Şimdi Ara

bosch way28862tr çamaşır makinesi-acilll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
13.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.. geçen gün çok sevdiğimiz henüz 6 aylık tül perdemizi çamaşır makinesine attık.. çıkarttığımızda perde paramparça olmuştu..makine yıkarken resmen parçalamış.. hiç beklemeden sinirden makineyi aynı gün elden çıkarttık.. şu an acil çamaşır makinesine ihtiyacımız var..bosch almak istiyoruz. forumdan araştırdığım kadarıyla way28862 tr modeli önerilenler arasında. bugün bulunduğumuz ilçedeki bosch servisine sorduk, üretimden kalktı dediler. Ama mayıs ayı dergisinde hala var ve kampanyada olduğu görülüyor..

Bu makine üretimden kalktı mı gerçekten. yeni satın alan arkadaş varmı.. nasıl memnun musunuz..eğer bu makine üretimden kalkmışsa 1500-2000 veya 2000-2500 tl arasında önereceğiniz başka çamaşır makinesi var mı.. acil yardımlarınızı bekliyorum..

• @amoment

Merhaba;

Ben Bosch WAY28862TR kullanıyorum. Bu model daha yeni üretildi. Bosch un en yeni modeli bu. Üretimden kalkan modeller WAY24840TR ve WAY24841TR.

Makineden çok memnunum. Yıkaması durulaması sessizliği ile çok iyi bir makine. Almanya üretimi çok iyi bir cihaz.

Sormak istedikleriniz olursa buyurun sorun cevaplayayım.
  • Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İlçede yaşıyoruz servis başlangıçta burada o modeller gitmediği için getirmiyoruz dedi sonra bilgisayardan bişeylere bakıp üretimden kalkmış zaten dedi.sanırım sipariş vermek istemediği için öyle davrandı. Internette sadece gomgom isimli sitede var görünüyor. Güvenilir bir site mi bilmiyorum. Emin olamadığımız için sipariş veremedik
    Size sormak istediğim waw28560tr de önerildi ve aralarında bin lira fark var sizce way28862 değer mi bu farka?? Sanırım waw da sadece idos ve otomatik program özelliği yok
  • amoment A kullanıcısına yanıt
    Değmez idos da gereksiz bir özellik. 28560tr yeterli hatta wat24480 bile yeter bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 24 Mayıs 2015; 19:28:15 >
  • Bugün başka servislere de sordum way28862tr stokta bitmiş hiç bir yerde yok. Sadece gomgom isimli sitede var görünüyor. Eğer güvenlidir derseniz sipariş vermeyi düşünüyorum.

Bunun dışında waw28560tr ile way24841 tr arasında öneriniz ne olur?? Way24841 hala birçok yerde mevcut. Ne alacağıma karar veremedim bi türlü.. Çamaşırlar da birikti
  • quote:

Orijinalden alıntı: amoment

Bugün başka servislere de sordum way28862tr stokta bitmiş hiç bir yerde yok. Sadece gomgom isimli sitede var görünüyor. Eğer güvenlidir derseniz sipariş vermeyi düşünüyorum.

Bunun dışında waw28560tr ile way24841 tr arasında öneriniz ne olur?? Way24841 hala birçok yerde mevcut. Ne alacağıma karar veremedim bi türlü.. Çamaşırlar da birikti
    way28862tr en iyi çamaşır mak vazgeçme çok iyi makina wty88860 tr en iyi kurutma
  • midicie80 kullanıcısına yanıt
    Ben vazgeçmiyorum da heryerde tükenmiş stoklarda yok. Gomgom isimli sitede de bitmiş. sanırım haziranda gelecek o zamana kadar bekleyemezsem way24841 i alacam sanırım onun da fiyatı 3000 küsüre yaklaşıyor. Bu parayı vereceksem bari 28862 yi almak için bekleyeyim diyorum kararsızım
  • quote:

Ben vazgeçmiyorum da heryerde tükenmiş stoklarda yok. Gomgom isimli sitede de bitmiş. sanırım haziranda gelecek o zamana kadar bekleyemezsem way24841 i alacam sanırım onun da fiyatı 3000 küsüre yaklaşıyor. Bu parayı vereceksem bari 28862 yi almak için bekleyeyim diyorum kararsızım

Zam geleceği için Mayıs ayı içerisinde çoğu ürün siparişi yazılamadı .

Ben senin yerinde olsam WAW28560 ı alırdım Alman istiyorsan ama , illa I DOS olacak diyorsan WAT28680 seçeneğinde var, WAW28560 ile aynı fiyata . Türkiye üretimli ama fırçasız motorlu Eco Silence Drive var ve 10 yıl motor garantili .
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaLLkHaN1905

quote:

Zam geleceği için Mayıs ayı içerisinde çoğu ürün siparişi yazılamadı .

Ben senin yerinde olsam WAW28560 ı alırdım Alman istiyorsan ama , illa I DOS olacak diyorsan WAT28680 seçeneğinde var, WAW28560 ile aynı fiyata . Türkiye üretimli ama fırçasız motorlu Eco Silence Drive var ve 10 yıl motor garantili .

Ewt 28862 temmuzda gelecekmiş. O zamana kadar bekleyemem zaten.
    Waw28560 ı düşündüm ama ıdos olsun istiyorum peki siz way24841 i fiyatından dolayı mı önermediniz

Merhaba;

Biraz geç cevap veriyorum kusura bakmayın.

WAY28862TR yi bekleyebilirseniz bekleyin derim. Şu ana kadar kullandığım Bosch WAS28762TR, WAS28763TR, WAY28760TR, WAY24840TR den yazılım, Aqua Sensor ve sessizlik açısından çok daha başarılı makine.

