Şimdi Ara

ORTALAMA 1000 LİRAYA ALINACAK EN İYİ TELEFON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    SD card girişi olmalıdır
    Ekranı max 5.0 olursa iyi olur.
    Kasası sağlam olsun
    Batarya günü çıkarsın
    Arka kamera iyi sensörlü olsun en az 13 mp
    Ram en az 2 gb olsun

• DonanımHaberinReisi kullanıcısına yanıt
    GM4 al ikiyıl boyunca güncellemelerde kafan rahat olsun 600-700 tl ye piyasada bulunabiliyor. senin istediğin özelliklerin hepsi var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

GM4 al ikiyıl boyunca güncellemelerde kafan rahat olsun 600-700 tl ye piyasada bulunabiliyor. senin istediğin özelliklerin hepsi var...

Discovery'den sonra soğudum. Birde kasası metal mi ?
  • DonanımHaberinReisi kullanıcısına yanıt
    Değil hocam. Plastik... Discovery 1 de 2 de kullandım hocam bana sorun cıkarmadı ben memnunum. Ama bunu diğer discovery lerle karıstırmamak lazım. Diğerlerinin üreticisi farklı yazılımlarını ise Generl Mobile firması yapıyordu. GM4 ü google brlikte tasarladılar ve yazılım işi tamamen google a ait. Telefon 5.1.1 saf android olarak geliyor ve 2 yıl boyunca tüm güncellemeleri ilk önce alacak. Ayrıca Telpa serviside eski servis değil kendini cok geliştirdi. incelemeerini izle aklında bulunsun derim gerçi piyasada biraz zor bulunuyor cihaz internette çok hesaplı yerler var baya ucuza geliyor

• Yok kardeş gm istemiyorum bu arada alacağım telefonun kasası çok sağlam olmalıdır sağlamlık ve kamera benim için çok önemli
  • z1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivazlı

z1

Yıl 2015 olmuş z1 diyor alın bunu
  • Yazdığınız özelliklerde 1000 liraya iyi telefon bulmak zor bütçeyi arttırın yada özellikleri düşürün. =/
  • 1000 liraya yok boyle telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei p7 en iyi seçimdir. Sen yila göre hareket etme özelliklere gore bak. Z1 en iyisidir. G2 al git o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steve sıkılmadın mı artık ya
  • Bunlarin hepsi dandik cin tlefonu istemezsen zor sanmıyorum, ama olur dersen gm yada casper vestel bu tarz cihazlara bak ne derece memnun kalirsin bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.el z2
  • Hocam 2.el çok temiz G2 bulabilirsiniz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.