Şimdi Ara

Dik monitör.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hali hazirda monitorum mevcut o yuzden ucuz 200 TL ye kadar bir monitor almak uzereydim ama monitorun dik donmedigini farkettim benim dik kullanmam lazim monitoru. Sanirsam pivot ozelligi oluyor bu ozellikli monitorlerde 500-600 TL lerden basliyor. Sadece ekran donuyor diye bu kadar para bayilmam 200 TL lik aldigim monitorleri nasil dik kullanabilirim yada 200 tl ye dik olarak kullanabilecegim monitor var mi?

http://www.n11.com/aoc-185-e970swn-5ms-genis-ekran-parlak-siyah-led-monitor-P17461923

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: regaip01

bende hata ki size öneride bulunuyorum.
    Bana reklam namına bir yazı gösterin!

kendi incir.com sitenizin reklamnini yaoio duruyorsunjz safmi sandiniz milleti, bari siteyi profiline koymada bizde yiyelim

Dik monitör.

• quote:

Orijinalden alıntı: regaip01

profilmde web sitemi yazınca reklam mı oldu?
    Yaw he heee

tum yazdigin mesajlarda benim konumda dahil tum konulara baktim kendi sitenden linkler atmaktan baska bir sey yapmamissin guyya tavsiye veriyor bizde yedik Sikayet iletildi + blok.

• Vesa ayağı varsa vesa standartı destekli en ucuz monitörü alarak dik kullanabilirsin yada kendin bir şekilde uyduracaksın sonuçta monitörün dik kullanılması tamamen fiziksel bir şey monitörü istediğin şekilde bir yere monteleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Vesa ayağı varsa vesa standartı destekli en ucuz monitörü alarak dik kullanabilirsin yada kendin bir şekilde uyduracaksın sonuçta monitörün dik kullanılması tamamen fiziksel bir şey monitörü istediğin şekilde bir yere monteleyebilirsin.

hocam onlarda cok oahali ya 150-170 tl den basliyor. Zaten monitor 200 tl ayaga 170 tl verilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Vesa ayağı varsa vesa standartı destekli en ucuz monitörü alarak dik kullanabilirsin yada kendin bir şekilde uyduracaksın sonuçta monitörün dik kullanılması tamamen fiziksel bir şey monitörü istediğin şekilde bir yere monteleyebilirsin.

hocam onlarda cok oahali ya 150-170 tl den basliyor. Zaten monitor 200 tl ayaga 170 tl verilir mi

O zaman vesa uyumlu bir monitör alıp tahta gibi birşeye kendin takacaksın. Ucuza başka çaresi de yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.