Şimdi Ara

Logitech G29 (PS5, PS4, PS3, PC) / G920 (Xbox Series X-S, Xbox One, PC) - Ana Konu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
77
Favori
163.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafagemici

Arkadaşlar merhaba, Tüm konsol aksesuarlarına %20 ÖTV geldi, son kullanıcı olarak tabiki işin bu tarafını bilmek zorunda değilsiniz fakat en azından ortada bir kazık olmadığını bilmenizi istedim :), Şahsen glen arkadaşlara da ufak bir iskonto ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herkese iyi eğlenceler
    Mustafa Gemici
    www.ortombo.com

Fanatec ürünlerini getirmek gibi bir planınız var mı ilerisi için ?
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet kendileri ile görüştük fakat distribütörlük vermiyorlarmış sadece normal satış yapıyorlar ve fiyatları ordaki fiyatların neredeyse 2 katı olacağı için şu anda beklemedeyiz. sipariş üzerine ancak getirebiliriz. Ordaki fiyatlara taşıma+gümrük+KDV+ÖTV ve bizim karımızı koyunca fahiş fiyatlar çıkacağından Ancak sipariş üzerine getirebiliriz.
    Neden Thrustmaster T500 gibi bir ürün düşünmüyorsunuz, Tabiki Fanatech ile aynı değil fakat piyasadaki en iyi direksiyonlardan biridir ve uzun süre güvenle sorunsuz kullanabilirsiniz.
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafagemici

Merhaba, evet kendileri ile görüştük fakat distribütörlük vermiyorlarmış sadece normal satış yapıyorlar ve fiyatları ordaki fiyatların neredeyse 2 katı olacağı için şu anda beklemedeyiz. sipariş üzerine ancak getirebiliriz. Ordaki fiyatlara taşıma+gümrük+KDV+ÖTV ve bizim karımızı koyunca fahiş fiyatlar çıkacağından Ancak sipariş üzerine getirebiliriz.
    Neden Thrustmaster T500 gibi bir ürün düşünmüyorsunuz, Tabiki Fanatech ile aynı değil fakat piyasadaki en iyi direksiyonlardan biridir ve uzun süre güvenle sorunsuz kullanabilirsiniz.
    Saygılarımla

Fanatec'in direksiyonlarından çok pedallarını beğeniyorum, yoksa T300 + Pro pedal veya komple set T500 elbet düşünülebilir

şu anlık G27 ile mutluyum, emeklilik vakti gelince belki yeni bir Thrustmaster çıkar :)

Saygılar,

• ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ne zaman isterseniz yardımcı oluruz, görüşmek üzere
  • G29 aldım fakat nfs rivals oynayamıyorum. Ps4 e nasıl tanıtcaz bu aleti? Yoksa nfs desteklemiyormu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chsy C kullanıcısına yanıt
    Direksiyonun arka tarafında PS3-PS4 değişimi yapılan düğme var. Onu ps4'e getir. usb ile ps4'e bağlayınca direksiyon tam tur dönmeye başlıyor zaten. NFS destekliyor mu bilmiyorum hiç denemedim. Zaten araç içi kamera yok oyunda. O yüzden direksiyonla kullanmanın da tadı olmaz.
  • mustafagemici kullanıcısına yanıt
    Thrustmastler TX Leather Edition paketini getirmeyi düşünüyor musunuz?
    458 Italia için direksiyonu kötü diyorlardı ve 2 pedal ile geliyordu. Bu paket metal direksiyonu ve add-on olarak sattıkları pedal seti ile geliyor. İleride vites eklentisini almayı düşünenler için çok iyi paket fakat türkiyede hiç bir yerde bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cjackson

Thrustmastler TX Leather Edition paketini getirmeyi düşünüyor musunuz?
    458 Italia için direksiyonu kötü diyorlardı ve 2 pedal ile geliyordu. Bu paket metal direksiyonu ve add-on olarak sattıkları pedal seti ile geliyor. İleride vites eklentisini almayı düşünenler için çok iyi paket fakat türkiyede hiç bir yerde bulamadım.

tx'in direksiyonu evet gerçekten kötü.. 4 ay kullanıp ergonomisi ve malzeme kalitesine dayanamayıp sattım.. gidip t300 gte aldım..
  • xbox one için de kullanacağım için mecbur tx'e yönelicem. g920den iyi dedikleri için. fakat fiyat farkı yurt dışında tx leather edition ile çok az iken trde bu paketi bulmak çok zor. bi arkadaş direksiyonu leather olan ile değişip satmış yakın bir zamanda burada ama 2li pedal seti daha sonra vites alacağım zaman sıkıntı yapacağından o fırsatıda kaçırdım. mecbur g920ye yönelicem artık. trde en mantıklı seçim o gibi.
  • arkadaslar acil hepsiburada com a girin . ps4 aksesuarlarinda logitech g920 fiyatina bir bakin.gozlerime inanamadim. yoksa farki bir direksiyon mu bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Been aldim 470 liraya bakalim ne olucak. Buyuk ihtimal tl olarak carpmadilar fiyati ondan cikti bu sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antking -- 18 Kasım 2015; 23:02:10 >
  • grkn_07 G kullanıcısına yanıt
    G920 nin ps4 aksesuarlarında ne işi var
    G29 ps4 le uyumlu
    G920 xone yle uyumlu yanlış almayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bencede hata var almayin

• g290 diyor. daha önce hiç duymadığım bir model. g920 olsa neyse
  • Merhaba.uzun zamandır foruma yazmıyorum.birçok konuyu takip ediyorum.genelde aklımıza takılan her soruya cevap bulabiliyorum.bunun için teşekkür ederim.merak ettiğim bir konu G29 un direksiyon simidinin çapı kaç.g27 28 di sanırım.t500 ise 30.bu fark yüzünden bile bana t500 herzaman cazip gelmişti.kullanan arkadaşlar paylaş
  • bende aldım hepsiburada dan dün aradım sorun yok 24 üne kadar ürün yollanacak diyor ama satıştan kalkmış alet...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün şu an n11 de 1279.12 tl cardfinans ile 111 tl de indirim var.
  • G29'u Xbox One'da CronusMax ile deneyen var mı ? FB çalışıyor mu ?
  • G29 ps4 ile uyumlu. Xbox ile uyumlu olan model g920.

• quote:

Orijinalden alıntı: ygrkmklnc

G29 ps4 ile uyumlu. Xbox ile uyumlu olan model g920.

Bi bildiğim varki orada CronusMax yazmışım yoksa model farklarını biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.