Şimdi Ara

LG G3 hakkında..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba.Maksimum 1400 lira bandında bir telefon almayı düşünüyorum. Şuana kadar 1.önceliğim G3 oldu ama forumda okuduklarım beni baya bir korkuttu.
    Telefondan beklentilerim ön kamerası iyi olsun.Müzik kalitesi iyi olsun.Bir de biraz oyun oynarım.Asphalt 8 gibi oyunlarda rahatlıkla oynayabileyim.
    Bu söylediklerimin arkasına G3 almalı mıyım ?
    Z3c 2GB Ram'li bir telefon bilmiyorum ram çok bir şey farkettiriyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Z2 yada z3c tavsiye ederim bende g3 arasından z2 tercih ettim

• z2 çok daha iyi bir cihaz bende g2 vardı. sattım lg gerçekten telefon yapamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonanımHaberinReisi

z2 çok daha iyi bir cihaz bende g2 vardı. sattım lg gerçekten telefon yapamıyor.

sen telefonu ne olarak kullanıyosun. Lg nası telefon yapamıyor. Ben de lg g2 kullanıyorum z2 kadar ısınmıyor z2 gibi arayüzü vasat değil z2 gibi kasa çatlaması olmuyor. Su geçirmeyen telefon yapıyoruz deyip, su geçiren telefonları iade almaması. Daha bir çok şikayet sayabilirim sana. Peki Lg kusursuzmu hayır değil ama telefon yapamıyor dediğin zaman bu cahilliktir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivazlı

quote:

z2 çok daha iyi bir cihaz bende g2 vardı. sattım lg gerçekten telefon yapamıyor.

sen telefonu ne olarak kullanıyosun. Lg nası telefon yapamıyor. Ben de lg g2 kullanıyorum z2 kadar ısınmıyor z2 gibi arayüzü vasat değil z2 gibi kasa çatlaması olmuyor. Su geçirmeyen telefon yapıyoruz deyip, su geçiren telefonları iade almaması. Daha bir çok şikayet sayabilirim sana. Peki Lg kusursuzmu hayır değil ama telefon yapamıyor dediğin zaman bu cahilliktir..

Kardeşim 9 ay g2 kullandım malzeme kalitesi berbatın altında Ön kamerası 2 mp olmasını geçtim çok kötü fotoğraf çekiyor. Hafıza card takılmıyor. Aynı şekilde arka kamerada ahım şahım birşey değil. Z2 kasa çatlaması demişsin güldürdün beni o sorun g3'lerde var. Ah görüyoruz işte adamlar g4 yaptı arka kapağı huradadan kolay bir düşüşte kırılır. Lg nin tek iyi olduğu sektör tv sektörü gerisi tırt

• G3, beklentilerinizi karşılıyor.Sizi memnun edecektir.Z3 Compact 2gb fakat, ekranı 720p, işlemcisi Snapdragon 801 ve arayüzü çok hafif olduğundan G3'ten daha yüksek performans veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivazlı

quote:

Su geçirmez demiyor adam suya dayanıklı diyor. Adam o özelliğide alın suya atın diye yapmamıştır heralde değil mi? Bahsettiğin o kasa çatlamasıda g3de oluyor, bi göz at istersen. Abimde g2 kullanıyor arka kamera vasat, Hoparlör sesi vasat, kulaklık sesi vasat, malzeme kalitesi vasat.

• G3 alırsanız paranızı çöpe atmış olursunuz pişman olacaksınız garanti ederim. =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

G3 alırsanız paranızı çöpe atmış olursunuz pişman olacaksınız garanti ederim. =)

bu nedır g3 karalama çabaları para fılanmı verıolar Allah bılır telefonu teknosa dışında bir yerde kullanma şansın olmamıştır neye gore çöpe atılıo açıklarmısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IQunaa

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

G3 alırsanız paranızı çöpe atmış olursunuz pişman olacaksınız garanti ederim. =)

bu nedır g3 karalama çabaları para fılanmı verıolar Allah bılır telefonu teknosa dışında bir yerde kullanma şansın olmamıştır neye gore çöpe atılıo açıklarmısın ?

Kamerayla çekerken bile ısınma yüzünden cihaz uygulamayı kapatıyor.Ekranı doya doya kullanamıyorsun şarj sorunu yüzünden.Oyun oynarken yine aynı sorun geliyor karşımıza cihaz fazla ısında uygulama kapanacak.Birde alt kısmında çatlama sorunu vardı daha sayayım mı?Bu cihazı alan rahat rahat kullanamaz pişman olur. =)

• Peki G3'ü madem almamalıyım.Ben bir telefon alıp 4 yıl kullanmak istiyorum.Ne almalıyım ? Xperia Z2'nin ön kamerası rezalet deniyor.Buradakiler ne öneriyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravitist -- 22 Mayıs 2015; 17:41:12 >
  • Kardeşim haram para kazanıyorsan G3 al Helal para kazanıyorsan Z2 al
  • Z3 Compact iyidir hocam. Ama ön kamerası kötü onun da.

• konu nereden nereye gelmiş. vay be
  • G3 oyun konusunda size biraz sıkıntı çıkartabilir. Z2 daha iyi bir seçim olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin_444

G3 oyun konusunda size biraz sıkıntı çıkartabilir. Z2 daha iyi bir seçim olur.

Oyun konusunda sıkıntı olur mu ki ? NSS aa flappy bird gibi oyunlar oynarım.Isınır mı ki ?.Beni en cok korkutan şey kasa çatlağı.

• quote:

Orijinalden alıntı: EgeJRMAN

quote:

Oyun konusunda sıkıntı olur mu ki ? NSS aa flappy bird gibi oyunlar oynarım.Isınır mı ki ?.Beni en cok korkutan şey kasa çatlağı.

Hocam o oyunları her android telefon kaldırıyor zaten. Benim dediğim Asphalt 8 , Fifa 15 , Real Racing3 gibi oyunlar. Bu oyunlarda telefon feci ısınıyor ve performans düşüyor. Frame düşmeleri oluyor oyunda.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam o oyunları her android telefon kaldırıyor zaten. Benim dediğim Asphalt 8 , Fifa 15 , Real Racing3 gibi oyunlar. Bu oyunlarda telefon feci ısınıyor ve performans düşüyor. Frame düşmeleri oluyor oyunda.

Galiba E8 almaya karar verdim.E8 alırken bir nevi M8 alıyor gibi oluyorum zaten.Asphalt 8 gibi oyunları rahat oynatır gibi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Galiba E8 almaya karar verdim.E8 alırken bir nevi M8 alıyor gibi oluyorum zaten.Asphalt 8 gibi oyunları rahat oynatır gibi.

Hayırlı olsun şimdiden.

• note 3 al

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.