Şimdi Ara

android 5 sürümünden sonra samsung s5 lg g3 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önçeki konuları gözden geçirdim yeni lollipop 5 sürümünden sonra sizce hangi telefon s5 mi g3 mü birde sony htc önermeyin lütfen estetik olarak beğenmiyorum şimdiden teşekkür ederim

• Tavsiyede bulunacak kimse yokmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung s5 kullanıyorum gnlük kullanım falan gayet yerinde takılma olmuyor. Andorid 5 sarjı fazla yesede ilerde dahada düzelir şimdilik gayet güzel l güncellemesi g3 daha çok oturmuş heralde.. Bence boyutun ufak olması yaz günleri cepte rahat taşınması + değiştirebilir pille samsung önde... Oyun canavarıysan bilemiyorum...

Edit: eğer sıfır 1.500 tl üstüne cıkacaksan s5 alınmaz ... G3 daha yerinde olur.. zenfone 2 de yakın zamanda gelir acele etme pişman olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jason16 -- 24 Mayıs 2015; 23:01:18 >
  • Birkaç yıl içinde android platformunda 64 bit teknolojisi yaygınlaşacak...32 bit bu telefonlar bu durumdan mağdur olacak...Bence 64 bit işlemcili bir telefon al çok kullan..Ama o kadar para veremem dersen Lg g3 al...
  • G3 özellike klavyesi android 5 den sonra eşekken uçak olmuş deyim yerindeyse
    G3 den i6 ya geçmiştim performans sorunu yüzünden
    Şu an pek fark yok gibi flyati da çok düştü tavsiye ederim

• yeni telefon almam lazım bekleyemem sagolun yorumlar için tavsiyelerinizi bekliyorum
  • S5 daha performanslı çalışıyor.G3'ün arayüzü iyi optimize edilmemiş arayüzde kasma (fps düşüşü) var.
  • toya T kullanıcısına yanıt
    1 aydır s5 sahibiyim kullanıyorum gayet memnunum kasma donma falan olmuyor.
  • g3 öneririm

• 2gb ram yeterli oluyormu peki 3gb ram li bir tel alsaydım diyormusunuz ?
  • Güncellemeye çok takılmayın rom root gibi şeyler kullanmıyorsanız sizin için günlük kullanım hızı önemlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    14 ay 1gb ramli moto g kullandim gayet stabildi s5 ise 2gb ram gayet yetiyor 1080p ekran oldugu icin performansi gayet yeterli ayrica lolipop sayesinde androidin ram kullanim orani az

• g3 daha iyi bir seçim olacaktır. vereceğin parayı sonuna kadar hak eder
    g3 de manşallah tonla kronik sıkıntısı varmış, s5 de kronik sıkntı göremedim.
  • z2
  • s5 daha mantıklı g3'ün kronik sorunları hat safhada. g3 üzer seni ileride. nekadar samsung sevmesemde s5 s6 note serisi için düşüncem
  • sagolun tavsiyeler için s5 daha mantıklı gelmeye başladı tek çekindiğim nokta 2gb ram di o da bu iki tel için önemli bir etken değil heralde.
  • g3 ten s5 e geçtim, ikisinde de lolipop kullandım, hız, stabilite vs bi farkları yok, sadece g3 ün ekranı, s5 in şarjı ve karanlıkta çekimi daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki birinde 2gb ram birinde 3gb ram varken bir fark hissettinmi ?
  • G3 ekranından dolayı işlemci yetmiyor. S5 ona göre daha mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.