Şimdi Ara

Ford Tourneo Connect Kombi GLX 110 ps --- VW Caddy Kombi 1.9 TDI 105 ps (İkisi arasında kaldım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
21.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum. Fiyatları neredeyse aynı...

---Ford Tourneo Connect Kombi GLX---
    (110 ps) (280 nm Tork) (1-100: 12.5 sn) (Max. hız: 169)
    Motor olarak güçlü, tipi bana göre daha güzel, küçük ayrıntılarının olması çok güzel, sınıfının en iyi yol tutuşuna, frenlerine ve en geniş iç mekana sahip, parçası ve servisleri ucuz ama servislerinde pek iş yok(duyduklarıma göre, yanlış da olabilir), "stil paketini" ekleyince diğerlerinden daha özellikli oluyor. FİYATI: 37 milyar (yaklaşık)

---VW Caddy Kombi 1.9 TDI---
    (105 ps) (240 nm Tork) (1-100: 14 sn) (Max. hız: 166)
    Alman arabası olmasıyla önemli, iç mekanı daha kaliteli malzemelerden yapılmış, işçilik daha güzel,
    daha az yakıyor, parçası ve servisi çok daha pahalı. FİYATI: 38 milyar (yaklaşık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi es_toretto20 -- 24 Kasım 2006; 17:55:49 >

• arkadasım....connect__110_ps al.. ben aldım.. cok memnunum..tavsiye ederim
  • Kardeş 100 defa dedik yaw FORD CONNECT. Araştırılmış bişe. ve çevap connect oldu. yinede sen bilirsin git kedi al. secim senin.
  • ford coonect daha güzel bnce ve kaporta daha sağlam gibi geliyor bana ama binmek için alcaksan 37 milyar o arabalara bence fazla
  • FORD CONNECT
  • coonect
  • KAAAARRRRRRRDEŞŞŞŞŞŞŞ FORT CORNETTTTT TABİİİİİİKKİİİİİİ
  • connect 110 ps hem fiyat açısından hem donanım açısından caddy'nin full donanımlısı 42000YTL. Maddi durumun iyiyse caddy al.
  • motor performansı bu sınıf içinde en iyi olanı connect 110 ps
  • Aynı topiçden var...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.