Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.384
Cevap
220
Favori
1.003.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmadığını genel merkezden de söylediler, ben de bunu çözün dedim ama bununla ilgili şikayet bildiren yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kılıç.kaya

Olmadığını genel merkezden de söylediler, ben de bunu çözün dedim ama bununla ilgili şikayet bildiren yok sanırım.

elit plus da ortadaki yol bilgisayarında 4 mod var...ne kadar km daha gidebileceğinizi gösteren ekran, trip a, trip b, bir de digital hız göstergesi....buradan sabitlenen hız görülebiliyor....ama bu ekran sadece elite plus tamı bilmiyorum...normalde plus taki farklar arasında böyle bir şey yazmıyor...sizde yoksa demek ki bu da fark olarak geliyor...mesela en çok kullandığım autohold özelliği de plus taki farklar arasında yazılmamıştı...o da elite de yok galiba...arabada hoşuma giden ve en faydalı özelliklerden biri autohold...belki kitapçıklarda yazmayan başka farklar da vardır.
  • dalio D kullanıcısına yanıt
    Autohold düz zeminde trafik ışığında da dururken kendiliğinden devreye giriyor mu? Çalışma prensibi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xuye kullanıcısına yanıt
    Frene sert basip bırakınca her yerde devreye giriyor.

• Benim aracim elit bende dijital hiz gostergesi var 4 modun hepsi lastik basinc sensoru ekrani filan var

• quote:

Orijinalden alıntı: dalio

quote:

Orijinalden alıntı: kılıç.kaya

elit plus da ortadaki yol bilgisayarında 4 mod var...ne kadar km daha gidebileceğinizi gösteren ekran, trip a, trip b, bir de digital hız göstergesi....buradan sabitlenen hız görülebiliyor....ama bu ekran sadece elite plus tamı bilmiyorum...normalde plus taki farklar arasında böyle bir şey yazmıyor...sizde yoksa demek ki bu da fark olarak geliyor...mesela en çok kullandığım autohold özelliği de plus taki farklar arasında yazılmamıştı...o da elite de yok galiba...arabada hoşuma giden ve en faydalı özelliklerden biri autohold...belki kitapçıklarda yazmayan başka farklar da vardır.

bu durumu bir fotoğrafla buraya yüklemeniz mümkün mü acaba?

• Dostlar bende test yaptıktan sonra satış ve servisten aldığım bir iki cevabı sizlerden teyit etmek isterim.

1- Aracı çalıştırırken ve kapatıldığındaki açılış/kapanış sesi kapatılamıyor mu gerçekten?
    2- Navigasyonun diğer Hyundailer gibi değil sadece serviste USB üzerinden güncellenebildiği söylendi.
    3- Araçtan çıktıktan sonra açık unutulan Cam'ların anahtar üzerinden kapatılamadığı bilgisi verildi.

Bu bilgiler doğru mudur?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alien2000a -- 31 Ocak 2016; 1:31:19 >
  • dalio D kullanıcısına yanıt
    O ekran Elite donanımda var. Şu auto hold olayını tam anlamadım. Yokuş kalkış destek sisteminden farkı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: alien2000a

Dostlar bende test yaptıktan sonra satış ve servisten aldığım bir iki cevabı sizlerden teyit etmek isterim.

1- Aracı çalıştırırken ve kapatıldığındaki açılış/kapanış sesi kapatılamıyor mu gerçekten?
    2- Navigasyonun diğer Hyundailer gibi değil sadece serviste USB üzerinden güncellenebildiği söylendi.
    3- Araçtan çıktıktan sonra açık unutulan Cam'ların anahtar üzerinden kapatılamadığı bilgisi verildi.

Bu bilgiler doğru mudur?

Teşekkürler.

Merhaba,

1. Ayar menüsünde karsilama mesaji secenegi var o iptal olunca müzik gidiyor sanirim ama kontağı kapatinca olan ses de gidiyor mu bilmiyorum. Deneyip yazarim.
    2. Navigasyon simdilik serviste güncelleniyor ama usb uzerinden guncellenebilecektir diye düşünüyorum.
    3. Camlar kapatilamiyor evet, zaten şoför cami haricindeki camlar tek dokunuşla acilip kapatilamiyor.

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    Hocam yokus kalkis destegi ayaginizi frenden cekince 2s freni basili tutuyor. Autohold ise siz gaza basana kadar arabayi tutuyor.

• skd S kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler

• Rica ederim,
    Denedim karsilama sesini, kapatinca hem acilista hem kapanista melodi calmiyor.

• skd S kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim buna. Buradaki kullanıcıların bilgisi olmasa Araba firmalarında çalışanlardan hiç doğru düzgün bilgi alamayacağız. Tekrar teşekkürler.

• Bende tucson elit 4*4 le aranıza katıldım. henüz 350 km oldu. Forumu baştan sona inceledim. Açılış müzik sesi ve hız sınır sesini kapatmak istiyordum. Açılış sesini kapattım sayenizde Teşekkürler
  • Merhaba uzun pazarlıklar sonucu Tucson 1.6 GDI ELITE OTM. (BENZİNLİ) beyaz aldık:)
    Araba yı hafta içinde teslim edecekler.
    Size sormak istediğim birkaç şey var?
    Aldığım yer yan basamaklara 1100 tl istedi net te baktım 250 tl den başlıyoo 700 tl ye kadar değişiyor.
    Bu basamakları dışardan alsak ne olur çokmu kalitesiz acaba bu dışardakiler.
    Son sorum ise bayinin alt katında Meguiars var komple boya koruma cam koruma motor koruma 1250 tl diyor sizce değermi?
  • rahmadinov kullanıcısına yanıt
    Boya korumayı bilemem ama motor koruma cam koruma hikaye, özellikle motor koruma zararlı bile deniyor motora sıkılan kimyasal uzun dönemde motorun ısısı ve dış etkenlerle özelliğini yitiriyor,motorun plastik kısımları ve bağlantı noktalarında zamanla sertleşme oluyor oksidasyon artıyor,hiç bir üretici el kitabında ne motor koruma ne boya koruma dan söz ediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alien2000a

Dostlar bende test yaptıktan sonra satış ve servisten aldığım bir iki cevabı sizlerden teyit etmek isterim.

Bu bilgiler doğru mudur?

Teşekkürler.

iyi gunler,

1. Ses LCD menudeki ayarladan kapatiliyor.
    2. Navigasyonu USB ile bilgisayara naviextras kurularka guncelliyebiliyormussunuz. Facebook grubunda yapanlar zamaninda anlatmisti.
    3. Evet camlar kumandadan kapanmiyor maalesef
  • Baska bir 4x4 videosu. Facebook gurubunda paylaislmis.

https://www.youtube.com/watch?v=qftOVLEt710&app=desktop
  • fuatft F kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler :)
  • 2016 modellerin zamlı fiyat listesi yayınlanmış:

Tucson 1.6 GDI STYLE (BENZİNLİ) 81.700 TL
    Tucson 1.6 T-GDI ELITE (BENZİNLİ) 98.500 TL
    Tucson 1.6 T-GDI ELITE 4X4 DCT (BENZİNLİ) 109.500 TL
    Tucson 1.6 T-GDI ELITE PLUS 4X4 DCT (BENZİNLİ) 118.500 TL
    Tucson 1.6 T-GDI ELITE PLUS 4X4 DCT RED PACK (BENZİNLİ)118.500 TL
    Tucson 2.0 CRDi EXECUTIVE 4X4 OTM. (DİZEL) 176.000 TL
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.