Şimdi Ara

Logitech g430

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ülkemizde fiyatı 300 den aşağı olmayan gaming kulaklık logitech g430 u amozonda ücretsiz kargoyla 60 dolara (153)liraya buldum , sizce almalı mıyım , her hangi bir sorun yaşar mıyım(gümrük kargo vs) tecrübelerinizi ve görüşlerinizi belirtirseniz çok memnun kalırım....
    http://www.amazon.com/Logitech-Surround-Gaming-Headset-Technology/dp/B00CQ35C1Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1432218039&sr=8-1&keywords=logitech+g430

• Amazon amerika dışında ücretsiz kargo yapmıyor o yazıya aldanmayın.

20 dolarda kargo düşünürsek 200 lira civarı birşey yapıyor. Ama yinede alınmaz gerçek 7.1 surround olmadıktan sonra. 5 liralık kulaklığıda razer surround programıyla ses dağıtabilecek şekilde ayarlayabiliyorsun.
  • Linkini verdiğiniz ürün Türkiye'ye yollanmıyor maalesef ve yollansa bile kargo ücreti falan eklenince 200 civarı oluyor fiyatı. Ayrıca şu an piyasada 250-270 lira civarında bulunuyor kulaklık. 300 TL den aşağı bulunamıyor demişsiniz sadece Vatan Bilgisayar da gördüm başka yerde göremedim o fiyata.
  • Amazondan G430 180 Liraya geliyor tam olarak bence onun yerine Steelseries v2 Frost Blue bakabilirsiniz bütçeniz uygunsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.