Sormak istediğiniz sorular olursa çekinmeyin sorun
    Teşekkür ederim.. O modeli bekleyemeyeceğim malesef.. Bu nedenle dün n11 den way24841 siparişi verdim fakat beni mağdur ettiler..
    Siparişi verdikten bir müddet sonra mail attılar, ürün stokta yokmuş ücretinizi 2-4 iş günü içinde iade edeceğiz diye.. Sırf bunun için kart limitimi arttırmıştım.. şimdi onun iadesini bekliyorum ayrıca taksitle satın aldığım için ücret de banka tarafından taksitle iade edilecekmiş
    Ben de müşteri hizmetlerini aradım madem stokta yok niçin stokta var şeklinde insanları yanıltıyorsunuz ben 4 gün ücret iadesini mi bekleyeceğim stokta yoktuysa siparişi almasaydınız dedim.. Müşteri hizmetlerindeki şahıs siz stokta var yazmasına bakmasaydınız öncesinden bizi arasaydınız diyerek üste çıkmaya çalıştı..Ben isminize reklamınıza güvendim dedim.. neyse işte velhasıl şimdi de para iadesi bekliyorum.. parayı karttan çekmeye gelince aynı gün alıyorlar ücret iadesinde bekletiyorlar böyle mağduriyet yaşatılmaz..daha sonra internetten baktığımda bi çok kişinin aynı dertten muzdarip olduğunu gördüm..

Evet firmalar böyle alçaklık yapabiliyorlar. Satın alıyorsunuz stokta var diye sonra böyle stokta olmadığına dair geri dönüş yapıyorlar. Ayrıca sizi yanıltıp daha sonra telefon ettiğinizde stokta var yazmasına bakmasaydınız arasaydınız demeleri tam bir terbiyesizlik

Şimdi kart limitinizde düştü aylık olarak taksitler geri yüklendikçe artacak limitiniz. Şuan makine alacaksanız WAW28560TR alın madem bekleyemeyeceksiniz.

Birde hangi modeli alırsanız alın +4 yıl ek garanti yapmayı unutmayın.

Aklınızdan şuan hangi model geçiyor.
    28862nin selefi olduğu için yine 24841i düşünüyorum başka yerlere bakacağım.. yoksa artık ıdos tan vazgeçip 28560 alırım.. tabi limitim olursa..9 ay taksit yapmıştım ücretin taksitle iade edilmesi tam bir saçmalık benim elime ürün geçmedi ki paramı niçin taksitle geri alayım??

Ek garanti aklımda..Önerilerininz ve yardımlarınız için teşekkür ederim
    I-Dos olarak düşünürseniz WAY24841TR nin Siemens muadili WM12Y841TR de düşünebilirsiniz. Tasarım dışında farkı yok.

WAY28862TR nin Siemens muadilinide araştırın belki vardır piyasada aynı makineler. Model kodu WM14Y862TR.

Hangi makineyi alırsanız alın şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felice Forte -- 31 Mayıs 2015; 18:40:34 >
  • quote:

28862nin selefi olduğu için yine 24841i düşünüyorum başka yerlere bakacağım.. yoksa artık ıdos tan vazgeçip 28560 alırım.. tabi limitim olursa..9 ay taksit yapmıştım ücretin taksitle iade edilmesi tam bir saçmalık benim elime ürün geçmedi ki paramı niçin taksitle geri alayım??

Ek garanti aklımda..Önerilerininz ve yardımlarınız için teşekkür ederim

WAY28862TR 24841 den tambur tasarımı ve devir dışında farkı yok.İkiside 65 lt kazan,alman üretimi,programları ayni gibi çok önemli değil bunlar.24841 alabilirsin
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim Siemens WM14Y862 yi aldık..bu hafta içi gelecek inşallah..para iadesi hala yapılmadı mecburen limiti yine arttırdık.. Bosch un istediğimiz modelleri hiç bir yerde yoktu 28560 tr de Haziran sonu gelecekti Felice forte hocamın yardımlarıyla Siemens aldık. Aslında Bosch 28862 nin Siemens teki muadili nedir diye araştıracaktım fakat yorulmuştum artık neyse ki Felice forte hocam yardımcı oldu. Sağolun inşallah memnun kalırız
    Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

Hayırlı olsun güle güle kullanın
    Merhaba sanırım bende Bosch marka alacağım forumda çoğu kişinin ortak tavsiyesi WAW28560TR modeli n11 de 1877 TL maximum 211 TL gibi daha uyguna alınabilecek.
    Fakat bosch için WAW,WAT,WAY,WAQ gibi modeller var bunların açılımlarını tam bilmiyorum sizce hangi bosch modelini seçmeliyim.?
  • Ben Siemens i aldım ertesi gün Bosch way 28862 nin stoklara geldiğini öğrendim. Şans ve nasip işte..
    Cloves ben anlamam ama bana önerilenler Arasında waw28560 tr çok oldu. Forumda da bu model Fazlasıyla öneriliyor ben idos istediğim için way28862 ye yöneldim eğer bütçeniz varsa bu modeli alabilirsiniz yoksa ve idos sizin için önemli değilse waw28560 alabilirsiniz Forumda waw ve way serileri öneriliyor. naçizane tavsiyem internetten alışveriş yapmadan evvel arayıp stok durumu teyit ettirmenizdir. Stok var yazısına güvenmeyin
  • cloves C kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

WAW ve WAY serisi Almanya dan ithal. WAY serisi daha iyi en üst segment. WAY28862TR I-Dos öneririm.

WAT ve WAQ serisi Türkiye üretimli.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.