Şimdi Ara

KURTULUŞ GÜNÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar 9 ay önce buradan telefon tavsiyesi istemiştim. Stevejones adlı şahıs beni kandırarak g2 aldırmıştı. Büğün telefonu sattım ve kurtuldum. Özelden mesajlar atarak çok fark yaşayacağımı söylemişti. Yan hesabı Crauls

G2 HAKKINDA 9 AYLIK GÖRÜŞLERİM

Öncelikle telefonu elinize aldığınızda hiç kaliteli bir his vermiyor. Gerçekten malzeme kalitesi vasatında altında. Ufak bir darbeyle ekranı kırılabiliyor. Canımı sıkan taraflarından biride adi malzeme kalitesiydi. Zamanında sony z1 ve g2 arasında kalıp g2 seçmiştim. Çok pişman olmuştım.

Kamera ise rezillik evde kamerayı açıyordum inanın iç mekan çekimleri çok berbat kamera renkleri doğru algılayamıyor. Ama gün ışığında sokakta fena çekmiyordu. Gece çekimleri zaten berbat

Ön kameradan bahsetmek istemiyorum Önceki telefonum discovery'nin bile kamerası daha iyiydi.

Bende 32 gb modeli vardı. Hafıza kartı olmaması büyük bir eksiklik her an lazım olduğunda hafızam yetmiyecek diye tedirgin oluyordum. Siz ne yapın ne edin hafıza kartı girişi olmayan cihaz almayın (iphone hariç)

Performans anlamında iyiydi kasma filan yoktu ama modern combat tarzı oyunlar oynadığınızda cihaz ısınıyordu.

Batarya olarakda beni üzmemişti.

ARKADAŞLAR BURADAKİ İNSANLARIN TAVSİYELERİNİ DİNLEYİP TELEFON ALMAYIN KULLANICI YORUMLARINI OKUYUN İNCELEME VİDEOLARINI İZLEYİP ÖYLE KARAR VERİN BURADAKİ HERKEZ FANBOY. STEVEJONES ADLI ŞAHIS YUZUNDEN 320 LİRA CİVARI ZARAR ETTİM. ADAM GİBİ BİR CİHAZ ÖNERSELERDİ 2 YIL KULLANACAKTIM. HERKEZE İYİ FORUMLAR DİLERİM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonanımHaberinReisi -- 21 Mayıs 2015; 19:26:51 >

• Bence sen de stevejones'sun baktın Crauls hesabı da gidici bari yeni hesabım gitmesin diye stevejones'u kötülüyorsun.

Kendini bu şekilde garantiye almaya çalışıyorsun.
  • Zamanında bunları söylemiştik ama çoğunluğu dinlemeyi tercih etmişsiniz demek ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Zamanında bunları söylemiştik ama çoğunluğu dinlemeyi tercih etmişsiniz demek ki.

Keşke sizi dinleseydim bu adam yüzünden Samsung telefonlardan sogudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki yorumlara bakarak almak zaten sacma. Fanboyluktan baska bisey yok. Sirf Insanlarin hakkina girmemek icin tavsiye vermem ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.