Şimdi Ara

Dilediğin yerde yayına erişiminiz engellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 gündür normal tarayıcı üzerinden dilediğin yerde sitesinden canlı tv izlerken yayına erişiminiz engellendi diyor.. fakat film dizi falan izleyebiliyorum.
    ayrıca tabletimden de canlı tv sorunsuz izleniyor. bilgisayardan neden engelleniyor.. bu genel bi sorunmu sadece bende mi var şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: canobeg

arkadaşlar 2 gündür normal tarayıcı üzerinden dilediğin yerde sitesinden canlı tv izlerken yayına erişiminiz engellendi diyor.. fakat film dizi falan izleyebiliyorum.
    ayrıca tabletimden de canlı tv sorunsuz izleniyor. bilgisayardan neden engelleniyor.. bu genel bi sorunmu sadece bende mi var şuan

Aziz Dostum,Octoshape Infinite HD eklentisini kurdun mu ? Hangi tarayıcı kullanıyorsan kur ve aktif hale getir.Sorun düzelecektir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

quote:

Orijinalden alıntı: canobeg

arkadaşlar 2 gündür normal tarayıcı üzerinden dilediğin yerde sitesinden canlı tv izlerken yayına erişiminiz engellendi diyor.. fakat film dizi falan izleyebiliyorum.

Aziz Dostum,Octoshape Infinite HD eklentisini kurdun mu ? Hangi tarayıcı kullanıyorsan kur ve aktif hale getir.Sorun düzelecektir..

kurulu dostum zaten kanala tıklıyorum açılıyor 5 sn sonra erişiminiz engellendi çıkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.