Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: erdm0216
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
9.385
Cevap
221
Favori
1.004.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: otomobil alemi

Fiyatın 100 bin üstüne çıkması kötü olmuş.Rakibi Kuga ve Tigu zaten En Fulleri 100 k.Kugada Turbo ve 4x4. Bu arabanın 113 bin ile gelmesi yanlış bencede.
    En fazla 100k olması lazımdı. Haydi onu bıraktım 1.6 gdı otomatik ne ara 94 bin liraya cıktı ? Millet Aynı Fiyata QQ alır .Çünkü Daha az yakıyor ve Dizel.Devir ekonomi devri bunu Dün Yeni Kia Ceedin lansmanında bile Kıa Genel müdürü Yeni spoda dizel+dct olucak diyor ama bunlar getirmiyo.Hem dizel +dct getirmiyor birde 113 bin istiyor.
    Fiyatlandırma sistemi çok ama çok yanlış olmuş bi fiyatlarla piyasada zor yer edinir.

ya cidden ne düşünmüş olabilirler.
    kuga titanum cam tavan 91'e falan alınır. bu araçtan 10 cm daha uzun 5 cm falan daha yüksek. malzeme kalitesi daha iyi. 4*4 sistemi büyük ihtimal daha iyi yakıtı aynı.

qq 1.2 bundan çok daha az yakıyor fiyatı daha düşük üstüne 2. elde buna fark atar.

120'ye falan x-trail var dizel 7 kişilik.

nasıl satabileceklerini düşünüyorlar halen çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 1 Eylül 2015; 20:02:01 >

• Ölü doğdu lafınıda sevmem ama hakikatten bu nedir yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gibi birçoğunuzda da bu fiyatlar ciddi bir hayal kırıklığı oldu sanırım.Yeni bir araç olduğu için ilk başta hevesle alınır satılır ama hedef gösterdikleri 5 bin adet kesinlikle hayal olur. Benzinli bir araca 100k civarı para vermek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum. Ama arkadaşların bahsettiği ''ölü doğdu'' benzetmesi cuk oturdu tuscon'a.

Merak ettiğim konu ise güncel ix35 kasa üretilmeye devam edecek mi?? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Tuscon'un çıkması, ix35 fiyatlarında bir indirime yol açar mı ??
    Teşekkürler.

• Hyundai 2 senelik zam yapmış yahu bu modelle. Iyi bari daha tuscon satarken zam filan dusunmezler

• Bu fiyatlardan sonra kugayı açtım beğenmek için çok zorluyorum kendimi ama bu ne abi böyle tip mi olur beğeniriz fiyatı pahalı ucuz olur tipi kayık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

fiyatlara bakarak şunu söyleyebilirim bırak 5000'i 500 tane satamaz.

kuga ve qq çok daha mantıklı seçimler.

hatta kazık dediğimiz cr-v bile daha mantıklı be.

Bir iki gün önce fikir beyan etmiştik hatırlarsınız. İnanın benim satamaz dediğim rakamlardan bile pahalı geldi. Hiç ama hiç bir mantığı yok bu aracı almanın. 85 bine atmosferik benzinli otomatik 10litre fabrika verisi olan (sittinsene tutturamaz o veriyi) bide gitmeyen 4x2 araba. Bir Hyundai sahibi olarak bol satışlar,hayırlı işler diliyorum ve gidiyorum...
  • 1.2 QQ CVT akar gider yıl sonunda 160 HP'lik benzinli de gelecek zaten QQ'a.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyrant1907

Bu fiyatlardan sonra kugayı açtım beğenmek için çok zorluyorum kendimi ama bu ne abi böyle tip mi olur beğeniriz fiyatı pahalı ucuz olur tipi kayık

gerçek hayatta o kadar kötü değil be hocam, ha bende tipine aşık değilim o ayrı
  • lazkopat08 L kullanıcısına yanıt
    ix35 üretimi bitti. şimdi ellerinde kalanları satacaklar muhtemelen daha uygun fiyatlara.
  • Alternatifler neler sizce arkadaşlar mesela kadjar nasıl? Test edenler yorum yaparsa memnun olurum

• Farklı araç grupları ama ben çok beklediğim ve beğendiğim bu aracı 114 bine alacağıma insignia ya da superb düşünmeye başladım...
  • quote:

Alternatifler neler sizce arkadaşlar mesela kadjar nasıl? Test edenler yorum yaparsa memnun olurum

kadjar için bir 6 ay beklemek lazım. ben test ettiğimde ciddi işçilik kusurları ve trim sesi vardı. a sütunundan trim sesi gelen 0 araç, biraz beklenmeden alınmaz.

