv kapanınca ) varmı?
    Bu fiyatlar biraz daha düşer mi acaba. Bir de bende 55uf8507 var, Onun ayağının altında boşluk var, oraya sokmaya çalışacağım. Boyutları nasıl?

Çok soru sormuşum. Teşekkürler.
  • sudkaldo kullanıcısına yanıt
    799 tl teknosada LG5540 tavsiye ederim.Teşhir olarak ben o fiyata aldım hiçbir sorun yok ilk alırken sadece dikkat etmemiştim yanlış kumanda verdiler ertesi gün gidip değiştirdim.LG5540 ile las650 m arasında bence iç bir fark yok kablosuz hoparlör özelliğinden bahsedilmiş fakat kablosuz 2 adet daha hoparlör bagladıktan sonra zaten soundbar 5.1 sistem gibi birşey oluyor amacından çıkıyor.Zaten apartman dairesindeysen LG5540 fazla fazla yetiyor ben 25 üzerine özel birşey olmadıkca çıkamıyorum.Tavsiyem halen magazalarda 799 liraya satılırken teşhir de olsa lg5540.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenksa

799 tl teknosada LG5540 tavsiye ederim.Teşhir olarak ben o fiyata aldım hiçbir sorun yok ilk alırken sadece dikkat etmemiştim yanlış kumanda verdiler ertesi gün gidip değiştirdim.LG5540 ile las650 m arasında bence iç bir fark yok kablosuz hoparlör özelliğinden bahsedilmiş fakat kablosuz 2 adet daha hoparlör bagladıktan sonra zaten soundbar 5.1 sistem gibi birşey oluyor amacından çıkıyor.Zaten apartman dairesindeysen LG5540 fazla fazla yetiyor ben 25 üzerine özel birşey olmadıkca çıkamıyorum.Tavsiyem halen magazalarda 799 liraya satılırken teşhir de olsa lg5540.

En büyük endisem ses seviyesi ve tv sesi ile senkronizasyonu. Evde 2.1 ses sistemim var fakat tv sesi daha önden geliyor. Sizde durumlar nasıl. Lg tv ile uyumludur diye ümot ediyorum

• sudkaldo kullanıcısına yanıt
    55" LG830 4K modeli kullanıyorum optik kablo ile tvye bağladım dsmart hdmı ile tvye bağlı ses senkranizasyonu ile ilgili sorun hiç dikkatimi çekmedi akşam bir daha dikkatlici bakarım.LG tvyi kapatmam yetiyor cihazı kapatmana gerek yok cihaz 1 dakika içerisinde kapanıyor.Ben Dsmart için kullanıyorum şimdilik lg5540 sesini 20-25 arası ayarladım d smart kumandasıyla sesi kontrol ediyorum cihazın kumandası çekmecede duruyor tv ve dsmart kumandası yeterli şimdilik.
  • Las650m hdmı girişi var nb5540 da hem giriş hem cıkıs var ? Dogru mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çöpe bu kadar para verilmez.
  • LG LAS750M (HS7) modeliyle LG soundbar dünyasına katılmış bulunmaktayım. Ancak kablosuz subwoofer ile sorun yaşıyorum. Soundbar ile arasında 1 metreden fazla olduğunda kopmalar başlıyor. iPhone 6 ile bluetooth üzerinden müzik dinlerken ise soundbardan en fazla 3-4 metre kadar uzaklaşabiliyorum. Soundbarın yerini değiştirsem de problemlerde bir değişiklik olmadı. Benzer sorunları yaşayan var mı?
  • Kapalı kutu la 650 ihtiyacı olan fiyat 600 tl bugün ve Yarin için

• Arkadaşlar merhaba, bir konuda kararsız kaldım. LG LAS750M ile Samsung WAM6501 aynı tür cihazlarmıdır. Yani aynı işi mi görürler. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.