Şimdi Ara

35 bine fluence mi? focus2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 kişilik aileyiz.sizce hangisi daha mantıklı
    1.6 tdci
    1.5 dci

• hiç biri bence octaviayı incele birde illa ikisinden biri olacak diyosan fluence
  • 1.5 Dci fluence
  • Tavsiyem fluence alacaksaniz edc li almaniz. Zira edc li oldumu esp asr ve hill holder standart oluyor. 40 bin tl civarina extreme dci edc bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki neden fluence ?
  • Ben tercihimi focustan yana kullanirim. Hisli direksiyonu ve yol tutusundan dolayi , ama suspansiyon konforu olarak fluence daha basarili yumusakligindan dolayi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focusluyum mutluyum :)

• 35bine alınacak tdci focusta dci fluence de şirket aracı olur.
    ayrıca 35e tdci focus hadi çok eskisi gelirse 35e dci fluence nasıl alınıyor bi gösterin bizde alalım
  • Bence o paraya focus 2.5 bulabilirsiniz ben benzinli otomatiği 28 bine verdim 1 ay önce

• 35 bine focus collection bulursan iyi olur. Focus 2 gerçekten tatlı bi araba. Malzeme kalitesi ve süspansiyonları çok tatlı. Göğüs tıkırtı yapmıyor. Koy yolunda kullanıyoruz gayet basarili.
    Temiz bir Megane 2 bulursan o da kaliteli araçtır , yakıt çok memnun eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: karahancer2

hiç biri bence octaviayı incele birde illa ikisinden biri olacak diyosan fluence

arkadaş fanatiklik yapmaya gerek yok. 35 bine alacağın oktavia eski kasa 1.9 motorlu olabilir ancak onda da vergi dezavantajı yaşar. 1.6 dizel oktaviayı 35 bine veren varsa bizde alalım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazminator

quote:

Orijinalden alıntı: karahancer2

hiç biri bence octaviayı incele birde illa ikisinden biri olacak diyosan fluence

arkadaş fanatiklik yapmaya gerek yok. 35 bine alacağın oktavia eski kasa 1.9 motorlu olabilir ancak onda da vergi dezavantajı yaşar. 1.6 dizel oktaviayı 35 bine veren varsa bizde alalım ...

1.6 soylemistim ikisindende daha kaliteli bir araba ama dizel isterse 1.9 almasi iyi olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.