Şimdi Ara

15.000 TL ye kadar öğrenci arabası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler herkese.Daha önce de benzer konu açmıştım ama kriterlerimiz değişti bu sefer.Arabadan istediklerimiz

-15.000 TL maximum fiyat
    -Yüksek olmayan kilometre
    -LPG veya Dizel
    -Parçası ucuz olsun
    -Çok aşırı eski olmasın.(97 altı)
    -Şehirlerarası kullanacağım için az yakması önemli.

Önerilerinize açığız arkadaşlar.Teşekkürler

• Peugeot 2. el modellerine bakın derim. =)
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemi biriysen palio öneririrm. Hem kullanımı rahat hemde az yakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Acemi biriysen palio öneririrm. Hem kullanımı rahat hemde az yakar.

Cok acemi degilim ehliyeti alali neredeyse 1 yil olacak.

• 2000 model güvenlik paketli clio bulabileceğin en sorunsuz araç olur. Palio falan da sorunsuzdur ama tip olarak ve de güvenlik paketi artısıyla clio daha önde olur. Polo falan hiç düşünme sanayiden çıkamazsın. Yine 2000 model civarı fiesta flair olabilir.

• hyundai accent olabilir.

• Hocam belki konumu görmüşsünüzdür ben de aynı bütçeyle şehirlerarası az yakan araç bakıyorum. Gözüme çarpan modeller 97-98 civarı opel corsa'lar. Bir de skoda felicia modeller glx 2000 model ve üstü.

Şu anda favorit kullandığımız için felicia daha ağır basıyor. Fiyat doluluk oranı olarak da gayet güzel polo motorlu hidrolik direksiyon elektrikli ısıtmalı ayna abs filan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Hocam belki konumu görmüşsünüzdür ben de aynı bütçeyle şehirlerarası az yakan araç bakıyorum. Gözüme çarpan modeller 97-98 civarı opel corsa'lar. Bir de skoda felicia modeller glx 2000 model ve üstü.

Şu anda favorit kullandığımız için felicia daha ağır basıyor. Fiyat doluluk oranı olarak da gayet güzel polo motorlu hidrolik direksiyon elektrikli ısıtmalı ayna abs filan var.

Skoda da parça sıkıntısı çekeceğimizi düşünüyoruz o yüzden arka planda.Corsa olabilir.

Renault ve diğer öneriler için teşekkürler.
  • KESİNLİKLE Renault Twingo 1.2 1999 Alize veya 2000 üstü Expression
    İçi dışı inanılmaz tatlı ve konforlu, komple açılır deri sunroof, çift hava yastığı, klima, sis farları, elektrikli direksiyon, elektrikli aynalar ve inanılmaz yakıt tüketimi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javier -- 23 Mayıs 2015; 14:27:31 >
  • Corsa konusunda sorularınızı yanıtlayabilirim 99 modelini kullanıyorum ve kesinlikle öneririm.
  • Palio tavsiye ederim hocam.
    Sorunsuzluk, parça ucuzluğu ve az yakması çok iyi.

• konuyu bende takip ediyorum arkadaşlar. max 20.000 tl ye kadar ikinci bir araç lazım bana da. ıvır zıvır işler için şehir içinde kullanılacak. tek şart otomatik vites olmalıdır.
  • Kardeşim sen en iyisi

Fiat palio,albea
    Renault clio,twingo
    Hyundai accent yumurta kasa veya admire
    Ford ka veya fiesta flair modellerine bak derim.

• Bende aynı bütçe ile araba bakıyorum 1.3 multijet palio alın bakon keyfinize 1.2 16 v da olabilir klimalı olsun ama alacak adam direk klima varmı diyor :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.