Şimdi Ara

G3 mü Z2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iki telefondan hangisi sizce?

* Şarj önemli.
    * Isınması hiç önemli değil.
    * Kasmasın ve donmasın mümkünse.
    * Fotoğraf ve video çekimi önemli.
    * Basit oyunlar oynarım.
    * Wi-Fi çekimi çok önemli. Yani 3 oda öteden çekerse muhteşem olur.

Fiyat Sınırı: 1.400 ₺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Note 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yobazoğlan Y kullanıcısına yanıt
    İnternetten veya mağazadan 1.400 lirayı geçmeyecek Note 3 satılıyor mu hocam? Yalnız güvenilir site hariç almak istemiyorum, gittigidiyor.com tarafından dolandırıldım. Hepsiburada, Teknosa, Kliksa gibi siteler olursa sevinirim. Teşekkürler mesajınız için.

• Şarjda Z2, ısınmada eşitler, performans bariz Z2, foto-video hem ön hem arka kamera için G3, basit oyunlar ikisi de işini görür Wifi çekim gücü de eşit sayılır Z2 belki biraz daha iyi tabi burda önemli olan modem :) bu durumda Foto video senin için daha önemliyse G3, pil performans daha iyiyse Z2. Ha Z2nin kamerası nasıl gündüz iyi gece berbat iş görür mü evet, g3'ün pil ve performansı nasıl gündelik kullanımda kurtarır. Bence ekran boyutundan feragat edip pil performansını ve genel performansı zirvede yaşamak daha makbul bunun da çözümü Z3 Compact kamera olarak da Z2den daha iyi. İkisi arasından beklentinize göre seçim yapmak daha doğru.

• G3 gibi

• Yorumlarınız için teşekkürler.

Hocam kamerada Z2 daha iyi değil mi? Kamerası 21 MP diye biliyorum. Ekran çok önemli, Compact küçük gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 18_Eren

Yorumlarınız için teşekkürler.

Hocam kamerada Z2 daha iyi değil mi? Kamerası 21 MP diye biliyorum. Ekran çok önemli, Compact küçük gelir.

Z2'nin arka kamerası 20.7MP ama bu kamerasının daha iyi olduğu anlamına gelmez. Eğer MP kalieyi belirtseydi 12,1MPlik Sony A7S'in Z2'den daha kötü fotoğraf çekmesi gerekirdi.
  • Anladım teşekkürler.

• Bütçeyi 100 Tl daha artırabilirseniz Desire Eye almanız daha iyi olur.

• merata kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Desire Eye'i inceledim fakat fiyatı 1.600 TL. 1.450-1.550 ₺ arası bir fiyata bulabilirsem mutlaka düşüneceğim. Ön kameranın yanında flaş olması benim çok işimi görecektir, rakiplerinde bu yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.