Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.388
Cevap
221
Favori
1.004.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah, güzel araba bayide inceledim nasip.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • közü ateşlendirmek olacak ama, yakıt durumu nasıl gidiyor. dct kullanan bir kac kişi 10-10.2 demişti. cok yogun olmayan zaman zaman yogunlasan standart bit trafik akışında , şehir içi.
    birde gdi kullanan arkadaslarımız yakıt durumunu paylaşırsa sevinirim.

aracı biliyorum , kapasitesini yapabileceklerini , maddiyatinı vs vs. yukarıdaki soru, bu aracı almak veya almamak için bence kriter degildir olmamalıdır da, ben merak ettigim için soruyorum. ilgilenirseniz sevinirim.

kazasız dertsiz surusler..
    herkese selamlar..
  • korayu K kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım alacaksan tereddüt etme al. Olumsuz mesaj yazan arkadaşlar sadece farazi, kulaktan dolma konuşuyorlar. 2 aydır kullanıyorum en ufak mekanik bir sorun yaşamadım. Ankarada kar yağışı var yollar kapalı ben iş yerime dağ tepe bayır geldim hemde 4x4 kilitli bir şekilde hiç öyle bir arıza ile karşılaşmadım. Dediğim gibi mevzu ezbere konuşma mevzusu.

Ankarada tucson kullanıpta bu sorunla karşılaşan arkadaşlarıda görmek isterim. Ya da bir gün buluşup bu olayı ele alıp ne şartlarda bu arıza verdiğini görmek.
  • Merhaba, kapora vererek 1.6 gdi style plus donanımlı beyaz tucson ile aranıza katılmak üzereyim. Fiyat olarak 85000 liraya anlaştık. Bir şey danışmak istiyorum ön park sensörü taktırabilirmiyiz bu araca? Ekstra olarak neler önerebilirsiniz? Bu arada bej renkli döşeme istedik ama umarım leke tutmaz çünkü 3 yaşında çocuk olacak arabada :D
  • Zygoma kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
    Ön park sensörünü dışarıdan taktırabilirsin ama araçtan bağımsız olur. ekranda görsel bişey vermez. Açık renk seçimi biraz ters olmuş ama zevk meselesi tabi. Showroomda vardı birtane bej inip binenlerden dolayı köşeleri kararmıştı. Ben tercihimi siyahtan yana kullandım. Zaten kum beyazı renge bej güzel gidiyordu ama işte sırf bu yüzden vazgeçtim :) önceki aracımda döşemeler gri idi ama koltuklar koyu gri olmuştu ;)
  • Zygoma kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, 132'lik alıp da yorumlarını ekleyen hiç olmamıştı sanırım, teslim alır almaz ilk izlenimlerinizi bekliyoruz. Özellikle çekiş, performans, motor sesi gibi konularda ix-35'le nasıl diye.
  • kemal020 K kullanıcısına yanıt
    Şu anda kullandığım araç 2013 civic elegance eco modeli. Kullanmaya başlayınca yorumlarımı paylaşırım. Ama umarım civicten daha verimli olur benim için (her açıdan) .
  • Şuana kadar 4 aracım oldu, bir tanesinin içi siyahtı. Şahsen siyah renk iç döşeme kesinlikle almam. Cam tavan altında bir de açık ton araç içi, içeriyi çok ferah gösteriyor. 3 yıldır içi bej olan araç kullanıyorum, koltuk kenarını 3 kez sildim. Islah mendil ile bir dakikalık silme süresi var.
  • vorcan V kullanıcısına yanıt
    turbo manuel arcım tamamı şehir içi 12.7 ortalamayla başladım son 200 km de 10.9 düştü şuan ortalama hız 23 km. daha aşağı düşermi sadece yakıt düşünülerek araç kullanılırsa rahatlıkla 10 civarı olur.
  • Ben de GDi Elite için anlaştım. Yalnız aracın üzerindeki 17 inç jant ve lastikleri değiştirmek istiyorum. Aracın görselliğini baltalıyor bence. T-GDi'daki 19'luk asimetrik jantları da hiç beğenmedim. Aşağıdakine benzer 18 inç bir takım bulabilir miyim acaba?

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    zaten 19 bulamazsın. ben kışlıklar için ayrıca jant alayım dedim onlarca yer gezdim aracımız için 19 inç jant yok. 17 ve 18 rahat bulursun
  • 2.el bakan arkadaşlar malum sitede bi sürü elit paket araca elit plus yazilmiş alenen dolandiricilik söylesen aa kategoriyi yanliş girmişiz derler. Farlardan ve el freninden farki anlayabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snooker_16 S kullanıcısına yanıt
    arabanın sıfırı 104 bin lira adam 5 bindeki arabaya 110 bin istiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursathanunal

arabanın sıfırı 104 bin lira adam 5 bindeki arabaya 110 bin istiyor :)

Aynen bursadaki araci söylüyosunuz sanirim, aciklamaya uzun uzun elit plus ozelliklerini yazmis elektronik fark freni yazmis fotolarda keser sapi gibi el freni var

• Carsever kullanıcısına yanıt
    ben sıze katılmıyorum eşimde i30 bende BMW var her ıkısı de aynı sanzuman bırı zf bırı dct mantık olarak aynı sanjuman bunlar..ben ne BMW de ne de i 30 da bu sorunu yasamadım gecen karlı havada yaklaşık 10 dk yokuşu çıkmak ıcın i30 la zorladığım halde oyle bır hata almadım
  • Son gunlerde Elit yada eli Plus ötme fiyat alan varmı?

• Led ve biled far arasinda nasil bir fark var bilen biri anlatabilirmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeoN0606

ben sıze katılmıyorum eşimde i30 bende BMW var her ıkısı de aynı sanzuman bırı zf bırı dct mantık olarak aynı sanjuman bunlar..ben ne BMW de ne de i 30 da bu sorunu yasamadım gecen karlı havada yaklaşık 10 dk yokuşu çıkmak ıcın i30 la zorladığım halde oyle bır hata almadım

Zf ve dct neresi aynı hocam?? Zf tam otomatik Tork Konvertörlü, DCT Çift Debriyajlı Otomatik (Otomatikleştirilmiş Manuel Şanzıman).

• quote:

Karda 10 dk patinaj çektiniz ve ısınma uyarısı vermedi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

Karda 10 dk patinaj çektiniz ve ısınma uyarısı vermedi mi

Otomatikte kullanırsanız şanzıman ısınır ama düz viteste kullanırsanız ısınmaz. Kusura bakmasın kimse ama araba patinaja düştüğünde aracını otomatik kullanmaya devam eden kişi araba kullanmayı bilmiyordur, eşşeğe binsin o kişi. Düz vites aracınız karda patinaj yaptığında şanzıman ısınıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.