Şimdi Ara

beats pro ve amfi hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Size bir sorum olacak bilen varsa yaziversin bir zahmet.

Beats Pro kulaklik alacagim bu kulakligi amfimde kullansam kulakligima bir zarar verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba.Kulaklığa neden zararı olsun anlamadım fakat bu tür kulaklıklar amfi ile kullanılsa daha iyi olur kararınız doğru bu konuda...Beats pro beats kulaklıkları içinden sıyrılabilecek bir sese sahip çünkü.Diğer modellerinde müzikler genelde bass yoğunluğuna sahip.Proda ses dengeli.O yüzden amfi ile çok daha iyi sonuç alırsınız.Bende de beats pro kulaklık var aztek teknolojiden gelme ama besleyecek amfi vs kaliteli kaynağım olmadığı için satmaya karar verdim bir süre önce.Amfisiz yazık oluyor kulaklığa gerçekten hakaret gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert##23 -- 25 Mayıs 2015; 20:48:13 >
  • ilginiz icin tesekkurler fakat ben elektro gitar amfisini kastetmistim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Smoch_GD

ilginiz icin tesekkurler fakat ben elektro gitar amfisini kastetmistim :D

Elektro gitar amfisi için bir şey yazmadığınız için böyle anladım bende Ama beats pronun içindeki amfiyi bozmanız aşırı zor bir ihtimal.Hadi beats studio falan deseniz anlarım fakat içiniz rahat olsun beats pro çok sağlam bir kulaklıktır.Kullandığım için tecrübeliyim Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.Amfiniz kulaklığa hiçbir zarar vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert##23 -- 26 Mayıs 2015; 11:45:43 >
  • Peki tesekkurler :)

• Bende gitarımda kullanmak için marshall major kulaklık almıştım. Adamlar gitarda kullanmak için yanında jak büyütücü bile veriyorlar. Ama hocam inan 15 - 20 dakikadan fazla kullanamıyosun gerçektende o gitardan gelen ses bayağı rahatsız ediyo ve çok kaliteli bir ses alamıyorsun özellikle distortion modunda. Prosesörde biraz daha rahat olmasına rağmen yinede çok verimli. Fakat allahtan kulaklık güzel de müzik dinlemek için kullanabiliyorum . Yine de sen bilirsin ben pişman olmaman için söyledim. (Tabi benimki amfimden de kaynaklı olabilir)

• Demek ki sezdim gitar için kullanacağını.ilk başta sen söylemesen de. O yüzden bass ağırlıklı kulaklıklar olduğuna değindim bu markanın arkadaşın da dediği gibi metal tarzda vs dinliyorsan rahatsızlık duyabilirsin.Hele beats pro alışılmış beatslere göre daha tiz ağırlıklı ses veriyor nispeten.kulaklığına değil ama Allah muhafaza kulağına zarar verebilir.Bence yine araştır sen metal rock vs dinliyorsan daha başka cihazlara yönel ben r&b hip hop trap dubstep ve club parçalar dinlediğim için bana hitap ediyor ama sen aldığında eric baba arkadaşın da dediği üzere pişmanlık duyma diye yazdım.Sonuçta şu an sıfırı 1300 1400 tl pro'nun dostum yani iyi araştır boşa almış gibi olma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert##23 -- 27 Mayıs 2015; 1:15:19 >

• Eric baba ben 40 50 liralik mikrofonlu kulaklik ile amfiyi kullandigim icin alisigim bozuk seslere :D ya internette arastiriyorum tam hah bu diyorum baska yerde o kulakliga da laf atmislar falan ne alacagim bilemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.