Şimdi Ara

H1Z1'dan Uzaklaştırılan Oyuncular Özür Dilerse Oyuna Geri Alınıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde H1Z1'da hila yapan 25 bine yakın oyuncu oyundan uzaklaştırıldı. Yapımcı ekibin başkanı John Smedley bu hile yapan oyuncuların oyundan uzaklaştırılmaması için bir şanslarının olduğunu daha duyurdu.

Belirtilene göre hile yapan oyuncu YouTube üzerinden tüm oyunculardan özür dilerse H1Z1'den uzaklaştırılmaktan kurtulacak.  Smedley, oyundan uzaklaştıran oyuncuların H1Z1'a ne kadar para ödediğinin hiçbir öneminin olmadığını dile getiriyor. Şimdiye kadar bu yolla 20 oyuncunun banlanmaktan kurtulduğu belirtiliyor. Eğer siz de oyundan banlanan 25 bin oyuncunun arasındaysanız YouTube'a özür dilediğiniz videoyu koyup bu videonun linkini John Smedley ile paylaşmanız yeterli.

• Saçmalık o zaman bende gidip bir mimarın yaptığı evi patlatim emekleri kül olsun sonra YouTube video koyim özür dilerim diye affetsin beni. E sonuçta emekleri olanlara yazık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tam Türk işi olmuş işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adigevune

Saçmalık o zaman bende gidip bir mimarın yaptığı evi patlatim emekleri kül olsun sonra YouTube video koyim özür dilerim diye affetsin beni. E sonuçta emekleri olanlara yazık.

Aynen mimarın 1.5 senelik binlerce liralık emeğini , 1 günlük 2 günlük loot ile eşdeğer tut .

• quote:

Orijinalden alıntı: xRedLineTRx

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Adigevune<br><br>Saçmalık o zaman bende gidip bir mimarın yaptığı evi patlatim emekleri kül olsun sonra YouTube video koyim özür dilerim diye affetsin beni. E sonuçta emekleri olanlara yazık.</blockquote><br><br>Aynen mimarın 1.5 senelik binlerce liralık emeğini , 1 günlük 2 günlük loot ile eşdeğer tut .

Kusura bakma ama bu bir örnek sadece sonuçta ortada bir zaman harcanma ve emek var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adigevune

Saçmalık o zaman bende gidip bir mimarın yaptığı evi patlatim emekleri kül olsun sonra YouTube video koyim özür dilerim diye affetsin beni. E sonuçta emekleri olanlara yazık.

adam abartmış ama sadede gelelim. biz orda eğlenmek için girip bir iki saat keyifli vakit geçirip çıkıp gidiyoruz. sırf böle haysiyetsizler egolarını tatmin etsin diye orada para verip oynamıyoruz. zaman ve eğlence öle özür ile geri dönecek şeyler değil kusura bakmayın bu yapımcıların artistliğinden başka bişey değil.

• Saçma, hilecilere kol kanat geriyor adamlar.

• Özür dilemeyi bilenler için iyi...
  • 25000 oyuncudan 5000 i geri dönse, bununda 1000 i yaptığının aynısını tekrar yapsa, H1Z1 cilerin yeni 1000 hilecisi hayırlı uğurlu olsun.
  • Ne kadar akıllı geçiniyor bu herif böyle =) Adamın rantına bak şimdi sıralıyorum..

1- Bu yöntem ile kendi oyununun reklamını yaptıracak youtube'daki oyunculara.
    2- Oyuncu sayısını yüksek tutacak.
    3- Bu durumun ilgi çekici olacağını bildiği için siteler bunu haber yapacak, buradan rant elde edecek.
    4- Hile yapmayan adamı da hile yapmaya teşvik edecek. "Nasılsa affediyorlar" düşüncesiyle hile yapılacak. Banlansa bile bir seferlik affedilecek.

• H1Z1 oyuncusu olsam tepki için bir özür videosu koyar John Smedley ile paylaşırdım. ''Size güvenip oyununuzu satın aldığım, dürüstçe oynamaya çalışıp hilecilere eğlence kaynağı olduğum için özür dileriyorum''...

• Reklamın iyisi kötüsü olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.