Şimdi Ara

M8 mi ? Sony Xperia Z2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar merhaba cihaz alma arefesindeyim. kardesim HTC ONE M7 var ve acayip derecede stabilite. Z2 ise sony kalitesi tartismasiz. Ne güzel tam z2'de karar kildim derken kardesim M8 bakonu al dedi :9 daha hizli stabilite fln dedi.

Ama M8 2 gb ram Z2 3GB ram.

Tamam 2Gb yeterli ama 3GB daha uzun omurlu olmaz mi ? ve en öenmlisi toz ve suya karsi dayanikli..

Kafam karisti.

LÜTFEN HER IKI CIHAZI KULLANANLAR YORUM YPARSA ÖNCELIKLI OLARAK DAHA IYI OLUR.

• M8 daha hoş gibi gözüküyor Z2'ye göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z2
  • Z2 eskidi sanki M8 olurdu tercihim. =)
  • Z2 kamera ve batarya olarakta iyi zaten ikiside stabil,htc ile sony arayuzleri ens sorunsuz arayuzler

• z3 al goldda 1800 lerde

• Arkadaşlar 2.el almayı planlıyorum. Sony sıcak bakmamin nedeni 3gb RAM suya ve toza dayanıklı. Diceksiniz ki tel suya mi sokulur. Ama yazin deniz veya havuza gittiğimde Resm olayı olur diyorum her ne kadar yuzme bilmesemde. İnsan evladı iste olsun istiyor. Z2'de yeni sürümü begenmeyenler mevcut keza ayni şekilde m8'de de bazı sıkıntılar olduğu aşikar. Yoksa g3 mu Baksan diyorum veyahut gidip huawei p7 mi alsam diyorum :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Z2 eskidi sanki M8 olurdu tercihim. =)

Z2 nasıl eskidi kardesim ? İşlemci RAM hangisi daha iyi ? Neye dayanarak eski diyorsun ? Çıkış tarihine bakarak mi ,m

• Z2 iyi bir tercih olur.

• Z2 derim.3 gb ram su geçirmezlik güçlü batarya heryönden tatmin edici..

• z2'deki aşırı ısınma sorunları doğrumu peki
  • Bende Z2'den yana gönlüm ama şişme sorunları ve ısınma sorunları varmış.

M8 ise arayüz çok stabil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: softwareci.com

Arkadaşlar 2.el almayı planlıyorum. Sony sıcak bakmamin nedeni 3gb RAM suya ve toza dayanıklı. Diceksiniz ki tel suya mi sokulur. Ama yazin deniz veya havuza gittiğimde Resm olayı olur diyorum her ne kadar yuzme bilmesemde. İnsan evladı iste olsun istiyor. Z2'de yeni sürümü begenmeyenler mevcut keza ayni şekilde m8'de de bazı sıkıntılar olduğu aşikar. Yoksa g3 mu Baksan diyorum veyahut gidip huawei p7 mi alsam diyorum :/

Hocam su geçirmezlik deniz suyunda geçerli değil sanırım. Sadece havuz falan. Ayrıca bi su geçirme vakasında kullanıcı hatası cevabını almak gibi bi ihtimal çok yüksek.

Sorunuza gelirsek ikide üzmez. Tipi hoşunuza gideni alın. Sen hangisini alırdın derseniz z2 derim.

• HTC Ön kamerada önde
    Sony arka kamerada daha iyi
    Sony 3 gb ram var.
    Sony batarya daha uzun gidiyor
    HTC ses kalitesi daha iyi

Z2 tercih et
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

quote:

Arkadaşlar 2.el almayı planlıyorum. Sony sıcak bakmamin nedeni 3gb RAM suya ve toza dayanıklı. Diceksiniz ki tel suya mi sokulur. Ama yazin deniz veya havuza gittiğimde Resm olayı olur diyorum her ne kadar yuzme bilmesemde. İnsan evladı iste olsun istiyor. Z2'de yeni sürümü begenmeyenler mevcut keza ayni şekilde m8'de de bazı sıkıntılar olduğu aşikar. Yoksa g3 mu Baksan diyorum veyahut gidip huawei p7 mi alsam diyorum :/

Hocam su geçirmezlik deniz suyunda geçerli değil sanırım. Sadece havuz falan. Ayrıca bi su geçirme vakasında kullanıcı hatası cevabını almak gibi bi ihtimal çok yüksek.

Sorunuza gelirsek ikide üzmez. Tipi hoşunuza gideni alın. Sen hangisini alırdın derseniz z2 derim.

hocam yüzmeyi bilen birisi değilim ama hani sonuçta bir özellik ve insanı çekiyor. Yağmurlu havada bile etkisi oluyor. Ellerimiz yağlıyken felan tele dokunduğumuzda silebiliyoruz ıslak bez felan felan diye kendimizi avutuyoruz işte. Sonuç olarak bir özellik neticesinde.

Z2 çok ısınıyormuş diyorlar. testlerde baktım bikaç saniyelik fark var m8 ile z2 arasında.
    ama z2 işlemcisi daha iyi ve ram daha fazla nasıl bi kaç saniye fark oluyor ? ve şişme felan oluyormuş sanırımmZ2'de.
    M8'de de sense arayüzünde sorunlar varmış fln diyolr.

kafa allak bullak

• yaz geldi z2 önermem telefonu cebine koyamazsın ama kışın öneririm ısınırsın
  • Anlaşılan her iki cihazı da inceleyip elime alıp karar vereceğim.
  • Öncelikle şunu söylemek isterim.M8'in rakibi Z2 değil Z3'tür.M8'de 2gb ram olduğundan endişelenmeyin.Sense arayüzü android sistemindeki en stabil arayüzdür.Z2'nin suya ve toza karşı dayanıklı olması güzel bir özellik.M8'in suya tuza karşı bir iddiası yok fakat genel olarak çok sağlam ve dayanıklı bir telefon.İki cihazı da elinize alıp kullandıktan sonra hangisini beğendiyseniz onu almanız sizin için en hayırlısı olacaktır.
  • quote:

Bende Z2'den yana gönlüm ama şişme sorunları ve ısınma sorunları varmış.

M8 ise arayüz çok stabil.

Z2'de arayüzde şişme sorunları yok.Sony arayüzü o konuda iyidir.Z2 genel olarak fazla ısınmasa da 4k çekiminde ısınıyor.

M8 kısmına katılıyorum arayüzü çok stabil.
  • İkisi de güzel cihazlar.
    Bana sorarsan M8 alırdım ben.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.