Şimdi Ara

A4Tech Bloody için Counter Strike Macrosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, başlıkta da belirttiğim üzere Bloody için Counter strike macro larına ihtiyacım var. Nereden bulabilirim yada kendim nasıl yazabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

teşekkürler...

• Cs go için mi istiyorsunuz? =)
  • Aynen kardeşim doğrudur. Belirtmeyi unutmuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: homeros1

Aynen kardeşim doğrudur. Belirtmeyi unutmuşum.

Cs go için makro bir işe yaramaz pek makrodan çok ekran kaç mhz+mouse sensitivity hızı+kullandığınız mouse pad önemli.Sensitivity ne kadar az o kadar iyi olur. =)
  • Ekran biraz eskidi. Samsung 2033SN modeli. 60 Hertz de çalışıyor şu anki çözünürlükte. (1600x900)

Mouse A4 Tech Bloody ZL5 modeli. Mouse pad Razer ın orta kalite bir oyuncu padi. ( razer goliathus )

Oyun da özellikle AK47 için aslında bir macro düşünüyorum. Gerçekten hiç beceremiyorum o silahı.
  • Videolar izledim birkaç yerde ancak bende ki bloody nin yazılımı son sürüm. Kullanımı biraz farklı videolardakinden. O tarz kaynaklardan da yardım alamadım.

Bu işi bilen yardımcı olabilecek var mıdır?
  • Turkce bir tane video var youtubeda herseyi anlatiyor yazilimin crackli halinin linki macro ayarlari filan ama eger hesabinda degerli esya varsa sakin bulasma vac ban yemezsin mousun bellegine kaydedildigi icin ama cok buyuk bir ihtimal belli bir sure sonra overwatch ban yersin aimden dolayi dikkatli ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

quote:

Orijinalden alıntı: homeros1

Aynen kardeşim doğrudur. Belirtmeyi unutmuşum.

Cs go için makro bir işe yaramaz pek makrodan çok ekran kaç mhz+mouse sensitivity hızı+kullandığınız mouse pad önemli.Sensitivity ne kadar az o kadar iyi olur. =)

Hocam ise yariyor aim cs go icin silah macrolari var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamblertr@hotmail.com G kullanıcısına yanıt
    Aynen doğrudur. O videoyu izledim. Bende ki yazılım full. Crack ihtiyacı yok ancak video da anlatılan yazılım, güncel yazılımdan biraz farklı. Video daki arkadaşın yaptığı işlemleri güncel versiyonda bir türlü beceremedim. İlgin için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.