Şimdi Ara

17.günde biten 100gb Akk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fiber internet kullanıcısıyım aylık 100gb akk var ve 15-20 günde bitiyor bitmesinede anlam veremiyorum mesela bu aydan örnek veriyim topu topu 10-15(1080p-720p) dizi bölümü izlemişimdir,ortalama her gün 5-10 saate yakın online oyunlar oynanıyor bunlar Bf4/Fifa15/minecraft tabi bunların yanında youtube dende videolar izleniyor ve bunların sonucunda 17.günde 100gblik akk bitiyor sizce bu normalmi ? yoksa biryerde yanlışlık varmı ?

genelde oyun veya film indireceksemde ayın sonunda indirim akk yemesin diyede ayın sonunu beklememe gerek kalmıyor 17.günde bittiği için.

Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler İyi forumlar.

• Normal, ben youtubeda muzik actigimda 144pye dusurup aciyorum. Gunluk 2-3 saat online oyun anca oynuyorumdur herhalde. Indirme yapmam, film-dizi izlemem. 50gb kota doluyo 25-26 gune

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 75 gb kotayı 20-23 günde bitiriyorum.digiturk playde haftalık 1 adet bjk maçı izlerim.youtubede günlük 7-8 muzik klibi açar dinlerim.online tv kanallarını izlerim günlük ortalama 1- 1.5 saat kadar.ve yine günlük ortalama yarım saat-45 dakka kadar farklı videolar izlerim.online oyun oynamam,film indirmem..100 gb olsa bana 1 ay tam yetecek..
  • normal.
  • Tesekkürler arkadaşlar.Oyunların bukadar kayabileceğini düşünmemişdim biraz daha dikkaet etmeliyim galiba ^^ Bilgilendirmeler için teşekkürler iyi forumlar.
  • Sizinki de bişey mi benim 24 Mbps hızla 35 Gb kotam ayın 5-6 sında bitiyor 10 gün dayandığını görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 22 Mayıs 2015; 7:47:28 >
  • 100 GB AKK en azından 250 falan yükseltilmeli ya da kota aşımında 8 Mbps düşülmeli.(AKK kalksın demiyorum artık bu kafadan çıkmaz öyle bir fikir)
  • Allah sabır versin hocam 35 gb nedir 75 gb benimki 20 i görüyorum pek indirme yapmıyorum.
  • Bende indirme yapmadan doluyor nasıl oluyorsa.Ancak o meşhur hızınız 3 Mbps düşürülmüştür ekranı gelince o zaman mtu değiştirip torrente asılıyorum..
    Ayda 78 Tl verip bende 75 Gb tarifesine geçecektim ama öyle bir seçeneğimde yok sadece 50 ve 100 Mbps hızları var online işlemler menüsünde 3 Mbps seçeneği olsa cidden vdsl yi bırakıp ona geçcem boşa para veriyorum

17.günde biten 100gb Akk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 22 Mayıs 2015; 10:38:03 >

• Cidden bu 3 e düşeceğine 24 mbitlikler filan 8 veya 16 arasına düşmesi lazım biride çıkıp demiyorki siz ne yapıyorsunuz diye.
  • AKK olduğu sürece 25mb.in 50mb hızın bi manası yok. Benim tarife 25mbs 35 gig. Akk. 3 günde kota doluyor. Ne anladım 25mbit hızdan. Telekom arıyor yok işte 10 LİRA daha verin kotanızı 75 yapalım diye. Sonuçta o da bitip 3'e düşmeyecek mi?
    Ne gerek var. Aslında 3mbit hız temizinden 20 lira olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hız 100mbit olsa neye yarar abi.Akk nefreti olduktan sonra Hayat yine zenginlere güzel.AKK siz paket kullanıyorlar.TTNET ayrımcılık yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim şuan akk 64GB ve sınırım 75GB az kaldı bitmesine hiç indirme yapmadım sadece oyun+film işte ayın 25 i gibi bitecek ve göya fiber kullanıyoruz ama indirme yapmaya korkar olduk
  • Normal bence. Ulan ekonomı gıbı hesap yapıyoruz ya şaka gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.