Şimdi Ara

TR'deki küfürleri kaldıramıyorum artık.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Gold 5 im artık cidden bıktım adam yanıma sup olarak katarina alıyor sonra vayne feedledi diyor tfde kendimi düzeltmeme rağmen bütün takım ana bacı sövüyor weste geçiçem ama ligim düşük olduğu için çekiniyorum sizce ne yapmalıyım ?

• küfürler için mute, troller için çözüm yok.
    duo girersen troll ihtimali ciddi düşüyor. weste geçersen de emin ol golddan daha iyi maçlar oynarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wisrty -- 22 Mayıs 2015; 0:59:23 >
  • Sonuna 27 yaşındayım yazmayı unutmuşun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winterfox

Sonuna 27 yaşındayım yazmayı unutmuşun.

• olay kaldiramaman degil ciddiye alman, mute atmazsanda her kendine yapilan flame de moralin bozulur daha kotu oynarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

küfürler için mute, troller için çözüm yok.
    duo girersen troll ihtimali ciddi düşüyor. weste geçersen de emin ol golddan daha iyi maçlar oynarsın.

Hocam goldum şuan nereye atar weste geçersem tahminen
  • Tr de böyle malesef. 4 pre girsen bile o 1 kişilik kontenjana hep sorunlu eleman geliyor. Çare mute
  • Valla eden bulur derler. Forumda sürekli melih konusu açıp burayı trollersen. Oyunda da söverler. Gece gece güldürdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Vita

Valla eden bulur derler. Forumda sürekli melih konusu açıp burayı trollersen. Oyunda da söverler. Gece gece güldürdün

hislerimin tercümanı, melih uçarın baş düşmanı ^^

az bile sana(27) ahahahaha
  • o değilde melih geçen 20x 1780 çekilişi yapıyordu belki görmüşsünüzdür şansa bana çıktı bir tanesi 10k rp vardı direk barzo gibi hesaba ekledim
  • Mutela birader sende bu kadar basit.
  • quote:

o değilde melih geçen 20x 1780 çekilişi yapıyordu belki görmüşsünüzdür şansa bana çıktı bir tanesi 10k rp vardı direk barzo gibi hesaba ekledim

10x1780 degilmiydi o bende katilacakimda cok kisi var bana cikmaz diye katilmadim vay be gitti 1780 rp

• quote:

Orijinalden alıntı: Infinityy

quote:

o değilde melih geçen 20x 1780 çekilişi yapıyordu belki görmüşsünüzdür şansa bana çıktı bir tanesi 10k rp vardı direk barzo gibi hesaba ekledim

10x1780 degilmiydi o bende katilacakimda cok kisi var bana cikmaz diye katilmadim vay be gitti 1780 rp

bilmiyorum ben gördüğümde başlıkta 20x yazıyordu
  • Ingilizcen iyise tek kelime turkce konusma ingilizce yaz cogu bise demiyor anlamadigi icin diada boost yaparken cok isime yaradidi lig dia ama ben bole flame gormedidim

• Gold 27ye atar qnq

• Baska sw ye gececeksin baska caresi yok

• gecte bi bronze atsin

• bronza atar . Bronz 2

• Sokakta 10 yasinda velet gelip ana baci sovse dahi bi tarafima takmam.sana sovenler de eminim o yaslardadir.benim takim arkadaslarimda da var.
    Ne diye bu kadar takiyorsunuz anlamiyorum.mutele gec

• quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

Baska sw ye gececeksin baska caresi yok

Eski sihirdar vadisine geçilebiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.