qq ilk çıkanlar sorunluydu yenilerde çoğunu çözdüler diye biliyorum ama halen tam güvenemiyourm artı sürüş hissi iyi değil.

fiat 500x düşünülebilinir.

benim kuga düşünülür ama yakıt sorunsa çı-ok km yapılıyorsa tavsiye etmem, şehir içi 10-12.5 arası. onun dışında cidden iyi araçtır. alacaksanız titanium cam tavan+ cyclone ya da android bir navi ile alın f/p aracı bu versiyon oluyor. ben trend x aldım hafif pişmanım.

mokka iyi araçtır, yakıt önemli ise olabilir.

xv gene iyi bir araç ama biraz ufak kalıyor.

tiguan bekleyin diyeceğim fiyat ne olur allah bilir. cx-3'ü falan geçin zaten. fiyatı saçmalık.

• quote:

quote:

Alternatifler neler sizce arkadaşlar mesela kadjar nasıl? Test edenler yorum yaparsa memnun olurum

kadjar için bir 6 ay beklemek lazım. ben test ettiğimde ciddi işçilik kusurları ve trim sesi vardı. a sütunundan trim sesi gelen 0 araç, biraz beklenmeden alınmaz.

qq ilk çıkanlar sorunluydu yenilerde çoğunu çözdüler diye biliyorum ama halen tam güvenemiyourm artı sürüş hissi iyi değil.

fiat 500x düşünülebilinir.

benim kuga düşünülür ama yakıt sorunsa çı-ok km yapılıyorsa tavsiye etmem, şehir içi 10-12.5 arası. onun dışında cidden iyi araçtır. alacaksanız titanium cam tavan+ cyclone ya da android bir navi ile alın f/p aracı bu versiyon oluyor. ben trend x aldım hafif pişmanım.

mokka iyi araçtır, yakıt önemli ise olabilir.

xv gene iyi bir araç ama biraz ufak kalıyor.

tiguan bekleyin diyeceğim fiyat ne olur allah bilir. cx-3'ü falan geçin zaten. fiyatı saçmalık.

Honda CRV desen o da 150 bin, mecburen yeni tiguan ve X1'i beklicez artık..

• quote:

quote:

Bu fiyatlardan sonra kugayı açtım beğenmek için çok zorluyorum kendimi ama bu ne abi böyle tip mi olur beğeniriz fiyatı pahalı ucuz olur tipi kayık

Gerçekte de kötü. Hele ki dönem rengi beyaz olan, facia. Aksine de eski kasası çok hoşuma giderdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

quote:

Gerçekte de kötü. Hele ki dönem rengi beyaz olan, facia. Aksine de eski kasası çok hoşuma giderdi.

hehe bende siyah aldım zaten

kuga'ya koyu renkler iyi gidiyor.

• o nasıl fiyattır yahu konuyu favorilerden çıkarma vakti gelmiştir alacak olanlara hayırlı olsun ben qq iye doğru kaçarım

• 1.6 T-GDI ELITE PLUS DCT 4X4 RED PACK

red pack ne ola ki ?
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Pardon...

Çamı devirmişiz.
  • Araç suan segmentinin en iyi tasarımına sahip. Hatta yapılan testlerde yalıtım ve yol tutuşununda segmentinin en iyisi olduğu söyleniyor. Bu arada kalite bakımından Kuga bu araçtan iyi değil. Kalite bakimindan segmentinde başları çeker bence. Ama fiyat cidden pahalı. Bu fiyati gören Vw ise Tiguan i bizim neyimiz eksik diyip fiyatını sisirecek, olan biz tüketiciye olacak. Sanırım insanlar Yeni Tiguan i da görmek isteyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Araç suan segmentinin en iyi tasarımına sahip. Hatta yapılan testlerde yalıtım ve yol tutuşununda segmentinin en iyisi olduğu söyleniyor. Bu arada kalite bakımından Kuga bu araçtan iyi değil. Kalite bakimindan segmentinde başları çeker bence. Ama fiyat cidden pahalı. Bu fiyati gören Vw ise Tiguan i bizim neyimiz eksik diyip fiyatını sisirecek, olan biz tüketiciye olacak. Sanırım insanlar Yeni Tiguan i da görmek isteyecekler.

Hehe yahu malzeme kalitesi ve surus konusunda segmentinin en iyisi su anda kuga zaten. Neyse gelsin inceleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 1 Eylül 2015; 22:52:38 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.