Şimdi Ara

2011 focus 1.6 tdci Collection vs 2011-2012 auris 1.4 d comfort plus ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce konu açmıştım benzinli i30 2.el için ancak şartlarım değişti .Sadece H.sonları değil arada işede gidip gelicem ; birde kendimi yakıt konusunda sınırlamak istemediğimden dizel almaya karar verdim.
    Aklımdaki araçlar 2011 focus 1.6 tdci Collection /titanyum 2011-2012 auris 1.4d comfort plus.

bütçem 44-47 .000 tl civarı az km bir araç istiyorum mp3 çalması ,usp önemli ama olmazsa olmaz değil. Esp olsun istiyorum araçta .Fiyatlar malum çok yükseldi . max 50.000 km de hangi araç daha mantıklı ,parasını hakkediyor ? Başka araç önerilerinede açığım ancak macera istemiyorum 2. eli de iyi olmalı .Saygılar .

Birde Esp hakkında biraz teknik bilgi verirmisiniz ,olmazsa olmazmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozlowski -- 22 Mayıs 2015; 9:48:15 >

• 45bine dizel 2012 i30 bulunabilir belki.
  • 2 si de güzel araçlar.

Focus daha sert, sürüş zevki, performansı daha iyidir. İkisi arasında focus öneririm.

Auris de ekonomik, kalitelidir, kullanıcısını üzmez. Bahsettiğiniz kasa makyajlı, sorunsuz kasadır. Comfort plusta vsc(esp) vardır.

Esp olmazsa olmazdır bence. Öyle olmasa zorunlu olmazdı gelişmiş ülkelerde.
  • auris hakkında pek bi bilgim yok ama zamanında focus 2 makyajlı kasa için ben de baya bi araştırmıştım. esp' li makyajlı focus 2 bulmak çok zor, neredeyse imkansız. sana tavsiyem butceni biraz daha zorlaman ve trend x focus 3 alman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astarion -- 22 Mayıs 2015; 11:36:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaleci maier

auris hakkında pek bi bilgim yok ama zamanında focus 2 makyajlı kasa için ben de baya bi araştırmıştım. esp' li makyajlı focus 2 bulmak çok zor, neredeyse imkansız. sana tavsiyem butceni biraz daha zorlaman ve trend x focus 3 alman.

trend x focus 3 deılmı ? bütçemi zorlarımda bir yere gittiğim zaman cebimde çay içicek para kalsın istiyorum zaten 2/3 kredi ile alınıcak O yüzden 45 aşmak istemiyorum.Başka ne alınabilir ?
  • bütçeni zorla derken en fazla 2-3 bin tl daha ekle demek istedim. şurdaki araçlara bakabilirsin.
    çoğu 47-48 bin civarı.

http://www.sahibinden.com/ford-focus-1.6-tdci-trend-x?a5_min=2012&a5_max=2012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astarion -- 22 Mayıs 2015; 12:13:20 >
  • focusun yalıtım problemi var auris biraz daha sakin bir araç.
    focusta esp yok
  • auris de gayet güzel ama ikisi arasından focusu tercih ederdim, auris focusa göre 1.1-5 litre daha az yakar ve daha sessiz. fakat focusun sürüşü aurisden daha keyifli, yol tutuşu daha iyi ayrıca aurisin ön konsolunun gereksiz büyük ve geniş olması beni rahatsız ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuberlin -- 22 Mayıs 2015; 12:42:10 >
  • Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar iki araç içinden fiyat olarak uygun olana bakıcam .
  • kozlowski K kullanıcısına yanıt
    1.5 DCİ 110 240 MEGANE 3 HB de bakabilirsin 2010-2011 Auristen daha verimli olur 1.6 TDCİ 109 240 tanda daha az tüketir.
  • Bu arada collection donanımdaki standart ses sistemi mp3 çalmıyor. Titanium almaya bakın. Titaniumlarda sony ses sistemi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Non-Fiction

Bu arada collection donanımdaki standart ses sistemi mp3 çalmıyor. Titanium almaya bakın. Titaniumlarda sony ses sistemi var.

evet usb de yok ıkı donanımda .
  • Focus derim

Daha iyi yol tutus,daha performansli motor

Esp li Focus 2 bulmak biraz zordur,lakin esp li normal yol tutan arac almaktansa yola yapisan espsiz arac almayi tercih ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.