Şimdi Ara

nerften sonra zed hala alinabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1240 Rp var mid karakterim sadece bi tane var zed almayi dusunuyorum daha once freelerdeyken oynamisligim var yabanci degilim sizde alinabilirmi o ultinin golgesine 1 saniye sonra donmesi sikinti yaratiyormu ozellikle zed kullanan arkadaslarim yardimlarini esirgemesse memnun olurum

Edit. imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 21 Mayıs 2015; 19:56:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 saate oyun biter qnq ne gölgesi

Edit:madem duzelttin bende editleyeyim tabii ki hâlâ alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jynxmonroe -- 21 Mayıs 2015; 19:57:14 >
  • alınır
  • yaratıyor kanka ozellikle boyle anlık isler yapman gerektigi zaman apısıp kalıyosun caktırmadan vurmuslar baya
  • Baktım mağazadan kalkmamış, bir bug yüzünden de kilitlenmemiş. Yani alınabilir

• Dive yapmak bir nebze zorlaştı ama bilmiyorum beni fazla etkilemedi

• Az canlı ama 3 tane tankın arasında duran adc-apc lere ulti atıp w atıp hemen ulti gölgesine geri dönerdim. Ulti gölgesi+w ile e q yapınca az canlı adam ölürdü ama ultiyle adama gidip w aıtıp hemen geri dönmek için 1 sn beklemen gerekiyor bu sırada maokai üzerine uçuyor gragas üzerine uçuyor o hareket en sevdiğim şeydi ve artık yapılmıyor. Buna rağmen hala güçlü. Alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andorid -- 21 Mayıs 2015; 21:19:39 >
  • Fazla etkisi olmamış gibi gözüksede çok ağır koymuşlar, dive bi nebze değil hiç atılmıyor flashın yoksa hele late de o 1 saniye o kadar etki ediyor ki adc gibi pozisyon alman gerekiyor
  • Alınabilir. Sıkıntı yok ultisinin bekleme süresi sıkıntı yaratsada, oynanmaz değil. Al oyna keyifli bi' hero.
  • Midde earlyde dive yapmayı zorlaştırıyor onun dışında sıkıntısını çekmezsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne nerfü

• Eskisi iyiydi ama bence al sıkıntı yok.
  • hasarında felan değişme olmadı ama karşıda ahri olduğunda büyük sıkıntı ultini iyi kullanman gerek, eskisine alışan birine o süre çok uzun geliyor. böyle mal gibi kalabiliyorsun. Yeni oynuyorsan zedi farketmeyebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.